3,903 نفر

از دوره های استاد محمد عارف خندان نتیجه گرفتن

جدیدترین دوره‌ ها

اینجا همه چی برای رسیدن به اوج و ثروت تو مهیاست
  • همه دوره ها
  • دوره آموزشی مسیر ثروت آفرینی

دوره طلایی مسیر ثروت آفرینی

بدون امتیاز 0 رای
9,994,000 تومان
877
9,994,000 تومان
183
5,000 تومان

دوره رازهای کاینات

بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان
310
2,000,000 تومان
253
4,000,000 تومان
100%
تخفیف
1,134
500000 – رایگان!

نتایج دانشجویان

نتایج دانشجویان ما را مشاهده کنید

دوره مسیر ثروت آفرینی

با توجه به اینکه من در زندگی گرفتار مشکلات بسیاری از جمله مشگلات روحی و افسردگی، مشگلات جسمی و مشگلات مالی بودم، سالها برای تغییر این شرایط مصرانه به تحقیق و تلاش پرداختم و خوشبختانه موفق به کسب فرمولی شدم که در کمترین زمان ممکن برام بهترین نتیجه رو به ارمغان آورد. و چکیده این فرمول، آگاهی از دانشی معجزه گر بود و مسیری رو بهم نشون داد که با آگاه شدن از اون مسیر موفق شدم به همه مشگلات و محدودیت هایی که داشتم غالب بشم و رسیدن به هر هدف و آرزویی برام ممکن شد

مسیر ثروت آفرینی پکیج کاملی از رازها و راهکارهای کاربردیه که هر انسانی برای رسیدن به هدف و ثروت آفرینی به اونها نیاز داره.

شالوده ی این دانش از ٢٣ سال تجربه، چندین مرتبه شکست، مطالعه بیش از ۱۰۰۰ کتاب و حدود ١٣ سال تحقیق کسب شده، این دانش از مسیری میگه که هر شخصی برای رسیدن به موفقیت و ثروت، اینها رو تجربه میکنه، و هر کسی که جویای ثروته بایست از این مسیر گذر کنه، پس به طور حتم میانبری بی نظیر خواهد بود. میانبری برای کسب تنعم، کسب آرامش، رسیدن به توانگری و هوشمندی، نائل شدن به سطحی از کارایی بیشتر و بهتر، تصمیمات و انتخاب هایی درست تر، کسب رضایتمندی و لذت بردن از تمامی شرایط زندگی، شجاعت، اعتماد به نفس، ارتباط موثر با دیگر افراد و دوستان، که البته این موفقیت های ارزشمند رو نمیشه با هیچ چیزی مقایسه کرد

در واقع مطمئنم تابحال هیچکس به کاملی این دوره طراحی و ساماندهی نکرده و شایدم کسی نتونه مثل این محتوا رو به عمل بسازه، این مسیر از شدن ها می گه، مطالبی کاملا کاربردی و اثربخش که هر فردی بعد از یکبارامتحان، متوجه اثرگذاری اون توی زندگیش میشه. ضمنا محتوای این دوره بیش از 200 موضوع هست که البته هر کسی با یادگیری 50 موضوع به هدف خودش می رسه، ولی من تمام پیش بینی ها رو در نظر گرفتم، تمام فرصت هایی که شاید هر کسی در زندگی باهاش مقابله کنه و دانستن اونها بتونه مسیر رسیدن به ثروت رو براش سریعتر کنه..

مسیر ثروت آفرینی برای همه افراد جویای پیشرفت، موفقیت و ثروت مطالبی ارزشمند و ارزنده داره، کسانیکه پس از فارغ التحصیلی جویای کارند، آنهایی که در اوج افسردگی و استیصالند، افرادی که می خواهند زندگی شاد توام با ثروت های مادی رو تجربه کنند، کسانیکه در آرزوی رسیدن به معشوق خود هستند، اشخاصی که می خواهند در کسب وکار به شهرت و رونق برسند، کسانیکه اهدافی هنری، ورزشی و یا جایگاه اجتماعی دارند، و آنهایی که می خواهند از محدودیت های جسمی و ذهنی زندگی خود فراتر بروند و موفقیت هایی رو کسب و از زندگی لذت ببرند.

در ضمن هستند افراد معدودی که ما برای اونا هیچ خبر خوشی نداریم، کسانیکه ذهن خودشون رو به روی نعمت ها و ثروت ها بستند، و گوش خودشون رو تنها برای شنیدن جملاتی باز گذاشته که فقط می گویند اینجا موفقیتی نصیب کسی نمیشه. اشخاصی که تنها با کلمات فقیرانه آشنا اند و اذهانشون انباشتی از فقر و ناتوانیه. افراد تنبلی که در اداره کردن خودشون موندند  و نمی تونن صدای موفقیت رو در زیر تشک بفهمن، و اونایی که اذهانی کاملا خبیصانه دارند و مترصد اینند که پولی رو از کسی به سرقت ببرند. این افراد هیچگاه طعم موفقیت رو نمی کشند، مگر اینکه قاطعانه تصمیم بگیرند تا سناریو ذهنیت خودشون رو کاملا تغییر بدن.

منتظرتونم  تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنید و به همدیگه برسیم.

 

در این دوره چه آموزش داده می شود؟

پاسخ به سوالاتی که پیش از خرید "دوره جامع مسیر ثروت آفرینی" به آن نیاز دارید!

  • ۱.رشد شخصی ( 4 ماه )
  • 2.رازهای کسب و کار، هوش تجاری و علوم مدیریت ( 4 ماه )
  • ۳.رازهای کاینات ( 2 ماه )
  • 4.هوش مالی ( 2 ماه )

ما انسانها به اندازه ی آگاهی خودمون موفق هستیم، البته منظور من هر دانش و اطلاعاتی نیست، در مدارس، دانشگاه ها و بسیاری محفل ها خیلی چیزها رو آموزش دیدیم، اما در بسیاری از مواقع این علوم هیچ کاربردی برای ما نداشته ، من با این آموزش ها مخالف نیستم و قاعدتا داشتن مدرک تحصیلی از نداشتن اون بهتره، ولی باید بدونیم برای داشتن یک زندگی عالی و خوشبخت و ثروتمند به چیزی بیشتر از یک مدرک دانشگاهی نیازمندیم

راز مهم مطلع شدن از دانش صحیح و کاربردیه، دانشی که به ما رسم و راه زندگی و موفقیت رو نشون بده، دانشی که در مسیر ثروت آفرینی به ما سرعت ببخشه

مطمئنم با دریافت و مشاهده این آموزش ها شما به هدف خود و من به رسالت خودم میرسم

رویاهایتان را بغل، و پرواز را تجربه کنید

سوالات متداول

بله، چون یک زندگی خوشبخت حاصل رسیدن به مقدار خوبی از ثروت مالی، داشتن کسب و کاری موفق، کسب رضایت و شادی قلبی از زندگی ، داشتن اعتماد به نفس، دور کردن ترس و تردید از خود، یادگیری فنون ارتباطات و رسیدن به توانگری و توانمندی در همه زمینه هاست.

با توجه به اینکه من در زندگی به مشکلاتی مثل افسردگی ، بی پولی و درماندگی برخوردم، سالها برای تغییر این شرایط دست به تحقیق، مطالعه و تلاش زدم. این تحقیقات به من نشان داد که برای ثروت و موفقیت باید وارد مسیر تازه ای بشم. مسیری بسیار متفاوت تر از قبل. آگاه شدن از اون مسیر به من درک و درایت بسیار موثری داد که امروز به این واقفم که به هر خاسته ای می تونم برسم.

تصور کنید که قراره از جایی که هستید به مقصد دیگه ای حرکت کنید. پس باید مسیری رو طی کنید. اگه مسیر رو به اشتباه برید، خوب هرگز به مقصد نمی رسید. اگه از چاله و چوله های راه مطلع نباشید امکان داره که تو یکی از اون چاله ها بیفتید، و ندونید چطور باید بیرون بیاین.

 برا طی کردن این مسیر به ابزارهایی هم نیاز دارید. اگاهی از معجزات و نیروهایی که در درون ما وجود داره یکی از این ابزارهاست، به این معنا که با فعال کردن اونا میتونیم در برابر همه ناملایمت های زندگی پیروز و با استفاده از نگرشها، باورها و یادگیری فنونی مشخص، این ناملایمت ها رو به فرصت تبدیل کنیم و فرصت های زندگی رو بهتر از قبل مشاهده کنیم.

در مسیر ثروت آفرینی پول جایگاه مهمی داره و می تونه به انسان هویت، اعتماد به نفس، لذت و دلگرمی، دلخوشی و پشتوانه و جایگاه یه انسان خیرخواه رو بده که از قدرت کمک به دیگران، کارآفرینی و اشتغال زایی برخورداره .که من با آموزش هایی در مورد پول رازهایی رو افشاح میکنم که هر کسی میتونه با بهره گیری از اونا یه زندگی ثروتمندانه رو تجربه کنه.

همان طور که از نام اون مشخصه ( مسیر ثروت آفرینی)  در مورد کلیه اتفاقاتی که درهمه ابعاد زندگی رخ میده، و در خصوص کلیه میانبرها و مسیرهای موفقیت و ثروت  که منتهی به هدفی معین میشه رو بازگو میکنه.

جهان هستی از قوانینی تبعیت می کنه و ما در مسیر ثروت آفرینی کلیه رازهای جهان و رازهای رسیدن به یه زندگی ایده آل و ثروتمند را نشان خواهیم داد.

 

طی کردن این دوره باعث میشه به تفکری ثروت ساز برسی، مسبب میشه مهارت های زیادی رو یاد بگیری، از ترفندهایی برای رونق در کسب و کارت مطلع بشی، استعدات رو پیدا کنی، و یادگیری آموزش های دیگری که همه اینها اسباب کسب ثروت برای تو میشن. و میتونی از شرایط و زندگی ثروتمندی که برات ایجاد میشه نهایت لذت رو ببری.

دوست عزیز بله، من شرکت های زیادی در زمینه های تولید و تجارت دارم و مفتخر شدم تا حالا به عنوان کارآفرین برتر کشور، تولید کننده نمونه کشور، کارآفرین و تاجر فرهنگ ساز کشور، مدرس اثربخش و افتخارات بسیار دیگری را از ارگان های معتبری همانند، استانداری، فرمانداری، شهرداری، دانشگاه ها، جهادکشاورزی و …  دریافت کنم.و در حال حاضر مدیریت هلدینگ مادر جهان تجارت عارف خندان رو دارم.

 بله به سه نفر دیگه هم میتونی هدیه بدی.

دوست عزیزم من انجام کارهای آموزشی رو رسالتی ارزشمند میدونم و در واقع در کنار این فعالیت صاحب کسب و کارها و سرمایه گذاری های بسیار معتبر و بالایی هستم، البته به شما حق میدم که به همه کس اعتماد نکنید و به این خاطر به شما پیشنهاد میدم قبل از خرید دوره از محتواهای رایگان ما استفاده کنید تا بیشتر با ما اشنا شده و پس از آن تصمیم به خرید بگیری

مطمئنم تا حالا هیچکس چنین مطالبی رو نگفته و شاید هم بگم قادر نخواهد بود، زیرا من حاصل شکست ها و موفقیت های بیش از 20 سال تجربه، و بیش از یک دهه تحقیق رو در این دوره گفتم.  در واقع مسیر ثروت آفرینی دوره ای کامل و بسیار فوق العاده  از موفقیت و ثروت در همه ابعاد زندگی خواهد بود.

آگاهی از این مسیر برای کلیه اشخاصی که به دنبال پول و ثروت،  کسب و کاری پر رونق، زندگی شاد و ایده آل ، و خوشبختی و لذت از زندگی اند لازمه،  کسانی که میخان در برابر محدودیت ها و نداشته های خود به موفقیت برسند، کسانی که مصمم هستن تا جزو یه درصد افراد ثروتمند بشن، اشخاصی که میخان صاحب شغل بشن، افرادی که میخوان بدونن کجا پولاشون رو سرمایه گذاری کنن تا به بهترین بهره وری برسند، و همه اشخاصی که در رویارویی رسیدن به هدفی مشخص اند، به آنها توصیه می شه.

یک سرمایه گذار، کارافرین، کارمند، دانشجو، یک پزشک، یک صنعتگر، یک مدیر، یک فروشنده و … برای همه مفید و کاربردیه.

 این مسیر برای انسانهای تنبل و ترسویی که نمی خان از جای خودشون بلند شن هیچ حرفی نداره و روی سخنم با افرادیه که میخوان بهای ثروت و موفقیت رو بپردازن، که البته در قبال چیزهایی که کسب میکنن بهایی بس ناچیزه.

من به استناد بیش از 20 سال تجربه خودم و رسیدن به نتیجه 100 از جایگاه زیر صفری که داشتم، با اطمینان کامل این مسیر رو برای همه اشخاص تضمین می کنم و مطمئنم سریعترین راه برای رسیدن به ثروت و موفقیته.

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای گرفتن نتیجه عالی و موفقیت شماست که این بیشتر برای من یه رسالته و من از تجاربی میگم که در خود کشور ایران، و با تلاش، مطالعه، تحقیق و شکست های زیاد یاد گرفتم، که البته باید عرض کنم دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روز گارانتی داره که میتونی بدون هیچ نگرانی اون رو تهیه کنی. 

بله صد در صد دوست عزیز من به شما قول میدم و با خون مینویسم و امضا می کنم که اگه به راهکارها و دستورالعمل های ارائه شده در دوره عمل کنی، بدون شک و به طور حتم نتایجی عالی خواهی گرفت و از نظر مالی، توانایی های فردی، و دانش کاربردی به سطوح بالایی رشد خواهی کرد و به این دلیل که ما به محتوا دوره کاملا ایمان داریم حاضر شدیم بدون هیچ قید و شرطی 30 روز دوره را گارانتی کنیم.

دوست عزیزمن، گارانتی دوره مسیر ثروت آفرینی 30 روزه و بدون قید و شرطه، یعنی تا یکماه پس از خرید دوره میتونی به هر دلیلی دوره رو عودت بدی و کل مبلغت رو بدون هیچ پرسش و پاسخی پس بگیری، دیگه با این شرایط شما هیچ ریسکی رو انجام ندادی.

با هزار تومان و عمل به نکات این کتاب، کامیابی در چنگ شماست

کتاب نتیجه || نویسنده: محمد عارف خندان

همین الان رایگان دانلود کنید

هلدینگ بین المللی جهان تجارت عارف خندان

موسسهٔ آموزشی بنیان اندیشمند خندان از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در حوزه تدریس اصول موفقیت و ثروت آغاز نمود. این موسسه یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی عارف خندان می باشد. بنیانگذار هلدینگ، آقای عارف خندان است.
ایشان با سرمایه صفر توانسته اند این هلدینگ را به چندین مجموعهٔ بزرگ تولیدی صنعتی، بازرگانی و آموزشی ارتقاء دهند، و آن سرمایه صفر را به صدها میلیارد تبدیل کنند. موفقیت های استاد خندان بر محور عمل، مسبب شد تا انگیزهٔ ثبت موسسهٔ آموزشی بنیان اندیشمند خندان زده شود. و این هلدینگ با هدف انتقال علم و تجربه وارد حوزه آموزش نیز گردید.
انتقال دانش و تجاربی که آقای خندان آنرا فرمول و راز کسب موفقیت خود می دانند مسیری ست روشن برای تمام افرادیکه به رشد و پیشرفت و خوشبختی فکر می کنند.
خوشبختانه تا به امروز دانشجویان موسسهٔ آموزشی خندان، باتوجه به سرمایه‌گذاری روی دانش و آگاهی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند در حوزه های مختلف به موفقیت های بزرگ برسند.
همواره امید داریم که با اشتراک آموزش های کاربردی و موثر در این سایت، تحولاتی بزرگ و مثبت در امور اقتصادی، کسب و کار و توانمندی های هم میهنان خود به وجود آوریم.