قانون جذبمسیر ثروت آفرینیموفقيت در كار

مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی

مدیتیشن می تواند مسیری برای ثروت آفرینی باشد؟

 

وقتی به پول فکر می کنید یا به وفور بیشتر در زندگی خود، چه احساسی در شما ایجاد می شود؟ آیا باعث می شود احساس خوشبختی و رهایی کنید؟ یا این که در ذهنتان باعث احساس استرس و ناراحتی می شود؟ آیا مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی نقشی دارد؟ جواب این سوال ها در حقیقت همان صحبت ناخودآگاه شماست.

با فکر کردن به افکار منفی در مورد ثروت (افکاری مانند «من به اندازه کافی ندارم»)، به جای جذب فراوانی در واقع آن را دفع می کنید. دنیای بیرونی ما به سادگی بازتاب افکار و احساسات درونی ماست، به همین دلیل داشتن ابزاری برای برنامه ریزی مجدد افکار و احساسات منفی بسیار مهم است. از طریق برنامه نویسی ناخودآگاه، مانند مدیتیشن و تصاویر ذهنی، شما می توانید یک ذهنیت فراوانی ایجاد کنید تا بتوانید یک زندگی کامل و سعادتمند را تجربه کنید.

بدانید که حتی هنگامی که احساس آشفتگی دارید می توانید در زمان کمتری کار بیشتری انجام دهید و با ایده های الهام بخش در تجارت خود پیش بروید و بسیاری از مشکلات پولی خود را برطرف کرده و ثروت  ایجاد کنید در این صورت استفاده از مدیتیشن برای به دست آوردن این کنترل در زندگی شما ضروری ست. افرادی فکر می کنند مدیتیشن اتلاف وقت است. «من وقت ندارم فقط بنشینم! نتیجه آن در کسب درآمد چیست؟ به علاوه، من هرگز نمی توانم مدتی این گونه ساکن بنشینم!»

روش های تمرکز در مدیتیشن

بهترین مزیت مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی این است که بتوانید ذهن خود را آرام کنید و آن را با بارآوری بیشتری شروع به کار کنید. اگر احساس می کنید «آشفته» هستید، مراقبه یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود. اگر تا به حال ایده های زیادی در غوطه ور شدن ذهنی و تمرکز دارید، مدیتیشن یک ضرورت است!

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه از هوش اجتماعی استفاده ببریم؟

داشتن سریع ترین اتومبیل به این معنا نیست که اگر فقط در جاده ها به سرعت برانید بلکه رسیدن به مقصد دلخواه مهمتر است. بنابراین تاخت و گذران ساعات کاری و تلاش روزانه و تحمل سختی ها، باید شما را به هدف اصلی تان نیز برساند. مراقبه را می توان با دعا و ارتباط با خداوند تقویت کرد. مدیتیشن کاملاً ذهن شما را پاک می کند. فقط چند نکته برای کمک به شما در این مقاله آورد ارائه می شود.

نکاتی برای پاک کردن ذهن شما

نکاتی برای پاک کردن ذهن شما

1- نگران نباشید

درهنگام مراقبه وقتی افکار وارد می شوند، نگران نباشید. اگر دائماً به خودتان بگویید «بدون فکر، هیچ فکر» به طور طبیعی افکار به وجود می آیند. درعوض، عقل و اندیشه را وارد کنید و بگذارید که افکار مزاحم از درب دیگر خارج شوند. استمرار داشته باشید و ناامیدی را از خود دور کنید.

2- آرامش داشته باشید

آرام باشید و بدانید که خدا در شما وجود دارد. این عالی ست بخصوص برای آن روزهایی که شما به صلح وآرامش احتیاج دارید. با این حال، هنگام انجام مدیتیشن، هر بار یک یا دو فکر مزاحم را از خود دور کنید. به عنوان مثال، بعد از اولین فکر مزاحم مرتب بگویید ، «هنوز باش و بدان که من هستم.» بعد «آرام باش» و سرانجام «باش. بودن. بودن. بودن.» بعد آرام باشید. متوجه خواهید شد که ذهن شما خیلی زیبا و اسان، پاک می شود.

3- تمرکز کنید

3- تمرکز کنید

برای موثرتر و راحتتر شدن مراقبه و بهره مندی از مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی روی تنفس خود تمرکز کنید. نفس های عمیق بکشید، آرام بمانید و تنفس را از عمق بدن شروع کنید. شگفت آور است که چگونه یک تمرین خوب می تواند ذهن را آرام کند! می توانید شعله شمع را تماشا کنید. تماشای آتش در پاک کردن ذهن شما بسیار موثر است.

این مقاله را هم بخوانید:  7 قانون طلایی رسیدن به موفقیت

4- استفاده از موسیقی

در آخر، شما می توانید از برنامه هایی همراه با «موسیقی» مخصوص مدیتیشن کمک بگیرید. خود را در جایی بین خواب و بیداری قرار دهید و بعد از پایان صدای موسیقی، «از آن خارج شوید.» مراقبه باعث نشاط و طراوت می شود و شما را در وضعیت عالی آفرینش قرار می دهد. در این مرحله می توانید روی دید خود (زندگی ایده آل) یا هر آنچه که می خواهید تمرکز کنید.

مدیتیشن شما ممکن است فقط چند دقیقه باشد همان مدت کم نیز خوب است. کیفیت در زمان استفاده در مدیتیشن بهتر از کمیت در آن است. حتی چند دقیقه در هر روز می تواند تفاوت زیادی در نتایج شما ایجاد کند! برای مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی می توانید دنیای خود را از زمین تا آسمان بازسازی کنید. در همین حال ذهن خود را برای جذب فراوانی، پول و ثروت آماده کنید. با یک سکوت عمیق با استفاده از موسیقی در پس زمینه و تمرینات تأکیدی به دقت انتخاب شده، شروع کنید. می توانید از این مراقبه برای استقبال از یک خواب شگفت انگیز و حتی یک صبح زیبا بهره ببرید!

جملات انگیزشی

جملات انگیزشی

از جملاتی مانند نمونه برای مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی استفاده کنید.

پول به راحتی و به طور مداوم به سمت من جریان می یابد

و به وفور

هرچه سرمایه گذاری کنم به من باز می گردد

بارها و بارها

من سالم و بسیار خوشحالم

من از هر لحظه زندگی ام لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن