اپلیکیشن مسیر ثروت آفرینی

استاد عارف خندان بنیان گذار مسیر ثروت آفرینی در جهان
شاید در میان کارآفرینان، ثروت آفرینان و اساتید ایرانی زندگی من، از ویژگی های متفاوتی برخوردار باشد که همین تفاوت، سخنرانی های من را برای مشتاقان یادگیری به گونه قابل توجهی اثرگذارتر کرده است. من در سن ۲۵ سالگی بنیانگذار و مالک حدود ده شرکت تجاری بوده ام، که ماهانه درامدی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان داشته ام، یکی از جوان ترین اشخاصی که مفتخر شده ام تا در سن جوانی لقب کارآفرین برتر و تولیدکننده نمونه را از طرف استانداری، فرمانداری، شهرداری و دیگر مقامات کشوری کسب نماید.

مسیر ثروت افرینی چیست؟
مسیری که در آن ثروت مالی، توام با شادمانی، اعتماد به نفس، آرامش ذهنی و رضایت از خویشتن و زندگی ست.

با توجه به اینکه من در زندگی با مشکلاتی همچون بیکاری، بی پولی و افسردگی برخوردم، سالها برای تغییر شرایط زندگی خودم تحقق و تلاش کردم. چکیده این دستاوردها رسیدن به موفقیت فردی بوده به این معنا که شخص بتواند در برابر همه ناملایمت های زندگی پیروز گردد و با استفاده از نگرشها، باورها و یادگیری فنون مشخصی به این مهم برسد.

در مسیر ثروت آفرینی پول جایگاه مهمی دارد و پول می تواند به انسان هویت، اعتماد به نفس و نقش یک انسان خیر خواه را بدهد که قدرت کمک به دیگران، کارآفرینی و اشتغال زایی را به ارمغان آورد و در این حین خود نیز از این ثروت لذت ببرد که من با آموزش هایی در مورد اینکه :

چگونه پولمان را بیشتر کنیم؟

چگونه پول برایمان کار کند؟

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

چطور شم اقتصادی خود را فعال کنیم؟

شما را کاملا آگاه می کنم.

همان طور که از نام آن مشخص هست مسیر ثروت آفرینی در واقع در مورد کلیه اتفاقات، میانبرها و مسیرهای موفقیت یک سیر را نشان خواهیم داد.

جهان هستی از قوانینی طبعیت می کند و ما در مسیر ثروت آفرینی در مورد کلیه رازهای جهان و رازهای رسیدن به یک زندگی ایده آل و ثروتمند را نشان خواهیم داد.

من مطمئن هستم که تاکنون هیچکس چنین مطالبی را نگفته ولی من در مسیر ثروت آفرینی پکیج کامل از موفقیت و ثروت در همه ابعاد زندگی خواهم گفت.

آگاهی از این مسیر برای کلیه اشخاص که به دنبال اعتماد به نفس، باور کردن خود، پول و ثروت، همسر ایده آل، کسب و کاری پویا، کسانی که به دنبال کارآفرینی و ایجاد کسب و کار بدون هیچ سرمایه ای هستند، کسانی که میخواهند در برابر محدودیت ها و نداشته های خود به موفقیت برسند، کسانی که می خواهند جزوء یک درصد افراد ثروتمند شوند، اشخاصی که میخواهند صاحب شغل شوند، افرادی که میخواهند بدانند کجا پول های خود را سرمایه گذاری کنند که به بهترین بهره وری برسند، کسانی که می خواهند زندگی شاد و متعالی را تجربه کنند و همه اشخاصی که در رویارویی رسیدن به هدفی مشخص هستند توصیه می گردد.

من به استناد ۲۰ سال تجربه خودم و رسیدن به تنیجه ۱۰۰ از جایگاه گذشته زیر صفر خودم، با اطمینان کامل این مسیر را برای همه اشخاص تضمین می کنم و مطمئنم سریعترین راه برای رسیدن به ثروت و موفقیت، همین مسیر ثروت آفرینی ست.

به آروزی دیدن شما در پله های بالاتر موفققیت / منتظرتون هستم تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنید و به همدیگه برسیم/ یک میلیارد اول زندگیت رو با من بدست بیار.

کد تخفیف 20٪ برای خرید محصولات | کد: Ptw99

بستن
Open chat
مشاوره رایگان
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟