آموزش كارآفرينیمشاوره شغلی و توسعه فردی

اشتغال خانگی کم هزینه

برای افراد درون گرا (قسمت دوم)

چگونه یک اشتغال خانگی کم هزینه راه اندازی کنیم؟

ممکن است کارکردن از خانه، رویای شما باشد و ندانید که چگونه آن را تحقق ببخشید. برای آغاز اشتغال خانگی کم هزینه ابتدا خواسته ها، علایق و مهارت ها خود را بشناسید و سپس برای اشتغال خانگی تصمیم بگیرید. در قسمت قبل در مورد چگونگی موفقیت در اشتغال خانگی و راه اندازی یک شغل از خانه با درآمد کم صحبت کردیم و راهنمایی و مثال های شغلی و پیشنهاداتی مطرح شد. اگر در فکر ایجاد کسب و کار خانگی و خود اشتغالی با سرمایه اندک هستید، می توانید با ما در ادامه همراه باشید.

اشتغال خانگی کم هزینه با شغل وبلاگ نویس آنلاین

 

وبلاگ نویس آنلاین

اگر چه نوشتن به طور مستقل مستلزم آموزش رسمی نیست؛ اما نیاز به انگیزه و صبر خاصی دارد. بسیاری از کارآفرینان موفق در وبلاگ نویسی موفقیت پیدا کرده اند. به عنوان یک وبلاگ نویسِ بازاریاب و مالک شرکت دیجیتال “Fluxe”، «جوئل ویدمر» می گوید نوشتن، ویرایش و بازاریابی الزامات یک وبلاگ نویس موفق است. اگر می خواهید یک وبلاگ نویسی و بازاریاب خوبی باشید، به داشتن مهارت های مناسب در بازاریابی محتوا توجه داشته باشید، از جمله این که از خود بپرسید:  «آیا می دانید چگونه محتوا ایجاد کنید که خوانندگان را جذب کند و هدف مشتری شما را برآورده سازد؟»

جهت اشتغال خانگی کم هزینه توسط وبلاگ نویسی، تنها چیزی که واقعاً به آن احتیاج دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت پر سرعت برای شروع است. امروز بسیاری از سیستم عامل ها (اغلب رایگان) نیز وجود دارند که وبلاگ را برای شما ایجاد می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که اطلاعاتی را در مورد اینکه شما چه کسی هستید، به خوانندگان بدهید. موارد نیاز: رایانه، اینترنت.

این مقاله را هم بخوانید:  کسب و کار خانگی و ایده های نو

نویسنده حرفه ای

درونگرایانی که درک خوبی از فناوری دارند، نویسندگان حرفه ای بزرگی را به وجود می آورند. «ایمی وینکلر»، نویسنده فنی بیش از 18 سال، در سال 1999 به راه اندازی .”Alva Consulting Inc”، یک شرکت ارتباطات فنی و تجاری کمک کرد. «وینکلر» می گوید که یک روز برای او می تواند شامل نوشتن مطالب برای راهنماهای کاربر، کمک آنلاین، سؤالات متداول، کمک های شغلی و طرحی های آموزشی باشد. «وینکلر» می گوید، اگر می توانید بنویسید، با متخصصین موضوعی مصاحبه کنید. سازمان یافته باشید و انعطاف پذیری داشته باشید. تجهیزات مورد نیاز: رایانه، اینترنت.

مد و هنر

 

عکاسی

عکاسی

در بحث اشتغال خانگی کم هزینه عکاسی، بخصوص در موضوعِ طبیعت، مورد توجه افراد مختلف است. از خصوصیاتی که بسیاری از درونگراها به طور طبیعی دارند، قوه تجسم است. چندین روش برای ایجاد درآمد از عکاس وجود دارد: عکسبرداری برای وب سایت ها یا نشریات، فروش چاپ یا حقوق استفاده از تصاویر یا اگر به اندازه کافی ماهر باشید، ارائه کلاس هایی به دیگر عکاسان مشتاق. تجهیزات: دوربین دیجیتال با کیفیت بالا.

معلم موسیقی

اگر چندین دهه زندگی خود را صرف توسعه مهارت ها به عنوان یک نوازنده کرده اید. جهت شروع یک  اشتغال خانگی کم هزینه اکنون، چرا در حین انجام این کار پول دریافت نکنید؟ تدریس و خلاقیت مؤلفه های اصلی یک معلم موسیقی ست. به عنوان یک درونگرا، استفاده از دانش شخصی برای کمک به دیگران و ایجاد روابط عمیق یک به یک با دانش آموزان و همسالان یک قوت مهم است.

برای اشتغال خانگی کم هزینه به عنوان یک نوازنده و هنرمند، این احتمال وجود دارد که شما ابزار و تجهیزات لازم را برای شروع کار خود در زمینه تدریس داشته باشید. هزینه های راه اندازی محدود هستند. در اکثر موارد، تنها هزینه ای که می پردازید، هزینه حمل و نقل به منازل دانش آموزان است. همچنین می توانید به راحتی در منزل خود آموزش دهید. تجهیزات: آلات موسیقی، نت موسیقی.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه در محل کار حرفه ای عمل کنیم

خدمات مشاوره و آموزش

مشاور مشاغل و زندگی

درونگراها در گوش دادن و همدردی با مردم بسیار عالی هستند. درونگرا ها تمایل به داشتن یک رفتار آرام دارند، آن ها قبل از عمل و صحبت کردن فکر می کنند و از تجزیه و تحلیل فکر استفاده می کنند تا هر بعد مهم را به موقعیتی عالی تبدیل کنند. توانایی آن ها برای درونی کردن رویدادها و گوش دادن دقیق به دیگران باعث می شود، برای این حرفه مشاوره عالی باشند و اشتغال خانگی کم هزینه ای را برای خود شروع کنند. علاوه بر این بیشتر مربیان صرفاً از طریق تلفن یا به صورت آنلاین با دانشجوی خود کار می کنند. شغلی که بیشتر افراد درونگرا در آن رشد می کنند. تجهیزات: داشتن گواهینامه، رایانه، اینترنت.

مشاور آموزشی

درونگراها به جای کار در گروه ها، معمولاً ترجیح می دهند ارتباطات عمیق تر با تک تک افراد برقرار کنند. غالباً با داشتن توانایی ارائه مشاوره اندیشمندانه از طریق برنامه ریزی و تحقیق، یک مشاور عالی برای برنامه آمزشگاه ها هستند. یک راه سریع برای پیدا کردن مشتری این است که به برخی از مدارس در منطقه خود سری بزنید و ثبت نام کنید. با یک ایمیل ساده شروع کنید. تنظیم زمان ملاقات با مدیر برخی مدارس و اعضای هیئت علمی برای معرفی خود و خدماتتان به شما در ایجاد اعتبار و ارتباط کمک می کند. تجهیزات: رایانه، اینترنت.

مدرس آنلاین

 

ایجاد شغل آموزش آنلاین برای خودتان یک روش عالی برای کشف استعداد و استفاده از آن و ارائه کمک به دیگران است. «کارل آرنولد» یک مدرس آنلاین است که به دانش آموزان دبیرستانی و متوسطه کمک می کند تا مهارت های ترکیبی را توسعه دهند و همچنین به کمک مقاله های کاربردی به دانشجویان مشتاق دانشگاه کمک می کند.

این مقاله را هم بخوانید:  5 نکته برای بهبود پیشرفت شغلی

برای آغاز اشتغال خانگی کم هزینه شما نیز می توانید از تخصص های دانشگاهی خود استفاده کنید و از آن ها برای آموزش و راهنمایی دانشجویان استفاده کنید. «آرنولد» با دانشجویان، از طریق تلفن، اسکایپ یا ایمیل ارتباط برقرار می کند، بنابراین برای آن دسته از افراد درونگرا، این مسیر شغلی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. تجهیزات: رایانه، اینترنت.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن