سوالات متداول

 مسیری که در آن  ثروت مالی، توام با شادمانی، اعتماد به نفس، آرامش ذهنی و رضایت از خویشتن و زندگی ست.

با توجه به اینکه من در زندگی با مشکلاتی همچون بیکاری، بی پولی و افسردگی برخوردم، سالها برای تغییر شرایط زندگی خودم تحقق و تلاش کردم. چکیده این دستاوردها رسیدن به موفقیت فردی بوده به این معنا که شخص بتواند در برابر همه ناملایمت های زندگی پیروز گردد و با استفاده از نگرشها، باورها و یادگیری فنون مشخصی به این مهم برسد.

در مسیر ثروت آفرینی پول جایگاه مهمی دارد و پول می تواند به انسان هویت، اعتماد به نفس و نقش یک انسان خیر خواه را بدهد که قدرت کمک به دیگران، کارآفرینی و اشتغال زایی را به ارمغان آورد و در این حین خود نیز از این ثروت لذت ببرد که من با آموزش هایی در مورد اینکه :

چگونه پولمان را بیشتر کنیم؟

چگونه پول برایمان کار کند؟  

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

چطور شم اقتصادی خود را فعال کنیم؟

شما را کاملا آگاه می کنم.

همان طور که از نام آن مشخص هست مسیر ثروت آفرینی در واقع در مورد کلیه اتفاقات، میانبرها و مسیرهای موفقیت یک سیر را نشان خواهیم داد.

جهان هستی از قوانینی طبعیت می کند و ما در مسیر ثروت آفرینی در مورد کلیه رازهای جهان و رارهای رسیدن به یک زندگی ایده آل و ثروتمند را نشان خواهیم داد.

من مطمئن هستم که تاکنون هیچکس چنین مطالبی را نگفته ولی من در مسیر ثروت آفرینی پکیج کامل از موفقیت و ثروت در همه ابعاد زندگی خواهم گفت.

آگاهی از این مسیر برای کلیه اشخاص که به دنبال اعتماد به نفس، باور کردن خود، پول و ثروت، همسر ایده آل، کسب و کاری پویا، کسانی که به دنبال کارآفرینی و ایجاد کسب و کار بدون هیچ سرمایه ای هستند، کسانی که میخواهند در برابر محدودیت ها و نداشته های خود به موفقیت برسند، کسانی که می خواهند جزوء یک درصد افراد ثروتمند شوند، اشخاصی که میخواهند صاحب شغل شوند، افرادی که میخواهند بدانند کجا پول های خود را سرمایه گذاری کنند که به بهترین بهره وری برسند، کسانی که می خواهند زندگی شاد و متعالی را تجربه کنند و همه اشخاصی که در رویارویی رسیدن به هدفی مشخص هستند توصیه می گردد.

من به استناد ۲۰ سال تجربه خودم و رسیدن به تنیجه ۱۰۰ از جایگاه گذشته زیر صفر خودم، با اطمینان کامل این مسیر را برای همه اشخاص تضمین می کنم و مطمئنم سریعترین راه برای رسیدن به ثروت و موفقیت، همین مسیر ثروت آفرینی ست.

به آروزی دیدن شما در پله های بالاتر موفققیت / منتظرتون هستم تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنید و به همدیگه برسیم/ یک میلیارد اول زندگیت رو با من بدست بیار

بله به سه نفر دیگه هم میتونی هدیه بدی

به دلیل فشرده بودن زمان استاد، ایشان تنها به کسانی مشاوره می دهند که جزو همراهان تیم خندان می باشند.

دوست من روند تهیه دوره کاملا به صورت غیر حضوری می باشد اما شما میتونی با هماهنگی قبلی برای تهیه پکیج تشریف بیاری.

دوست عزیز شما از طریق وبسایت و یا ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه میتونی آموزش نصب اپلیکیشن رو یاد بگیری.

این دوره ۱۲ ماهه آموزش داده می شود که هر ماه حدود چند ساعت آن را از طریق اپلیکیشن آموزش می بینی

شما می تونی هم توسط رزرو اینترنتی و هم با تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه جایگاه سمینار رو تهیه کنی.

دوست عزیزمن، گارانتی دوره مسیر ثروت آفرینی ۴۵ روزه و بدون قید و شرطی، یعنی تا ۴۵ روز پس از خرید دوره میتونی به هر دلیلی دوره رو عودت بدی و کل مبلغت رو بدون هیچ پرسش و پاسخی پس بگیری، دیگه با این شرایط شما هیچ ریسکی رو انجام ندادی.

ما با کلی بررسی و تحلیل برای هر گروه از افراد پکیج مربوط به تخصص خود را تهیه نموده ایم تا شما با مشاهده آن اون دقیقا به همان مطالبی برسی که مترصد و نیازمند آن بودی.

دوست من برای دانشجویان، کارافرینان، کارمندان، مدیران، بانوان، صاحبین کسب وکار، فروشندگان و بازاریابان و کلیه افرادی که جویای زندگی شاد و آرام توام با ثروت و توانمندی هستند، که با پکیج های مختلف تهیه شده است.

خیر دوست من بعد از تهیه دوره ، همیشه فایل های آموزشی به همراه آپدیت های جدید در اختیارت قرار میگیره

بله شما می تونی از اپلیکیشن هر ماه حساب خودت رو شارژ کنی.

دوست من ثروتمند شدن یک فراینده که در طول زمان با اگاهی و اموزش دانش صحیح و کاربردی  و تجربه به دست میاد که ما با توجه به تجاربی که در ثروت آفرینی و کسب و کار داریم در دوره مسیر ثروت آفرینی تمامی مراحل رسیدن به ثروت رو کاملا کاربردی آموزش میدیم و من و تیمم در کنارت هستیم تا به اون جایگاه مالی و موفقیت که دوست داری برسی

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای گرفتن نتیجه عالی و موفقیت شماست که این بیشتر برای من یه رسالته و من از تجاربی میگم که در خود کشور، با تلاش، مطالعات  و شکست های زیاد یاد گرفته ام، که البته دوره مسیر ثروت آفرینی ۴۵ روز گارانتی داره که میتونی بدون هیچ نگرانی اون رو تهیه کنی.

دوست من ویدئو راهنمای استفاده از اپلیکیشن در داخل خود اپلیکیشن قسمت راهنماوجودداره.

دوست من دوره مسیر ثروت آفرینی که در سایت مشاهده می کنی غیر حضوری می باشد که از طریق اپلیکیشن میتونی روی گوشی موبایل، تبلت و لب تاب نصب و استفاده کنی. و در کنار این سمینار هایی رو به صورت حضوری داریم که در همین سایت و شبکه های اجتماعی اعلام میشه.

دوست عزیز بله، من شرکت متفاوتی در زمینه های تولید و تجارت دارم و مفتخر شده ام تاکنون به عنوان کارآفرین برتر کشور، تولید کننده نمونه کشور، کاآفرین و تاجر فرهنگ ساز کشور و بسیاری از افتخارات دیگر را از ارگان های معتبری مانند، استانداری، فرمانداری، شهرداری دریافت کنم.و در حال حاضر مدیریت چندین مجموعه تولیدی و تجاری رو دارم.

بله صد در صد دوست عزیز من به شما قول میدم و با خون مینویسم و امضا می کنم که اگه به راهکارها و دستورالعمل های ارائه شده در دوره عمل کنی، بدون شک و به طور حتم نتایجی عالی خواهی گرفت و از نظر مالی، توانایی های فردی، و دانش کاربردی به سطوح بالایی رشد خواهی کرد و به این دلیل که ما به محتوا دوره کاملا ایمان داریم حاضر شده ایم بدون هیچ قید و شرطی ۴۵ روز دوره را گارانتی کنیم.

+چگونه بدون پول کسب و کار راه اندازی کنیم؟

+چگونه پولمان پول بیاورد؟

+چگونه تیم سازی کنیم؟

+ با یادگیری چه مهارتهایی شم اقتصادی خود را فعال کنیم؟

+چگور نبوغ خفته خود را بیدار کنیم؟

+ چگونه به یک انسان خودساخته شویم؟

+چگونه سرمایه گذار جذب کنیم؟

+بهترین سرمایه گذاری مالی چیست؟

+بهترین سرمایه گذاری در زندگی چیست؟

+ فروش داغ چیست؟

+ سریعترین میانبرها برای تغییرات فردی

+ آموزش دانش صحیح و دانش تخصصی

+ چگونه سطح کارایی خود را بالا ببرید؟

+ نکاتی مهم در مورد مدیریت کسب و کار و مدیریت پرسنل

+ مهارت های ملزومه یک انسان ثروت آفرین

+ آگاهی از مسیر شکست

+ بهترین سرمایه گذاری مالی برای کارمندان

+ چگونه شادتر و ثروتمندتر زندگی کنیم؟

+ راز خود شکوفایی فردی

+ چگونه کاری باعث می شود که پول پارو کنیم؟

 

دوست عزیزم من انجام کارهای آموزشی رو رسالتی ارزشمند میدونم و در واقع در کنار این فعالیت صاحب کسب و کارها و سرمایه گذاری های بسیار معتبر و بالایی هستم، البته به شما حق میدهم که به همه کس اعتماد نکنید و به این خاطر به شما پیشنهاد میدم قبل از خرید دوره از محتواهای رایگان ما استفاده کنید تا بیشتر با ما اشنا شده و پس از آن تصمیم به خرید بگیری

  • سوالات و شرایط سرمایه گذاری در هلدینگ دکتر خندان:
  •  شرایط سرمایه گذاری در هلدینگ خندان چگونه است؟
  • دوست من حداقل سرمایه گذاری شما باید کمتر از ۵۰ میلیون تومان نباشد.  حداقل سن نباید کمتر از ۲۰ سال باشد

 چه تضمینی برای سرمایه گذاری و پرداخت سود از طرف شما داه می شود؟

از طرف هلدینگ خندان به شما قراردادی مکتوب و به صورت محضری داده می شود که پشتوانه آن مجموعه های  هلدینگ خندان می باشد.

 درصد سود سرمایه گذاری در هلدینگ خندان چه مقدار می باشد؟ سود سرمایه گذاری در هلدینگ خندان ۲۰ درصد می باشد

بستن
Open chat
مشاوره رایگان
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟