3,903 نفر

از دوره های استاد محمد عارف خندان نتیجه گرفتن

جدیدترین دوره‌ ها

اینجا همه چی برای رسیدن به اوج و ثروت تو مهیاست
  • همه دوره ها
  • دوره آموزشی مسیر ثروت آفرینی

دوره آموزشی تربیت فرزند نابغه

بدون امتیاز 0 رای
1,990,000 تومان
0
1,990,000 تومان
0
2,990,000 تومان
55%
تخفیف
2
49,000 تومان

دوره طلایی مسیر ثروت آفرینی

بدون امتیاز 0 رای
9,944,000 تومان
880
9,944,000 تومان
186
2,490,000 تومان
310
1,790,000 تومان

نتایج دانشجویان

نتایج دانشجویان ما را مشاهده کنید

دوره مسیر ثروت آفرینی

با توجه به اینکه من تو زندگی گرفتار مشکلات زیادی از جمله مشگلات روحی و افسردگی، مشگلات جسمی و مشگلات مالی و شغلی بودم، سالها برای تغییر این شرایط به تحقیق و تلاش پرداختم و خوشبختانه موفق به کسب فرمولی شدم که در کمترین زمان ممکن برام بهترین نتیجه رو به همراه داشت. چکیده این فرمول، آگاهی از دانشی معجزه گر بود و مسیری رو بهم نشون داد که با آگاه شدن از اون مسیر موفق شدم به همه مشگلات و محدودیت هایی که داشتم غالب بشم و رسیدن به هر هدف و آرزویی برام ممکن شد

مسیر ثروت آفرینی دورهٔ کاملی از رازها، تکنیک ها، ترفندها، سیاست ها، استراتژی ها و راهکارهای کاربردیه که هر انسانی با اونا میتونه به هر هدف و ثروتی برسه.
شالوده ی این دانش از ٢٣ سال تجربه، چندین مرتبه شکست، مطالعه بیش از ۱۰۰۰ کتاب و حدود ١٣ سال تحقیق و تدریس کسب شده.
به طور حتم این دوره میانبری بی نظیره. میانبری برای کسب تنعم، کسب آرامش، رسیدن به توانگری و هوشمندی، نائل شدن به سطحی از کارایی بیشتر و بهتر، تصمیمات و انتخاب هایی درست تر، کسب رضایتمندی و لذت بردن از تمامی شرایط زندگی، کسب پول و ثروت، تاسیس کسب وکاری پردرآمد، شجاعت، اعتماد به نفس، ارتباط موثر با دیگر افراد، و خوشبختی و کمال.
در واقع مطمئنم تابحال هیچکس به کاملی این دوره طراحی و ساماندهی نکرده و شایدم کسی نتونه مثل این محتوا رو به عمل بسازه، این مسیر از شدن ها می گه، مطالبی کاملا کاربردی و اثربخش که هر فردی بعد از یکبار امتحان، متوجه اثرگذاری اون توی زندگیش میشه. ضمنا محتوای این دوره بیش از ۲۵۰ موضوعه که البته هر کسی تنها با یادگیری 50 موضوع اون به هدف و آرزوی خودش می رسه.
در عین حال من تمام پیش بینی ها رو در نظر گرفتم، تمام فرصت هایی که شاید هر کسی در زندگی باهاش مقابله کنه و دانستن اونا بتونه مسیر رسیدن به ثروت رو براش سریعتر کنه..
مسیر ثروت آفرینی برای همه افراد جویای پیشرفت، موفقیت و ثروت مطالبی ارزشمند و ارزنده داره، کسانیکه پس از فارغ التحصیلی جویای کارن، اونایی که در اوج افسردگی و استیصالن، افرادی که می خوان زندگی شاد توام با ثروت های مادی رو تجربه کنن، کسانیکه در آرزوی رسیدن به معشوق خود هستن، اشخاصی که می خوان تو کسب وکار به شهرت و رونق برسن، کسانیکه اهدافی هنری، ورزشی و یا جایگاه اجتماعی دارن، و اونایی که می خوان از محدودیت های جسمی و ذهنی خودشون فراتر برن و موفقیت هایی رو کسب و از زندگی لذت ببرن.
البته هستن افراد معدودی که ما برای اونا هیچ خبر خوشی نداریم، کسانیکه ذهن خودشونو به روی نعمات و ثروت ها بستن، و گوش خودشون رو تنها برای شنیدن این جمله باز گذاشتن: اینجا موفقیتی نصیب کسی نمیشه. اشخاصی که تنها با کلمات فقیرانه آشنا هستن و اذهانشون انباشتی از فقر و ناتوانیه. افراد تنبلی که در اداره کردن خودشون موندند و نمی تونن صدای موفقیت رو در زیر تشک بفهمن، و اونایی که اذهانی کاملا خبیصانه دارن و مترصد اینن که پولی رو از کسی به سرقت ببرن. این افراد هیچگاه طعم موفقیت رو نمی چشن، مگه اینکه قاطعانه تصمیم بگیرن تا سناریو ذهنی خودشون رو کاملا تغییر بدن.
پس دوست عزیز من که میخای از راه درست و سالم و حلال و با ساخت فکری هوشمندانه به ثروت و موفقیت برسی منتظرتم تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنی و رو قله ببینمت.
ارادتمند برادر کوچیک شما
محمدعارف خندان

                   

 

 

در این دوره چه آموزش داده می شود؟

پاسخ به سوالاتی که پیش از خرید "دوره جامع مسیر ثروت آفرینی" به آن نیاز دارید!

  • ۱.میانبرهای رشد و ترقی یک عقاب ثروت آفرین ( 4 ماه )
  • 2.ترفندهای طلایی کسب و کار، هوش تجاری و علوم مدیریت ( 4 ماه )
  • ۳.29 راز پنهان شده ثروت، حقایق جهان هستی ( 2 ماه )
  • 4.شم اقتصادی و هوش مالی عقاب ثروت ساز ( 2 ماه )

ما انسانها به اندازه ی آگاهی خودمون موفق هستیم، البته منظور من هر دانش و اطلاعاتی نیست، در مدارس، دانشگاه ها و بسیاری محفل ها خیلی چیزها رو آموزش دیدیم، اما در بسیاری از مواقع این علوم هیچ کاربردی برای ما نداشته ، من با این آموزش ها مخالف نیستم و قاعدتا داشتن مدرک تحصیلی از نداشتن اون بهتره، ولی باید بدونیم برای داشتن یک زندگی عالی و خوشبخت و ثروتمند به چیزی بیشتر از یک مدرک دانشگاهی نیازمندیم

راز مهم مطلع شدن از دانش صحیح و کاربردیه، دانشی که به ما رسم و راه زندگی و موفقیت رو نشون بده، دانشی که در مسیر ثروت آفرینی به ما سرعت ببخشه

مطمئنم با دریافت و مشاهده این آموزش ها شما به هدف خود و من به رسالت خودم میرسم

رویاهایتان را بغل، و پرواز را تجربه کنید

سوالات متداول

بله، چون یک زندگی خوشبخت حاصل رسیدن به مقدار خوبی از ثروت مالی، داشتن کسب و کاری موفق، کسب رضایت و شادی قلبی از زندگی ، داشتن اعتماد به نفس، دور کردن ترس و تردید از خود، یادگیری فنون ارتباطات و رسیدن به توانگری و توانمندی در همه زمینه هاست.

با توجه به اینکه من در زندگی به مشکلاتی مثل افسردگی ، بی پولی و درماندگی برخوردم، سالها برای تغییر این شرایط دست به تحقیق، مطالعه و تلاش زدم. این تحقیقات به من نشان داد که برای ثروت و موفقیت باید وارد مسیر تازه ای بشم. مسیری بسیار متفاوت تر از قبل. آگاه شدن از اون مسیر به من درک و درایت بسیار موثری داد که امروز به این واقفم که به هر خاسته ای می تونم برسم.

تصور کنید که قراره از جایی که هستید به مقصد دیگه ای حرکت کنید. پس باید مسیری رو طی کنید. اگه مسیر رو به اشتباه برید، خوب هرگز به مقصد نمی رسید. اگه از چاله و چوله های راه مطلع نباشید امکان داره که تو یکی از اون چاله ها بیفتید، و ندونید چطور باید بیرون بیاین.

 برا طی کردن این مسیر به ابزارهایی هم نیاز دارید. اگاهی از معجزات و نیروهایی که در درون ما وجود داره یکی از این ابزارهاست، به این معنا که با فعال کردن اونا میتونیم در برابر همه ناملایمت های زندگی پیروز و با استفاده از نگرشها، باورها و یادگیری فنونی مشخص، این ناملایمت ها رو به فرصت تبدیل کنیم و فرصت های زندگی رو بهتر از قبل مشاهده کنیم.

در مسیر ثروت آفرینی پول جایگاه مهمی داره و می تونه به انسان هویت، اعتماد به نفس، لذت و دلگرمی، دلخوشی و پشتوانه و جایگاه یه انسان خیرخواه رو بده که از قدرت کمک به دیگران، کارآفرینی و اشتغال زایی برخورداره .که من با آموزش هایی در مورد پول رازهایی رو افشاح میکنم که هر کسی میتونه با بهره گیری از اونا یه زندگی ثروتمندانه رو تجربه کنه.

همان طور که از نام اون مشخصه ( مسیر ثروت آفرینی)  در مورد کلیه اتفاقاتی که درهمه ابعاد زندگی رخ میده، و در خصوص کلیه میانبرها و مسیرهای موفقیت و ثروت  که منتهی به هدفی معین میشه رو بازگو میکنه.

جهان هستی از قوانینی تبعیت می کنه و ما در مسیر ثروت آفرینی کلیه رازهای جهان و رازهای رسیدن به یه زندگی ایده آل و ثروتمند را نشان خواهیم داد.

 

طی کردن این دوره باعث میشه به تفکری ثروت ساز برسی، مسبب میشه مهارت های زیادی رو یاد بگیری، از ترفندهایی برای رونق در کسب و کارت مطلع بشی، استعدات رو پیدا کنی، و یادگیری آموزش های دیگری که همه اینها اسباب کسب ثروت برای تو میشن. و میتونی از شرایط و زندگی ثروتمندی که برات ایجاد میشه نهایت لذت رو ببری.

دوست عزیز بله، من شرکت های زیادی در زمینه های تولید و تجارت دارم و مفتخر شدم تا حالا به عنوان کارآفرین برتر کشور، تولید کننده نمونه کشور، کارآفرین و تاجر فرهنگ ساز کشور، مدرس اثربخش و افتخارات بسیار دیگری را از ارگان های معتبری همانند، استانداری، فرمانداری، شهرداری، دانشگاه ها، جهادکشاورزی و …  دریافت کنم.و در حال حاضر مدیریت هلدینگ مادر جهان تجارت عارف خندان رو دارم.

 بله به سه نفر دیگه هم میتونی هدیه بدی.

دوست عزیزم من انجام کارهای آموزشی رو رسالتی ارزشمند میدونم و در واقع در کنار این فعالیت صاحب کسب و کارها و سرمایه گذاری های بسیار معتبر و بالایی هستم، البته به شما حق میدم که به همه کس اعتماد نکنید و به این خاطر به شما پیشنهاد میدم قبل از خرید دوره از محتواهای رایگان ما استفاده کنید تا بیشتر با ما اشنا شده و پس از آن تصمیم به خرید بگیری

مطمئنم تا حالا هیچکس چنین مطالبی رو نگفته و شاید هم بگم قادر نخواهد بود، زیرا من حاصل شکست ها و موفقیت های بیش از 20 سال تجربه، و بیش از یک دهه تحقیق رو در این دوره گفتم.  در واقع مسیر ثروت آفرینی دوره ای کامل و بسیار فوق العاده  از موفقیت و ثروت در همه ابعاد زندگی خواهد بود.

آگاهی از این مسیر برای کلیه اشخاصی که به دنبال پول و ثروت،  کسب و کاری پر رونق، زندگی شاد و ایده آل ، و خوشبختی و لذت از زندگی اند لازمه،  کسانی که میخان در برابر محدودیت ها و نداشته های خود به موفقیت برسند، کسانی که مصمم هستن تا جزو یه درصد افراد ثروتمند بشن، اشخاصی که میخان صاحب شغل بشن، افرادی که میخوان بدونن کجا پولاشون رو سرمایه گذاری کنن تا به بهترین بهره وری برسند، و همه اشخاصی که در رویارویی رسیدن به هدفی مشخص اند، به آنها توصیه می شه.

یک سرمایه گذار، کارافرین، کارمند، دانشجو، یک پزشک، یک صنعتگر، یک مدیر، یک فروشنده و … برای همه مفید و کاربردیه.

 این مسیر برای انسانهای تنبل و ترسویی که نمی خان از جای خودشون بلند شن هیچ حرفی نداره و روی سخنم با افرادیه که میخوان بهای ثروت و موفقیت رو بپردازن، که البته در قبال چیزهایی که کسب میکنن بهایی بس ناچیزه.

من به استناد بیش از 20 سال تجربه خودم و رسیدن به نتیجه 100 از جایگاه زیر صفری که داشتم، با اطمینان کامل این مسیر رو برای همه اشخاص تضمین می کنم و مطمئنم سریعترین راه برای رسیدن به ثروت و موفقیته.

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای گرفتن نتیجه عالی و موفقیت شماست که این بیشتر برای من یه رسالته و من از تجاربی میگم که در خود کشور ایران، و با تلاش، مطالعه، تحقیق و شکست های زیاد یاد گرفتم، که البته باید عرض کنم دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روز گارانتی داره که میتونی بدون هیچ نگرانی اون رو تهیه کنی. 

بله صد در صد دوست عزیز من به شما قول میدم و با خون مینویسم و امضا می کنم که اگه به راهکارها و دستورالعمل های ارائه شده در دوره عمل کنی، بدون شک و به طور حتم نتایجی عالی خواهی گرفت و از نظر مالی، توانایی های فردی، و دانش کاربردی به سطوح بالایی رشد خواهی کرد و به این دلیل که ما به محتوا دوره کاملا ایمان داریم حاضر شدیم بدون هیچ قید و شرطی 30 روز دوره را گارانتی کنیم.

دوست عزیزمن، گارانتی دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روزه و بدون قید و شرطه، یعنی تا یکماه پس از خرید دوره میتونی به هر دلیلی دوره رو عودت بدی و کل مبلغت رو بدون هیچ پرسش و پاسخی پس بگیری، دیگه با این شرایط شما هیچ ریسکی رو انجام ندادی.

با هزار تومان و عمل به نکات این کتاب، کامیابی در چنگ شماست

کتاب نتیجه || نویسنده: محمد عارف خندان

همین الان بخشی ا ز کتاب رو رایگان دانلود کن

نظر خوانندگان کتاب نتیجه

بدون داشتن هیچ سرمایه مالی و تنها با مطالعه این کتاب کامیابی و ثروت از آن شماست

در این کتاب از میانبرهایی کوتاه و آسان برای رسیدن به اهداف و آرزوها گفته شده است. مطالب داخل آن از همه ابعاد موفقیت در زندگی می باشد، در واقع کتابی ست برای توانگری، خودساختگی و رشد و ترقی

از کلیه رمز و رازها و ترفندهای رسیدن  به موفقیت و ثروت در ایران پرده برداشته است. یکی از بی نظیرترین کتاب هایی که با نوشته ای سلیس و شیوا با همه اشخاص ارتباط می گیرد.  کتابی کاملا کاربردی و قابل پیاده سازی در کلیه کسب و کارها و پروژه های اقتصادی در شرایط ایران.

 

هلدینگ بین المللی جهان تجارت عارف خندان

موسسهٔ آموزشی بنیان اندیشمند خندان از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در حوزه تدریس اصول موفقیت و ثروت آغاز نمود. این موسسه یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی عارف خندان می باشد. بنیانگذار هلدینگ، آقای عارف خندان است.
ایشان با سرمایه صفر توانسته اند این هلدینگ را به چندین مجموعهٔ بزرگ تولیدی صنعتی، بازرگانی و آموزشی ارتقاء دهند، و آن سرمایه صفر را به صدها میلیارد تبدیل کنند. موفقیت های استاد خندان بر محور عمل، مسبب شد تا انگیزهٔ ثبت موسسهٔ آموزشی بنیان اندیشمند خندان زده شود. و این هلدینگ با هدف انتقال علم و تجربه وارد حوزه آموزش نیز گردید.
انتقال دانش و تجاربی که آقای خندان آنرا فرمول و راز کسب موفقیت خود می دانند مسیری ست روشن برای تمام افرادیکه به رشد و پیشرفت و خوشبختی فکر می کنند.
خوشبختانه تا به امروز دانشجویان موسسهٔ آموزشی خندان، باتوجه به سرمایه‌گذاری روی دانش و آگاهی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند در حوزه های مختلف به موفقیت های بزرگ برسند.
همواره امید داریم که با اشتراک آموزش های کاربردی و موثر در این سایت، تحولاتی بزرگ و مثبت در امور اقتصادی، کسب و کار و توانمندی های هم میهنان خود به وجود آوریم.