زندگی شادمسیر ثروت آفرینیمهارت های زندگی

جذب ثروت بوسیله فنگ شویی

قسمت دوم

 جذب ثروت و فنگ شویی

روش های بسیاری وجود دارد که می توانید از  راه های جذب ثروت بوسیله فنگ شویی برای رفاه و فراوانی استفاده کنید. یک روش ساده برای تزئین خانه و محل کار خود با استفاده از روش های جذب ثروت، فنگ شویی است که می توانید دکوراسیون محل زندگی و کار خود را مطابق آن برای جذب انرژی هماهنگ کنید. با پیدا کردن منطقه جذب ثروت در فنگ شویی محل زندگی شروع کنید و حتما از آن بسیار مراقبت کنید تا انرژی موجود در فضای شما احساس تازه و پر جنب و جوشش را از دست ندهد.

به خاطر داشته باشید که جذب ثروت در درون شما بیشتر و موثرتر از علائم درمانی و نمادهای فنگ شویی است. استادان قدیمی فنگ شویی تصدیق می کنند که اگر در تلاش برای ثروت نباشید، جذب ثروت بوسیله فنگ شویی برای شما ثمری نخواهد داشت.

در مقاله قبل و قست اول با فنگ شویی آشناشدیم و 4 مورد از ابزار و وسایل جذب انرژی طبیعی را نام بردیم.

در ادامه بخوانید:

گیاهان پر جنب و جوش / عنصر چوب

5- گیاهان پر جنب و جوش / عنصر چوب

پنجمین مورد در جذب انرژی گیاهان زیبا هستند. طبیعت تجلی نهایی ثروت و فراوانی نامحدود است، بنابراین تکرار انرژی سرسبز طبیعت در خانه به شما در جذب همان کیفیت انرژی کمک می کند. تزئین خانه خود با گیاهان سرسبز و سرحال و خوش رنگ در گلدان های زیبا، گلدان ها یک آهنربای عالی ثروت فنگ شویی است. مناطق شرقی، جنوب شرقی و جنوبی منزل بیشترین مناطق موثر برای نگه داری انرژی سبز و دوست داشتنی طبیعی فنگ شوی در خانه شما هستند. جذب ثروت بوسیله فنگ شویی راه سختی نیست.

این مقاله را هم بخوانید:  معجزه باورنکردنی ورزش در جلوگیری از بیماری (ورزش و کرونا)

6- جریان آب

ارتباط انرژی آب با ثروت آشکار، بسیار باستانی و در همه فرهنگ ها موجود است. آب نماها و آکواریوم ها، محبوب ترین های فنگ شویی برای درمان ثروت است، بنابراین اگر عاشق آب هستید، آب نمایی با کیفیت خوب پیدا کنید و آن را در بهترین مناطق فنگ شویی خانه خود (داخل یا خارج) قرار دهید. فقط آن را در اتاق خواب خود قرار ندهید. همچنین می توانید از نمادهای فنگ شویی و تصاویر ماهی خاص استفاده کنید تا حس ثروت را به محیط خود بیاورید. به عنوان مثال، از تصاویر هنری در اتاق خواب و ساعت ماهی در آشپزخانه یا پرده دوش حمام استفاده کنید.

کریستال

7- کریستال

کریستال ها نیروگاه های انرژی خوب فنگ شویی هستند. آن ها انرژی فراوانی را از اعماق زمین می آورند. اگر تازه به بلورها علاقه مندید، از کوارتز شفاف و ترجیحاً به شکل طبیعی شروع کنید. در کنار کوارتز، 3 کریستال دیگر وجود دارد که می توانند در جذب انرژی ثروت به شما کمک کنند: پیریت، سیتریک و آمتیست. پیریت به عنوان یک آهنربای ثروت فنگ شویی بسیار عالی ست.

8- تصاویر فنگ شویی

تصاویر می توانند بسیار قدرتمند باشند، همه ما این را می دانیم. در صورت عدم دسترسی به اشیاء واقعی، می توانید به دنبال عکس هایی از انرژی سرسبز باشید. بدون مراقبت مداوم مورد نیاز، همیشه تازه! همین اصل در مورد تصاویر آب نیز صدق می کند. اگر آب نماها دلخواه شما نیستند، می توانید از تصاویر آب شفاف (و ایده آل در حال حرکت) به عنوان یک داروی فنگ شویی ثروت استفاده کنید. نقاشی های دیواری با کیفیت بالا در اکثر فضاها شگفت آور است.

این مقاله را هم بخوانید:  15 روش روزمره برای بالا بردن فرکانس مثبت

9- آینه ها

به همین دلایل آینه ها آهنربای ثروت فنگ شویی مطلق هستند! آن ها نور، شادی و انرژی بیشتری از عنصر آب فنگ شویی را در هر فضایی به ارمغان می آورند. آینه ها همچنین مسیرهای زیبایی را برای فرصت های جدید و شاد ایجاد می کنند ، فقط حتما به دنبال بهترین آینه هایی باشید که می توانید پیدا کنید. قاب های طلایی بهتر است.

 

گلدان ثروت فنگ شویی

10- گلدان ثروت فنگ شویی

گلدان ثروت فنگ شوی یکی از قدیمی ترین درمان های جذب ثروت بوسیله فنگ شویی  است. تاریخ گلدان ثروت پیچیده است؛ ساخت و نمادهای آن دارای معانی عمیق متعددی است. در کاربردهای فنگ شوی ، گلدان ثروت به عنوان درمانی فراوان برای کمک به شما در جذب و تقویت جریان ثروت و رفاه استفاده می شود.

11- در ورودی محل زندگی

در وروی محکم جذب ثروت بوسیله فنگ شویی بسیار مهم است؛ زیرا خانه شما به آن نیاز دارد تا بتواند «چی» ثروت را به خود جلب کند.  قدرت و انرژی آن برای یک خانه خوب فنگ شویی مهم است. در صورت لزوم با نمادها و تصاویر محافظت، فراوانی و موفقیت در ورودی خود را تقویت کنید. به عنوان مثال، هیچ سطل بازیافت یا گلدان های قدیمی در این نزدیکی قرار ندهید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که در ورودی شما بدون فشار به طور کامل باز می شود.

نکات مربوط به منطقه ثروت فنگ شوی

برای جذب ثروت بوسیله فنگ شویی توجه داشته باشید که منطقه متصل به پول شما یا رونق اقتصادی و وفور، منطقه جنوب شرقی خانه یا محل کار شماست. می توانید عناصری مانند چوب را که شامل پول و ثروت است ، درج کنید. رنگ آبی و تصاویر رودخانه ها ، دریاچه ها و اقیانوس ها نمایانگر آب است که چوب را تغذیه می کند. همچنین می توانید از آیینه ها ، گیاهان و نمادهای کوچک استفاده کنید که نمادی از سعادت است. نمادهای فنگ شوی را در خانه خود به نمایش بگذارید که در مورد ثروت و وفور با شما صحبت می کنند.

این مقاله را هم بخوانید:  قانون جذب فراوانی و شادی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن