ثبت نام همایش های آینده

جهت پیش ثبت نام در همایش ………. لطفا روی دکمه ثبت نام بزنید و اطلاعات خود را درج نمایید.

پیش ثبت نام بصورت رایگان می باشد و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت تمایل در همایش ……… ثبت نام خود را قطعی نمایید.

عارف خندان

کارآفرین ، تاجر، تولیدکننده، مدرس، نویسنده و کارشناس صدا وسیما

شاید در میان کارآفرینان، ثروت آفرینان و اساتید ایرانی زندگی استاد عارف خندان، از ویژگی های متفاوتی برخوردار باشد که همین تفاوت، سخنرانی های او را برای مشتاقان یادگیری به گونه قابل توجهی اثرگذارتر کرده است.

ایشان در سن ۲۵ سالگی بنیانگذار و مالک حدود ده شرکت تجاری بوده اند، و موفق به کسب درآمدی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان در ماه شده اند.

 یکی از جوان ترین اشخاصی که مفتخر شده است تا در سن جوانی لقب کارآفرین برتر، کارافرین فرهنگ ساز و تولیدکننده نمونه را از طرف استانداری، فرمانداری، جهاد کشاورزی، شهرداری و دیگر مقامات کشوری کسب نماید.

و در کنار همه ی موفقیت های کاری، موفقیت های شخصی بسیاری را هم به دست بیاورد، از جمله با بالا بردن سطح مطالعات و آگاهی خود و با بهره گیری از تجارب و دانشی که معتقدند موثرترین ابزار برای موفقیت شان بوده است تا کنون توانسته اند در بسیاری از همایش ها، دانشگاه ها و سازمان های دولتی و خصوصی، در کشورمان ایران و همچنین در کشورهای آسیایی و اروپایی برای هزاران نفر سخنرانی ایراد کنند و در تغییر و تحول زندگی  بسیاری از افراد نقش موثری داشته باشند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

همایش ها و رویداد ها

مدیران کسب و کار در دنیای امروز بیشتر در اینترنت و رسانه‌های اجتماعی فعال هستند و اهمیت حضور چهره به چهره زنده با دیگران از جامعه تجاری را فراموش می‌کنند. صاحبان مشاغل کوچک ممکن است تصور کنند اگر چند روز از دفتر خود برای شرکت در یک همایش مدیریتی، نمایشگاه تجاری یا سمینار دور شوند، وقتشان را هدر داده‌اند. در حالی‌که این جلسات زنده ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که برای کشف راه‌های جدید برای رشد شغلی خود نیاز دارند.

بسیاری تصور می‌کنند که قرارگیری در کنار رقبا، اتلاف وقت یا بدتر از آن ایجاد فرصت برای ربودن ایده‌هایشان توسط دیگران است. اما باید دانست که همه‌ی افراد در تجارت شما لزوما رقیب محسوب نمی‌شوند، زیرا بسیاری از افراد می توانند با یکدیگر متحد و دوست باشند. این طرز فکر شما در مورد شرکت در رویدادها بر نتایج کار و زندگی شما تأثیر خواهد گذاشت.

فعالیت در انجمن صنفی صنعت خودتان و ارتباط داشتن با افراد دیگر، صاحبان مشاغل و همکارانی که در خط زمینه‌ی کار شما فعال هستند، می‌تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد. از این رو توصیه می‌شود برای سرمایه گذاری بهتر، آشنایی با همکاران و مشارکت و تبادل نظر با آن‌ها، در جلسات و همایش‌های مدیریتی شرکت کنید.


هدف از برگزاری همایش‌های مدیریتی


هدف همایش‌های مدیریتی، جمع آوری افراد همفکر از سراسر کشور یا سراسر جهان، آموزش و یادگیری، بحث در مورد افکار، شبکه‌های کاری، به اشتراک گذاری و ایجاد ایده‌های جدید و شعله ور کردن انگیزه است. مزایای حضور در اجلاس و مجامع برای افراد متفاوت است. با شرکت در یک مجمع، افراد در حال توسعه حرفه‌ای و شخصی خود هستند و اطلاعات روشن و مفیدی در اختیار شما قرار می‌گیرد که نمی‌توانند از داخل سازمان این اطلاعات را به صورت آنلاین به دست آورند.


اهمیت شرکت مدیران در همایش‌های مدیریتی:


نشست‌های مدیریتی جهت اطلاع رسانی و الهام بخشی به مدیران برگزار می‌شود. با توجه به تکنولوژی امروزه، ما اغلب به برقراری ارتباط از طریق ایمیل، تلفن یا اسکایپ و رسانه‌های اجتماعی متکی هستیم؛ در حالیکه شرکت در گروه‌ها به صورت حضوری می‌تواند واقعاً به ارزش کسب و کار شما بیفزاید.


 • برای تشویق ارتباطات مؤثر در بین کارفرمایان


شرکت در کنفرانس‌های مدیریتی راهی عالی برای برقراری ارتباط هنگام هرگونه تغییر و تحول بزرگ در عملکرد یا ساختار یک سازمان است. این نشست‌ها  نه تنها می تواند به ایجاد روحیه کمک کند، بلکه یک فرصت عالی برای سازماندهی کارکنان نیز فراهم می‌کند.


 • محصولات و خدمات جدید را راه اندازی کنید


چنانچه محصول یا خدمات جدیدی را در همایش ارائه کنید؛ فرصتی بی‌نظیر برای جذب مشتریان، فروشندگان و همکاران خود خواهید داشت. همچنین به شما امکان می‌دهد محصولات و موفقیت‌های خود را همزمان در معرض دید افراد مختلف قرار دهید.


 • به اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات جدید


شما می‌توانید به صورت حضوری روابط محکم‌تری برقرار کنید. نشست‌ها زمینه مناسبی را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید در کنار همکاران و دیگر افراد جمع شوید و بهترین راه حل و روش موثر را در حرفه‌ی خود به اشتراک بگذارید.

چرا شرکت در همایش برای توسعه‌ی فردی لازم است؟

شرکت در نشست‌های حرفه‌ای، اجلاس، کارگاه‌ها و سمینارها تأثیرات مثبتی بر روند و پیشرفت متخصصان تجارت دارد. به این ترتیب که فرصتی  برای توسعه روابط حرفه ای جدید، آشنایی با دوستان تازه، به دست آوردن دانش و راه های موفقیت در حرفه شما به وجود می‌آورد.


دلایل حضور در همایش‌ها و کارگاه‌ها


 • فرصت‌های شبکه‌سازی


 ایجاد روابط نو و دیدار با مخاطبین جدید برای رشد شخصی و تجاری افراد ضروری‌ست. روابط با مشتریان و فروشندگان می‌تواند به شما در کسب دانش از طریق گفتگوهای هدف‌دار با افراد، کمک کند. یادگیری راه‌های جدید و مؤثر برای دستیابی به کارها و کسب دانش بیشتر در مورد موضوعات و مفاهیم تجاری، از مزایای حضور درکارگاه‌های توسعه حرفه‌ای محسوب می‌شود. همایش‌های مدیریتی و کسب و کار فرصتی ویژه برای شبکه‌سازی فراهم می‌کند. غالباً رقبا از اقصا نقاط کشور می‌توانند به منابع ارزشمند اطلاعات برای یکدیگر تبدیل شوند. در واقع دوری از همکاران، از ترس این‌که آن‌ها مزیت رقابتی شما را کشف کنند، می‌تواند موفقیتتان را به مخاطره بیاندازد. همکاری راهی برای نزدیک شدن به شبکه است. بیش از آنچه که تصور کنید،  افراد می‌توانند به یکدیگر کمک کنند تا از ایده‌های هم الهام بگیرند.


 • با فروشندگان و تامین کنندگان جدید روبرو شوید.


 غالباً مردم در کنفرانس‌های مدیریتی و کسب و کار، از سالن نمایشگاه‌های تجاری دور می‌شوند. در واقع افراد می‌ترسند که مجبور شوند با فروشندگان صحبت کنند و مجبور به خرید خدمت یا محصولشان شوند. اما در حقیقت این تأمین‌کنندگان صنعت بهترین افرادی هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها اطلاعات بیشتری درباره وضعیت فعلی کسب و کارتان به دست آورید. کشف محصولات و خدمات نوآورانه برای کسب و کار شما جهت باقی ماندن در دنیای پر سرعت امروز ضروری است. با حامیان مالی در این نشست‌های مدیریتی وقت بگذارید و آن‌ها را به دوستان و متحدین خود تبدیل کنید.


 • برند شخصی خود را ایجاد کنید


هنگامی که در حرفه‌ی خود فعال هستید، می توانید به عنوان یک متخصص برای صنعت و مشتریان خود شهرت و اعتبار ایجاد کنید. اغلب از مدیران موفق و کارامد که در دراز مدت مشغول فعالیت هستند، خواسته می‌شود که در این همایش‌های مدیریتی صحبت کنند و مقاله‌هایی را برای انتشارات صنعت خود بنویسند. مشتریان و همکاران شما از تجارت با برندی که موفق است و چندین تقدیرنامه و تندیس و لوح معتبر دریافت نموده و افتخار آفرینی کسب کرده است، احساس خوبی دارند. اگر استراتژی شما بهترین پنهان کاری و منزوی بودن در جامعه تجاری باشد، فرصتی ارزشمند را از دست خواهید داد.


 • فرصت‌های آموزشی


مهم نیست که چقدر در شغل خود تجربه دارید. فعالیت در یک کسب و کار کوچک و بدون قرار گرفتن در معرض دیدگاه‌های مختلف، باعث می‌شود ایده‌ها و گرایش‌های جدیدی که می‌تواند بر نتایج آینده تأثیر بگذارد و شما را بسوی پیشرفت سوق دهد از دست بدهید. جنبه آموزشی یک رویداد می‌تواند شما را در معرض رویارویی با راه‌کارهای جدید قرار دهد. شرکت در یک همایش مدیریتی تخصصی به شما کمک می‌کند، تا تخصص بیشتری در زمینه کسب و کار خود کسب کنید و ایده‌های جدیدی  در مورد راه‌های پیشرفت شغلی خود پیدا کنید.


 • ملاقات افراد جدید و مشاهده‌ی موفقیت‌ها و شکست‌هایشان


حضور در این گونه محافل و مجامع، منجر به ایجاد انگیزه در افراد می‌شود. شما می‌توانید این اشتیاق جدید را با کارمندان و دیگر همکاران خود به اشتراک بگذارید. احساس متعلق بودن نیز مهم است. زیرا اداره‌ی یک تجارت کوچک می‌تواند کاملاً حس تنهایی و انزوا در فرد به وجود آورد. نشست‌هایی مانند همایش‌های مدیریتی، سمینارها و کارگاه های آموزشی فرصتی برای فرار از حباب تنهایی و ارتباط با افراد مشاغل همفکر فراهم می‌کند. بسیاری از مدیران با چالش های مشابه روبرو بوده و مشتاق به اشتراک گذاری تجربیات خود هستند. بحث در مورد این مسائل با دیگران در یک موقعیت مشابه، امکان بالقوه برای حل مشکلات جمعی را فراهم می‌آورد و شما تقریباً احساس تنهایی در تلاش‌های خود نخواهید کرد. در نهایت به این نتیجه خواهید رسید که افراد زیادی در حرفه‌ی شما، مشکلات مشابهی را تجربه کرده‌اند و نگرانی شما کم‌تر می‌شود.


 • فرصت های بازاریابی


حضور در یک همایش مدیریتی یا نمایشگاه تجاری، امکان دسترسی مستقیم مشتریان بالقوه تان را به بازار محصولات و خدمات شما فراهم می‌کند. همچنین فرصتی ارزشمند است تا تحقیقات بازار را انجام داده و اطلاعات بیشتری در مورد مخاطبان مورد نظر خود در محیط زنده کسب کنید.


 • فرصتی برای بررسی رقبا


نشست‌های مدیریتی این فرصت را به شما می‌دهد تا رقبای دست اول خود را بشناسید و در مورد نقاط قوت و ضعف کسب و کارشان اطلاعاتی به دست آورید. این تحقیقات ارزشمند است و می‌تواند در رشد و ترقی کسب و کار شما نقش به سزایی ایفا کند. در واقع می‌توانید با دست گذاشتن روی نقاط ضعف رقیب، مسیر جدیدی را برای پیشرفت کارتان هموار کنید.


 • فرصت‌هایی برای تقویت شهرت


حضور در یک رویداد به عنوان سخنران میهمان، می‌تواند دیدگاه و فکر شما را باز کند و به عنوان یک متخصص مطرح در کسب و کار خود معرفی شوید. همچنین آگاهی مشتریان از برندتان را بالا برده و باعث تقویت شهرت در حوزه کاری‌تان می‌شود.


 • شرکت در کارگاه ها و سمینارها همراه با سرگرمی


 یک روز از دفتر کار فاصله گرفتن و ارتباط با دیگران و اشتراک علایق و موفقیت ها، بسیار در روحیه‌ی شما موثر است. فعالیت در کار و شغل مورد علاقه‌تان باید پاداش بخش و سرگرم کننده باشد. نشست‌های مدیریتی بهتر است با یک برنامه‌ی مفرح برای شرکت کنندگان همراه باشد. به عنوان مثال شرکت در یک برنامه‌ی تفریحی و اردویی، بعد یا حین همایش و حضوردوستانه شرکت کنندگان، می تواند در محکم شدن ارتباط بین افراد و موفقیتشان در کسب و کار تاثیرات مثبت بسیاری ‌بگذارد.

بسیاری به اشتباه گمان می‌کنند از آنجا که  می‌توانند از طریق اینترنت به اطلاعات شغلی و صنعتی دسترسی پیدا کنند، نشست‌های زنده بی‌فایده هستند. واقعیت این است که این جلسات از همیشه مهم‌تر است و ارزش آن‌ها به دلیل ارتباطات بسیار گسترده بین افراد روز به روز بیشتر می‌شود. غالباً افراد از “مکالمه های درون راهرو” که با سایر شرکت کنندگان داشته‌اند، به عنوان با ارزش ترین بخش برای حضور در یک همایش یاد می‌کنند زیرا از این طریق روابط کاری و دوستانه‌ی خوبی با دیگران برقرار می‌کنند.


 • مزایای شخصی و کاری


بطور کلی شرکت در کنفرانس یا کارگاه‌های آموزشی، فرصت‌های شگفت انگیزی برای یادگیری، دوستی‌های جدید و بازگرداندن اطلاعات مفید و ارزشمند در یک تجارت فراهم می‌کند.


 • ایده های جدید


کنفرانس‌های مدیریتی، راه خوبی‌ست تا از آن طریق با پیشکسوتان کسب و کار خود ارتباط برقرار کنید. شما  می‌توانید با شنیدن مسیر شکست‌ها یا موفقیت هایشان، ایده هایی جدید کسب کنید. الهام گرفتن از تجارب دیگران باعث می‌شود که شما برنامه‌ای برای رشد کاری خود در ایده آل ترین حالت ممکن و با اشتباهات کم‌تر طراحی کنید. این امر موجب می‌شود، راه های تکراری که منجر به شکست یا افت رشد کسب و کارتان است، با سرعت بیشتری شناسایی شود. همیشه در هر حالت سعی داشته باشید در کارتان میان بر بزنید، زیرا در وقت صرفه جویی خواهدشد و نتیجه بهتری عاید شما می شود.


چگونه از اعتبار یک همایش داخلی اطمینان حاصل کنید


اگر هدف خود را مشخص کردید و به این نتیجه رسیدید که برای حفظ تنوع و جذابیت سابقه پژوهشی‌تان، ناگزیر به داشتن انتخابی از میان همایش‌های مدیریتی معتبر هستید، به معیارهایی برای قضاوت اعتبار نشست های علمی نیاز دارید. در این صورت می‌توانید ملاک‌های ذیل را در نظر بگیرید تا انتخاب صحیحی داشته باشید:

 • مدل کسب‌ و کار همایش: مساله‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برگزارکنندگان رویداد چگونه قرار است هزینه‌های مالی خود را جبران کنند. اگر هدف برگزارکنندگان صرفا نفع مالی باشد، و جنبه‌ی آموزش و تبادل دانش در آن ندیده گرفته شود، قطعا از این نشست استفاده‌ی مفیدی نخواهید داشت. رویدادها باید علاوه بر نفع مالی، نکات آموزشی ارزشمندی را هم به شرکت کنندگان ارائه دهد. برگزارکنندگان باید هدف اصلی‌شان رفع نیاز مخاطب باشد. معمولا بسیاری از نشست‌های مدیریتی در جهت ارائه‌ی راه‌کارهای نوین و تبادل اطلاعات تشکیل می‌شود.
 • محور و موضوع کنفرانس: دنیای علم در حال تخصصی شدن است. رویدادی که از مزیت خاص یا حمایت و پشتیبانی چهره‌های علمی شاخص در کمیته کسب و کار برخوردار باشد؛ مناسب است. حمایت افراد سرشناس از رویدادها نشانه‌ی قوی بودن موضوع آن نشست است.
 • ‌برنامه‌های جانبی: برنامه زمانی هر نشستی علاوه بر ارائه مقالات علمی، دربرگیرنده مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی است.
 • پیشینه: اجلاس و همایش‌های مدیریتی معتبر معمولاً در اولین دوره متوقف نمی‌شوند. تداوم در برگزاری این محافل، ضمن اینکه معیار خوبی از استقبال مخاطبان است، می‌تواند به شما در بررسی و مقایسه روند رشد کیفی محتوای آن رویداد کمک کند. رویدادهای بی‌کیفیت دوام چندانی نمی‌آورند و خیلی سریع مردم متوجه این موضوع شده و اعتمادشان از بین می‌رود.

 

موسسه بنیان اندیشمند خندان برگزار کننده‌ی همایش‌های مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی‌ست.


 خدمات ما:

 • آموزش:

برگزاری دوره های آموزشی در زمینه مدیریت کسب و کار، کارافرینی، مدیریت پرسنل، مدیریت مالی، برقراری ارتباط با همکاران، رهبری سازمان،  ثروت آفرینی و تمامی موارد مرتبط.

 • مزایای فردی و شغلی:

برند سازی شخصی، تجلیل از مدیران و کارافرینان موفق، تجلیل و معرفی کسب و کارهای موفق، تبلیغات مجموعه، رزومه سازی، ایجاد فرصت ارتباط و آشنایی با مجموعه های بزرگ و برند.

 • اهدای مدارک:

 • اهدای مدارک مدیریتی، اهدای تندیس، یادبود، برگزیده نشان، رز گلد سلاطین کسب و کار، لوح زرین، لوح بلورین، سردیس با عناوین مدیر برتر؛ کارافرین برتر؛ مقامات شاخص رهبری؛ برند برتر؛ برگزیده اعتماد مشتریان؛ مدیر افتخار آفرین؛ طراحی کتاب الکترونیک؛ ارائه سی دی همایش های دوره های قبل؛ چاپ لوگوی مجموعه در بنر سردرهمایش ها و غیره.

همین الآن دانلود کن | اپلیکیشن مسیر ثروت آفرینی

موفقیت اتفاقی نیست! باید آن را فرا گرفت

تمامی فایل های آموزشــی مسیر ثروت آفرینــــی در اپلیکیشـــــن مسیــــر ثــــروت آفرینـــی عارف خندان

app

ارتباط با ما

دفتر مشهد: ۳۶۰۲۱۳۰۱ ۰۵۱
تلفن دفتر تهران :۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۹- ۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۱   
همراه:   ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۳  – ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۱

info@arefkhandan.com

بستن
Open chat
مشاوره رایگان
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟