پاسخ به سوالاتی که پیش از خرید "دوره جامع مسیر ثروت آفرینی" به آن نیاز دارید!

بله، چون یک زندگی خوشبخت حاصل رسیدن به مقدار خوبی از ثروت مالی، داشتن کسب و کاری موفق، کسب رضایت و شادی قلبی از زندگی ، داشتن اعتماد به نفس، دور کردن ترس و تردید از خود، یادگیری فنون ارتباطات و رسیدن به توانگری و توانمندی در همه زمینه هاست.

با توجه به اینکه من در زندگی به مشکلاتی مثل افسردگی ، بی پولی و درماندگی برخوردم، سالها برای تغییر این شرایط دست به تحقیق، مطالعه و تلاش زدم. این تحقیقات به من نشان داد که برای ثروت و موفقیت باید وارد مسیر تازه ای بشم. مسیری بسیار متفاوت تر از قبل. آگاه شدن از اون مسیر به من درک و درایت بسیار موثری داد که امروز به این واقفم که به هر خاسته ای می تونم برسم.

تصور کنید که قراره از جایی که هستید به مقصد دیگه ای حرکت کنید. پس باید مسیری رو طی کنید. اگه مسیر رو به اشتباه برید، خوب هرگز به مقصد نمی رسید. اگه از چاله و چوله های راه مطلع نباشید امکان داره که تو یکی از اون چاله ها بیفتید، و ندونید چطور باید بیرون بیاین.

 برا طی کردن این مسیر به ابزارهایی هم نیاز دارید. اگاهی از معجزات و نیروهایی که در درون ما وجود داره یکی از این ابزارهاست، به این معنا که با فعال کردن اونا میتونیم در برابر همه ناملایمت های زندگی پیروز و با استفاده از نگرشها، باورها و یادگیری فنونی مشخص، این ناملایمت ها رو به فرصت تبدیل کنیم و فرصت های زندگی رو بهتر از قبل مشاهده کنیم.

در مسیر ثروت آفرینی پول جایگاه مهمی داره و می تونه به انسان هویت، اعتماد به نفس، لذت و دلگرمی، دلخوشی و پشتوانه و جایگاه یه انسان خیرخواه رو بده که از قدرت کمک به دیگران، کارآفرینی و اشتغال زایی برخورداره .که من با آموزش هایی در مورد پول رازهایی رو افشاح میکنم که هر کسی میتونه با بهره گیری از اونا یه زندگی ثروتمندانه رو تجربه کنه.

همان طور که از نام اون مشخصه ( مسیر ثروت آفرینی)  در مورد کلیه اتفاقاتی که درهمه ابعاد زندگی رخ میده، و در خصوص کلیه میانبرها و مسیرهای موفقیت و ثروت  که منتهی به هدفی معین میشه رو بازگو میکنه.

جهان هستی از قوانینی تبعیت می کنه و ما در مسیر ثروت آفرینی کلیه رازهای جهان و رازهای رسیدن به یه زندگی ایده آل و ثروتمند را نشان خواهیم داد.

 

طی کردن این دوره باعث میشه به تفکری ثروت ساز برسی، مسبب میشه مهارت های زیادی رو یاد بگیری، از ترفندهایی برای رونق در کسب و کارت مطلع بشی، استعدات رو پیدا کنی، و یادگیری آموزش های دیگری که همه اینها اسباب کسب ثروت برای تو میشن. و میتونی از شرایط و زندگی ثروتمندی که برات ایجاد میشه نهایت لذت رو ببری.

دوست عزیز بله، من شرکت های زیادی در زمینه های تولید و تجارت دارم و مفتخر شدم تا حالا به عنوان کارآفرین برتر کشور، تولید کننده نمونه کشور، کارآفرین و تاجر فرهنگ ساز کشور، مدرس اثربخش و افتخارات بسیار دیگری را از ارگان های معتبری همانند، استانداری، فرمانداری، شهرداری، دانشگاه ها، جهادکشاورزی و …  دریافت کنم.و در حال حاضر مدیریت هلدینگ مادر جهان تجارت عارف خندان رو دارم.

 بله به سه نفر دیگه هم میتونی هدیه بدی.

دوست عزیزم من انجام کارهای آموزشی رو رسالتی ارزشمند میدونم و در واقع در کنار این فعالیت صاحب کسب و کارها و سرمایه گذاری های بسیار معتبر و بالایی هستم، البته به شما حق میدم که به همه کس اعتماد نکنید و به این خاطر به شما پیشنهاد میدم قبل از خرید دوره از محتواهای رایگان ما استفاده کنید تا بیشتر با ما اشنا شده و پس از آن تصمیم به خرید بگیری

مطمئنم تا حالا هیچکس چنین مطالبی رو نگفته و شاید هم بگم قادر نخواهد بود، زیرا من حاصل شکست ها و موفقیت های بیش از 20 سال تجربه، و بیش از یک دهه تحقیق رو در این دوره گفتم.  در واقع مسیر ثروت آفرینی دوره ای کامل و بسیار فوق العاده  از موفقیت و ثروت در همه ابعاد زندگی خواهد بود.

آگاهی از این مسیر برای کلیه اشخاصی که به دنبال پول و ثروت،  کسب و کاری پر رونق، زندگی شاد و ایده آل ، و خوشبختی و لذت از زندگی اند لازمه،  کسانی که میخان در برابر محدودیت ها و نداشته های خود به موفقیت برسند، کسانی که مصمم هستن تا جزو یه درصد افراد ثروتمند بشن، اشخاصی که میخان صاحب شغل بشن، افرادی که میخوان بدونن کجا پولاشون رو سرمایه گذاری کنن تا به بهترین بهره وری برسند، و همه اشخاصی که در رویارویی رسیدن به هدفی مشخص اند، به آنها توصیه می شه.

یک سرمایه گذار، کارافرین، کارمند، دانشجو، یک پزشک، یک صنعتگر، یک مدیر، یک فروشنده و … برای همه مفید و کاربردیه.

 این مسیر برای انسانهای تنبل و ترسویی که نمی خان از جای خودشون بلند شن هیچ حرفی نداره و روی سخنم با افرادیه که میخوان بهای ثروت و موفقیت رو بپردازن، که البته در قبال چیزهایی که کسب میکنن بهایی بس ناچیزه.

من به استناد بیش از 20 سال تجربه خودم و رسیدن به نتیجه 100 از جایگاه زیر صفری که داشتم، با اطمینان کامل این مسیر رو برای همه اشخاص تضمین می کنم و مطمئنم سریعترین راه برای رسیدن به ثروت و موفقیته.

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای گرفتن نتیجه عالی و موفقیت شماست که این بیشتر برای من یه رسالته و من از تجاربی میگم که در خود کشور ایران، و با تلاش، مطالعه، تحقیق و شکست های زیاد یاد گرفتم، که البته باید عرض کنم دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روز گارانتی داره که میتونی بدون هیچ نگرانی اون رو تهیه کنی. 

بله صد در صد دوست عزیز من به شما قول میدم و با خون مینویسم و امضا می کنم که اگه به راهکارها و دستورالعمل های ارائه شده در دوره عمل کنی، بدون شک و به طور حتم نتایجی عالی خواهی گرفت و از نظر مالی، توانایی های فردی، و دانش کاربردی به سطوح بالایی رشد خواهی کرد و به این دلیل که ما به محتوا دوره کاملا ایمان داریم حاضر شدیم بدون هیچ قید و شرطی 30 روز دوره را گارانتی کنیم.

دوست عزیزمن، گارانتی دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روزه و بدون قید و شرطه، یعنی تا یکماه پس از خرید دوره میتونی به هر دلیلی دوره رو عودت بدی و کل مبلغت رو بدون هیچ پرسش و پاسخی پس بگیری، دیگه با این شرایط شما هیچ ریسکی رو انجام ندادی.