کارآفرینی و مشاغل جدیدمشاوره شغلی و توسعه فردی

اشتغال خانگی کم هزینه

برای افراد درون گرا (قسمت اول)

اشتغال خانگی

درونگراها به نوبه خود انسان هایی قدرتمند هستند. اشتغال خانگی کم هزینه موضوع بحث ماست. آن ها متفکر، مولد و دارای عقاید محکم هستند که می توانند به موفقیت های زیادی برسند. علیرغم آنچه رسانه ها و مردم می گویند و اغلب آن ها را به عنوان افرادی «خجالتی یا اجتماعی بی دست و پا» می دانند؛ افراد درونگرا می توانند رهبران و کارآفرینان بزرگی باشند. در حقیقت، بسیاری از رهبران کسب وکار تجاری موفق، درونگرا هستند. از جمله بیل گیتس، مارک زاکربرگ و وارن بافت.

افراد درون گرا کسانی هستند که ترجیح می دهند به جای صحبت کردن در جمع و مهمانی ها، بیشتر گوش دهند. کسانی که نوآوری می کنند و به وجود می آورند. برای افراد درونگرا بسیار خلاق با دید و ذهن عالی، طراحی گرافیک آزاد می تواند راهی منتسب برای امرار معاش باشد. با افزایش مشاغل دیجیتال، تقاضا بیشتر از همیشه در این شغل ها وجود دارد.

اگر در فکر ایجاد کسب وکار خانگی و خود اشتغالی با سرمایه اندک هستید، می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

طراحی وب

طراحی وب

یکی از موارد توصیه شده ما در اشتغال خانگی کم هزینه برای افراد درونگرا طراحی وب سایت است. طراحی وب یک صنعت نسبتاً جدید است که با ظهور اینترنت ایجاد شده است و به ویژه در ده سال گذشته محبوبیت خاصی پیدا کرده است. زیرا رسانه های دیجیتالی به بخش اصلی زندگی بسیاری از مردم تبدیل شده است. بیشتر افراد برای ارتباطات، اطلاعات، خرید، زندگی اجتماعی و موارد دیگر به وب متکی هستند. تقاضا برای طراحان وب به سرعت در حال رشد بوده است و در حال حاضر با توجه به چشم اندازهای شغلی و رشد آینده، مورد خوبی برای رشد در نظر گرفته شده است.

این مقاله را هم بخوانید:  کارافرینی اجتماعی چیست و چرا همه افراد موفق از آن صحبت می کنند؟

یک کارافرین

“Jacob Cass” یک طراح گرافیک است که در سال 2012 طراحی کسب و کار “Just Creative” را شروع کرد. حل مشکلات تجاری مشتریان از طریق ارتباطات دیداری مانند طراحی لوگو، وب سایت، لوازم التحریر و مواد بازاریابی تنها برخی از پروژه های بسیاری است که وی بطور روزانه انجام می دهد. او می گوید: «طراحی وب می تواند خودآموز خوبی باشد. این همان چیزی است که من یاد گرفتم. برای این کار باید نرم افزار بلد باشید، اما از همه مهمتر باید اصول طراحی را بفهمید و همچنین نیازهای مشتری را درک کنید.»

در اشتغال خانگی کم هزینه  شروع کار ساده است. «کاس» شرکت خود را به ثبت رساند، سپس شروع به بازاریابی کرد. هر دو وظیفه ای که از طریق رایانه شما قابل انجام است. به گفته وی، به غیر از دستیابی به نرم افزارهای خاص مانند “Adobe Photoshop ,Illustrato ,InDesign” هزینه های راه اندازی بسیار ناچیز است. ترکیب صبر و تمرکز باعث می شود که برنامه نویسی گزینه ای عالی برای یک فرد درونگرا باشد که به دنبال خود اشتغالی است.

از طریق آموزش آنلاین یا شرکت در کلاس های طراحی گرافیک می توانید، آموزش های لازم و بروز را کسب کنید.

برنامه نویسی رایانه ای

برنامه نویسی رایانه ای

برای برنامه نویسی، تسلط در “HTML, CSS , JavaScript” نیاز است. «اگر شما یک انسانی با ذهن عملکردی باشید، می توانید رمزگذاری را بیاموزید.» درونگراها انسان هایی دقیق هستند و کارهای حساس رمزگذارهای را ماهرانه انجام می دهند. ترکیب صبر و تمرکز باعث می شود که برنامه نویسی گزینه ای عالی برای یک فرد درونگرا باشد. کلاس های و جلسات آموزش فشرده شش تا 12 هفته ای بصورت آنلاین یا حضوری برای آموزش شما مناسب است. تجهیزات لازم: رایانه.

این مقاله را هم بخوانید:  کسب و کار خانگی و ایده های نو

خرده فروشی آنلاین

اگر لباس های زیادی دارید که دیگر نیازی به آن ها ندارید، به جای این که آن وسایل بلااستفاده را در کمد خود جمع کنید، می توانید آن ها را بصورت آنلاین بفروشید. فروش آنلاین فرصتی عالی برای کسب درآمد از طریق یک فرآیند مجازی ست. امروزه تعدادی از سیستم عامل های آنلاین ویژه فروش لباس، جواهرات و لوازم جانبی وجود دارد.

کارافرین نمونه

لیندا لایتمن ، 15 سال پیش فروش eBay، یک امپراطوری حمل و نقل الکترونیکی با نام های “Linda’s Stuff” را شروع کرد، که در حال حاضر 25 میلیون دلار در سال درآمد دارد. او فعالیت آنلاین خود را با فروش بازی های ویدئویی قدیمی پسرش آغاز کرد.

برای گرفتن عکس از لباس خود به کامپیوتر و دوربین احتیاج دارید. بقیه کار آسان است تحقیق خود را انجام دهید، با استفاده از تصاویر با کیفیت و توضیحات واضح درباره آنچه که می فروشید و یک شناسه یا نام کاربری مناسب برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

مشاور اینستاگرام

مشاور اینستاگرام

امروزه بسیاری از مشاغل روش های سنتی بازاریابی را رها کرده و برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شبکه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام همیشه محبوب رو می آورند. جهت اشتغال خانگی کم هزینه برای افراد درونگرا ممکن است اکثر شرکت ها از این تکنیک جدید بازاریابی آگاه نباشند، به همین دلیل برون سپاری کار به یک  مشاور اینستاگرام برای بازاریابی و تبلیغ، اغلب گزینه بسیار خوبی است. تجهیزات مورد نیاز: تلفن هوشمند با دوربین دیجیتال خوب است.

برای اشتغال خانگی کم هزینه اینستاگرام فریبنده است. به نظر می رسد در نگاه اول یک سکوی بسیار ساده است. برخی از عکس ها را ارسال می کنید، برخی از افراد را به آنها علاقه مند می شوند، یک گروه می سازید و محصولات خود را می فروشید.در اینستاگرام ده ها یا چند ویژگی و نمایش کوچک و بزرگ وجود دارد که با این وجود این ها  تفاوت بین یک بازاریاب مناسب و عالی و یا عادی ثابت می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  موفقیت و ترتیب تولد در خانواده

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

بستن