مسیر ثروت آفرینیمشاوره شغلی و توسعه فردیموفقيت در كار

چگونه با خود اشتغالی از بیکاری رها شویم؟

خوداشتغالی و فرار از بیکاری چه راهی دارد؟

انتخاب مسیر کارآفرینی و تلاش برای یافتن ایده های تجاری عالی، چه با وجود داشتن شغل و چه زمان بیکار شدن؛ بدون شک نیاز به فداکاری و تلاش بیشتری دارد. با این حال، هنگامی که شما از مزایای رئیس خودتان بودن بهره مند می شوید و راهی برای درآمدزایی بیشتر با ایده های تجاری خود، به دست می آورید، می فهمید که کار وتلاش سخت ارزش آن را داشته است. بنابراین برای خود اشتغالی و فرار از بیکاری به مناسب ترین ایده های تجاری در سال 2020 وارد شوید.

حتما می دانید یکی از کم هزینه ترین و قابل دستیابی ترین ایده های تجاری که می توانید در حال حاضر روی آن کار کنید، راه اندازی وبلاگ شخصی شماست. با توجه به این موضوع، من لیستی از ایده های برتر تجاری کاری را که می توانید هنگام شروع بکار استفاده کنید، جمع آوری کرده ام تا الهام بخش شما باشد که حتی در کنار شغل اصلی خود آن را امتحان کنید.

مساله بعدی خود اشتغالی و فرار از بیکاری که از مزایای خوداشتغالی نیز هست؛ آزادی عمل در کار با مشاغل خود اشتغال است. حتی اگر میلیاردها ریال پول بدست نیاوردید، با خود اشتغالی هنوز هم می توانید زندگی بسیار خوبی را پشت سر بگذارید. در عین حال، این کار مستلزم عزم و سازگاری است. اگر می خواهید با پروژه خود اشتغالی خود به موفقیت برسید، آن را دنبال کنید.

 

مزایای خوداشتغالی خود اشتغالی و فرار از بیکاری

مزایای خوداشتغالی

برای خود اشتغالی و فرار از بیکاری اینکه در این سفر با انگیزه بمانید، به خود یادآوری کنید که مسئولیت کسب درآمد را بر عهده دارید. شما اکنون محدودیت ماهانه یا ساعات کاری را ندارید. فقط با تصورات خود و کوششی که مایل به سرمایه گذاری در خود هستید بسوی موفقیت پیش می روید.

این مقاله را هم بخوانید:  10 نکته سلامت بهداشت روان برای پرستاران در دوران کرونا (2)

واقعیت این است که خود اشتغالی می توانند با ارزش ترین شغل ها باشند. شما کنترل برنامه خود رابرعهده دارید. و اگر خودتان نتیجه نگرفتید، فقط خودتان باید پاسخگو باشید. بسته به میزان جدی بودن در رسیدن به اهداف خود، این مسوولیت می تواند خوب یا بد باشد.

خود اشتغالی قدرت و انعطاف زیادی دارد. شما می توانید رئیس خود باشید؛ زمانبندی کاری مطابق میل شما و انعطاف پذیر است؛ توانایی کار از خانه یا هرمحلی که مایل هستید، وجود دارد و همکاران خود را می توانید خودتان مشخص کنید. لازم به ذکر نیست که کارهایی را انجام خواهید داد که از انجام آن ها لذت می برید و با هر کسی که می خواهید کار می کنید. چه چیزی می تواند بهتر از این باشد؟

ایده های خوداشتغالی

خوشبختانه فرصت ها و انتخاب های بسیاری برای هر کسی با هر شرایط و تخصصی که مایل است چیزهای جدید را امتحان کند، وجود دارد. اگر به الهام یا انگیزه نیاز دارید، برای یادگیری ایده های تجاری که می توانید برای خود اشتغالی از آن ها استفاده کنید، با ما همراه باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیست را بخوانید و سپس یکی را انتخاب کنید.

1) مراقبت از کودک یا سالمندان در خانه

یکی از ایده های خوب برای خود اشتغالی و فرار از بیکاری مراقب بودن است. با افزایش امید به زندگی در بسیاری از مواقع، سالمندان یا ناتوانان جسمی به طور فزاینده به دنبال راه هایی برای انجام کارهای روزانه هستند و نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند. همینطور با پیشرفت کاری زنان در جامعه، کودکان آن ها نیاز به مراقبت خانگی دارند. اگر اشتیاق دارید به شهروندان سالخورده کمک کنید یا عاشق کودکان هستید، این کار ایده آل شماست.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه با بحران اقتصادی امروز مبارزه کنیم؟

 

2) مشاوره در مورد رسانه های اجتماعی خود اشتغالی و فرار از بیکاری

2) مشاوره در مورد رسانه های اجتماعی

چیزی که چند سال پیش فقط یک پدیده اجتماعی بود اکنون برای بسیاری از شرکت ها و مشاغل بسیار مهم است. رسانه های اجتماعی راهی است که آن ها می توانند با افراد عادی ارتباط برقرار کنند و می توانند در طول مسیر چند کانال را دور بزنند.

در خوداشتغالی و فرار از بیکاری و مشاوره هر چه جوان تر باشید، مزیت ذاتی تری برای این امر خواهید داشت. آیا وقت زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانید؟ ممکن است چند مشتری پیدا کنید که به خدمات مشاوره رسانه اجتماعی احتیاج دارند.

3) سرویس برنامه ریزی منوی غذا

اگر ایده کار با رستوران را می پسندید، جهت خود اشتغالی و فرار از بیکاری ممکن است یک سرویس برنامه ریزی خوراکی و رژیم غذایی یا ترتیب دادن مجالس، برای شما مناسب باشد.

4) خدمات نظافت و فضای سبز

با توجه به وجود خدمات نظافتی زیاد موجود در بازار، شما باید خود را متفاوت جلوه دهید تا بتوانید از خود ایستادگی کنید. آشنایی با روندهای مدرن بازار هوشمندانه به نظر می رسد. بنابراین به مشتریان خدمات رایگان اضافی ارائه دهید. فقط یک تحقیق کمی برای یافتن راه های نظافتی مقرون به صرفه و یا محصولاتی که حتی می توانید به تنهایی تهیه کنید کافی است.

5) حمل و نقل و تاکسی خود اشتغالی و فرار از بیکاری

جهت خود اشتغالی و فرار از بیکاری خدمات حمل و نقل و سواری برای مصرف کنندگان بسیار مفید و مورد نیاز است.

6) آموزش علمی

اگر حداقل در یک موضوع آکادمیک بالاتر از حد متوسط ​​باشید، برای خوداشتغالی و فرار از بیکاری ممکن است این شغل برای شما مناسب باشد. ریاضیات، علوم و زبان انگلیسی موضوع اصلی برای مدرسین است. با توجه به نیاز دانش آموزان و دانشجویان و تخصص خود، کارتان را آغاز کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  مسیر ساده برای خوب بودن و تبدیل شدن به یک انسان بهتر

7) آموزش موسیقی

جهت خود اشتغالی و فرار از بیکاری اگر با یک ساز آشنایی دارید یا مهارت موسیقی را دارید، ممکن است بتوانید به دانش آموزان، جوانان یا بزرگسال آموزش دهید.

8) خدمات تعمیر

تعمیرات می تواند همه چیز را از کامپیوتر و لوازم منزل گرفته تا اتومبیل و کامیون پوشش دهد. اگر در تعمیر موارد خاص خوب هستید؛ می توانید خدمات کاملاً مفید و سودمندی ارائه دهید.

 

10) خدمات تولید محتوا خود اشتغالی و فرار از بیکاری

9) خدمات تولید محتوا

آیا دانش، مهارت و ابزار لازم برای تهیه چنین محتوا دارید؟ ممکن است شما توانایی داشته باشید که بتوانید به طور گسترده در معرض دید عموم قرار دهید. مشاغل کوچک به طور فزاینده به دنبال سفارش محتوای ویدئویی برای قرار دادن در وب سایت های خود، ارسال ایمیل یا حتی پخش شدن از طریق رسانه های اجتماعی هستند. فیلم ها روش های خوبی برای دستیابی به چشم اندازهای بصری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن