موفقيت در كار

فروش هر چیز به هر شخصی چگونه انجام می شود؟

فروش هر چیزی به هر شخصی

یکی از با ارزش ترین مهارت هایی که یک فروشنده می تواند داشته باشد، دانستن نحوه فروش هر چیز به هر شخصی است. فروشندگی، درهای بسیاری از فرصت ها را به ویژه برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل باز می کند. به همین دلیل یک خبر خوب برای شما این است که می توانید چند تکنیک ساده یاد بگیرید که می تواند در هر شرایط فروش اعمال شود، خواه محصول را بصورت آنلاین، از طریق تلفن، رو در رو و حتی مصاحبه بفروشید.

در این پست چند نکته عالی برای فروش هر چیزی به هر کس در سال 2020 و بعد از آن ارائه می دهم …

(نکته: این صفحه را همین حالا علامت گذاری کنید تا بتوانید بارها و بارها آن را بخوانید، تا زمانی که شما واقعاً آموخته اید که چگونه می توانید هر کالایی را بفروشید).

5 نکته را برای یادگیری نحوه فروش

 

1- نیازهای مشتری خود را درک کنید

1- نیازهای مشتری خود را درک کنید

مهم نیست که چه چیزی را می فروشید، مهمترین بخش فروش درک نیازهای مشتری و فهمیدن چگونگی پاسخگویی به آن ها است. یک فروشنده همیشه متمرکز بر خدمات به مشتری است و این که چگونه یک محصول می تواند نیازها و خواسته های مشتری را برآورده کند، فروشنده باید به ویژگی ها و مشخصات محصول خود توجه کند.

برای فروش هر چیز به هر شخصی باید بدانید که شاید مشتری شما با مشکلی روبروست که محصول شما قادر به کاهش آن است یا شاید آن ها خواسته هایی داشته باشند که محصول یا خدمت شما قادر به تحقق آن باشد. هنگامی که نیازهای مشتری هدف خود را تعیین کردید و این که محصول شما چگونه می تواند آن ها را برآورده کند، محوریت فروش شما در جهت برآورده کردن این نیازها بهترین راه برای بستن فروش است.

این مقاله را هم بخوانید:  برقراری ارتباط موثر در محل کار

2- نحوه فروش را بیاموزید

مشتریان قبل از این که به شما اعتماد کنند، باید واقعا به خرید محصول نیاز داشته باشند. در غیر این صورت حتما جواب منفی خواهند داد. به هر حال هنگامی که در حال خرید و فروش هستید، کمی وقت بگذارید تا مشتری خود را بشناسید و بگذارید تا آن ها هم شما را بشناسند.

جهت موفقیت در فروش هر چیز به هر شخصی برای آن ها یک داستان سریع بگویید، آن ها را بخندانید و به طور کلی اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد. اگر بتوانید مشتری خود را به عنوان یک شخص و شاید حتی یک دوست ببینید، نه شخصی که می خواهد چیزی را به آن ها بفروشد، مشتریان بسیار تمایل بیشتری به خرید از شما خواهند داشت.

3- تحقیق کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند

3- تحقیق کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند

قبل از اینکه بتوانید نیازهای مشتری خود را برآورده کنید ابتدا باید در مورد جمعیت و قشری که قصد فروش به آن ها را دارید، تا حد ممکن اطلاعات داشته باشید. گاهی اوقات افزایش فروش مستلزم تحقیق در مورد مشتری های خاص است. پس قبل از شروع کار در مورد مشتریان خود تحقیق کنید. تحقیق کردن به معنی کشف مشتری هدف برای محصول شما و تجزیه و تحلیل نیازها و خواسته های آن ها ست. در هر صورت، اگر می خواهید سطح فروش تا حد ممکن کارآمد باشد، دانستن هر چه بیشتر در مورد مشتریان، ضروری است.

4- سؤال کنید

یکی از مهم ترین بخش های مکالمه فروش سؤالاتی است که از مشتری می پرسید. پرسیدن سؤالات اساسی از مخاطبان (و در واقع گوش دادن به جواب های آن ها) از چند طریق متفاوت صورت می گیرد. برای مثال، این امکان را به شما می دهد تا درباره نیازها و خواسته های آن ها و آنچه در جستجوی آن هستند، اطلاعات کسب کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  7 راه کاربردی و عملی برای خودشناسی

بپرسید که چگونه می توانید به آن ها کمک کنید؛ بپرسید که اهداف آن ها چیست؛ بپرسید نگرانی های آن ها چیست؛ بعد از گوش کردن سؤالات پیشرو و اصلی را بپرسید و موارد دیگری را گوش دهید. گوش دادن را تا زمانی که درک کاملی از کل تصویر داشته باشید ادامه دهید.

برای فروش هر چیز به هر شخصی باید دانست که سؤال یک روش فروش مؤثر است زیرا مردم از صحبت کردن در مورد خود لذت می برند. هنگام سوال و جواب افراد به محصول تان علاقه مند می شوند. وقتی به آن ها علاقه واقعی نشان می دهید و به آن ها فرصتی می دهید تا درباره موضوع مورد علاقه خود صحبت کنند، آن ها احتمالاً از این گفتگو لذت خواهند برد و بنابراین بسیار بیشتر احتمال دارد که در پایان چیزی را از شما بخرند.

5- رفع نیاز مشتری

5- رفع نیاز مشتری

به خاطر داشته باشید که یکی از اصلی ترین مواردی که افراد را به سمت خرید کالای جدید سوق می دهد این است که مشتریان شما با موضوعی دست و پنجه نرم می کنند که امیدوارید با خرید این محصول به آن ها کمک شود. بنابراین برای فروش هر چیز به هر شخصی این وظیفه شماست که به خود اطمینان داشته باشید و تا حد ممکن کمک کنید. وقتی واقعاً سعی می کنید در رفع نیازهای مشتری کمک کنید، خرید و فروش محصولات شما بسیار موفق تر خواهد بود.

معامله تجاری مستلزم ارتباطی واقعی بین افراد است. این همیشه یک رابطه عمیق نیست، اما با این وجود یک رابطه است. مردم دوست دارند درباره ایده ها ، ویژگی ها و عملکردها بشنوند. آن ها باید درباره مزایا و آنچه در آن است و حتی بیشتر بدانند. اما وقتی همه این کارها گفته شده و تمام شده است و آن ها به خودی خود تصمیم می گیرند، این یک ارتباط عاطفی با داستان ها و افرادی ست که آن ها به خاطر می آورند. این همان چیزی است که آن ها را ترغیب می کند تا به دنبال آن بروند.

این مقاله را هم بخوانید:  تاثیر قانون 20/80 در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

بستن