آموزش كارآفرينیاعتماد به نفسکارآفرینی و مشاغل جدیدمسیر ثروت آفرینی

6 قدم برای اداره کسب و کار یک کارافرین از خارج کشور

با استفاده از این نکات رشد شرکت خود را از هر مکان ادامه دهید و تجارت خود را رشد دهید

 اداره کسب و کار یک کارافرین از خارج کشور

 

«اگر می خواهم کارها درست انجام شود، باید خودم آن ها را انجام دهم!» این فکر اغلب کارافرینان است، در حالیکه بسیار فکر بازدارنده ای جهت گسترش کسب و کار فرد خواهد بود. آیا شما هم کارافرینی هستید که با اشتیاق به دنبال تجربه زندگی و کار در خارج از کشور است اما می خواهد در کشور خودش نیز فعال باقی بماند؟ اداره کسب و کار یک کارافرین از خارج کشور دشوار است و می دانم که ترک شغل می تواند بسیار دلهره آور باشد.

گسترش کار به خارج از کشور می تواند موفقیت عظیم و لذت بخش و یا برعکس چالشی ترسناک تلقی شود. این بستگی به روحیه و ذهنیت مثبت و منفی شما در مورد آن دارد. بنابراین ابتدای کار اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. در این جا شش مرحله مطرح می شود که می توانید توسط آن ها اطمینان حاصل کنید که تجارت خود را با موفقیت از کشور دیگر اداره می کنید.

بنابراین هنگام تغییرات باید انعطاف پذیر باشید و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که خود را برای تغییر از لحاظ ذهنی و لجستیکی آماده کنید. می توانید بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنید، رشد خود را ادامه دهید.

اداره کسب و کار

اعضای تیم با انگیزه خود را استخدام کنید

اداره کسب و کار و کنترل همه امور را به دست داشتن و بطور مرتب رسیدگی به تمام امور از کارمندان گرفته تا امور مختلف شرکت، خریدها، سفارش ها، پرداخت ها و غیره کاری سخت و دشوار و گاهی نشدنی ست. بخصوص اگر قصد گسترش فعالیت شغلی خود را به فرامرزها داشته باشید، این کار غیر ممکن به نظر می رسد و از عهده یک انسان به تنهایی با محدودیت های فیزیکی و روحی که دارد خارج می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونگی میلیونر شدن

استخدام افراد با انگیزه نه تنها موفقیت در کسب و کار شما را تضمین می کند، بلکه وقت شما را نیز آزاد خواهد کرد؛ زیرا نیازی نیست برای مسائل جزئی وقت صرف کنید و پیگیر نحوه کارکردن کارمندان باشید. این چیزی است که شما باید در لحظه آغاز تغییرات شغلی، مراقب آن باشید.

برای اداره کسب و کار وقت بگذارید با هر متقاضی جدید شغلی، شخصا آشنا شوید تا مطمئن شوید که فرد مورد نظر شما ست. برای مثال متقاضیان می توانند یک ویدئو دو دقیقه ای در مورد خودشان برای شما ارسال کنند یا یک مقاله کوتاه بنویسند و اگر زمان ایجاب می کند یک مصاحبه کاری از پیش طراحی شده و مناسب استخدام کارکنان دورکار، بسیار موثر است. هنگامی که اعضای تیم دارای انگیزه هستند، احتمالاً برای بهبود عملکرد و بهره وری سهم ارزشمندی را گشوده و به اشتراک می گذارند و برای یافتن راه حل و دستیابی به اهداف با یکدیگر همکاری می کنند.

اداره کسب و کار

قرار دادن نماینده به جای خودتان

برای اداره کسب و کار هنگامی که افراد مناسب را استخدام کردید، قدم بعدی واگذاری و رها کردن بخشی از مسوولیت هاست. پذیرش این که نمی توانید همه کارها را خودتان انجام دهید، اولین قدم است و داشتن تیمی که بتوانید به آن اعتماد کنید و به آن وابسته باشید، این روند را آسان تر می کند.

علاوه بر این که آزادی بیشتری برای لذت بردن از وقت خود -چه برای امور شخصی و چه برای کار- در خارج از کشور می یابید، به تیم خود کمک خواهید کرد که رشد کند و همین امر باعث می شود شغل شما نیز رو به جلو حرکت کند.

این مقاله را هم بخوانید:  آیا می توانیم شخصیت خود را تغییر دهیم؟

ایجاد کانال های ارتباطی مؤثر

به معنای داشتن یک گروه چت کاری یا استفاده از سیستم عامل های مجازی مخفی است، همیشه مطمئن شوید تیم شما راهی برای دسترسی به شما دارد. علاوه بر این، سرمایه گذاری وقت و انرژی برای جستجو و برقراری ارتباط با آن ها، به سرعت در بین اعضای گروه اعتماد ایجاد می کند و به یک محیط کاری شادتر و پربارتر منجر می شود.

تیم خود را آماده کنید

اکنون که می دانید جهت اداره کسب و کار تیم غافلگیر کننده ای برای اجرای امور در غیاب خود دارید، باید اطمینان حاصل کنید که آن ها را با تمام ابزارهای لازم برای موفقیت تنها می گذارید که شامل:

  • تعیین انتظارات از آن چه باید انجام شود،
  • ایجاد برنامه های پشتیبان در مواردی که طبق برنامه پیش نرفته اند،
  • و به طور کلی اطمینان حاصل شود که کارمندان از استانداردها و ارزش هایی که باید حفظ شوند آگاه هستند.

شفافیت شما به تیم آرامش می بخشد و می داند که اعتماد کامل به آن ها دارید و این امکان را می دهد که تصمیم گیری های کلیدی را نیز انجام دهند.

ارتباط را حفظ کنید

ارتباط را حفظ کنید

ارتباطات همیشه عامل اصلی موفقیت در اداره کسب و کار است. اگرچه این مسئله ممکن است در بعضی از مکان ها نسبت به سایر موارد دشوارتر باشد، اطمینان حاصل کنید که اقدامات لازم را انجام داده اید تا خود را در حد امکان در اختیار تیم قرار دهید. دسترسی به موقع و موثر کارمندان به شما باعث اعتماد به نفس آن ها می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  راز افراد موفق چیست؟

از فن آوری خوب و پرسرعت اینترنتی استفاده کنید

فن آوری مناسب و پرسرعت برای اداره کسب و کار هنگام مسافرت و مدیریت مشاغل از خارج کشور بسیار مهم است. مطمئن شوید که در تجهیزات با کیفیت سرمایه گذاری می کنید و هر کجا که باشید تماس به راحتی برقرار خواهد بود. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که هنگام مسافرت با مشکلات تکنولوژیکی مواجه شوید. اطمینان حاصل کنید که تجهیزات شما با نرم افزار لازم به روز همراه است و در صورت امکان، یک تکنسین را قبل از ترک کشور، برای پشتیبانی استخدام کنید.

گسترش فعالیت به فرامرزها می تواند استرس زا، پیچیده و دلهره آور باشد، اما در عین حال به شما این امکان را می دهد که از این مرحله جدید و جالب زندگی خود لذت ببرید. مهم نیست در چه بخشی از جهان زندگی می کنید، شما به تیم خود این توانایی را داده اید که خودشان به تنهایی و بدون حضور شما، موفق شوند.

دانستن این نکته جهت اداره کسب و کار خیلی جالب توجه است که سفر باعث می شود تا شما به یک کارآفرین و رهبر بهتر تبدیل شوید و اگرچه همه این امکان را ندارند ولی معتقدم هر کارآفرینی می تواند از سفر خارج از کشور و تجربه چیزهای جدید سود ببرد. در حقیقت ، 94 درصد از رهبران مشاغل می گویند که به دلیل سفرهایشان موفق تر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن