موفقيت در كار

جذاب سازی محل کار چگونه است؟

بنظر شما جذاب سازی محل کار چگونه است؟ تفاوتی ندارد شما با خودروی شخصی، مترو یا اتوبوس به محل کارتان می روید، در هر صورت بخشی از زمان شما هر روز صرف رفت و آمد به محل کارتان می شود. روزهای اول شاید مناظر و اطرافتان برای شما جذاب باشند اما رفته رفته انگیزه شما کاهش می یابد یا به نوعی احساس می کنید

تجارت شما توسط افراد با استعدادی که برای پشتیبانی از چشم انداز خود استخدام کرده اید، پیشرفت می کند. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسی را استخدام کنید. یکی از مهمترین تصمیمات تجاری شما همین ست.

بخش اعظمی از زمانتان در رفت و آمد به محل کار هدر می رود، به همین دلیل امروز با ما همراه باشید تا با ارائه نکاتی به شما در این زمینه کم کنیم.

برای جذاب سازی محل کارپادکست گوش کنید

برای جذاب سازی محل کارپادکست گوش کنید

یکی از جذاب ترین راه هایی که می تواند مسیر رفت و آمد را برایتان لذت بخش سازد گوش کردن به پادکست های مورد علاقه تان است.  پادکست ها و آهنگ ها به شما کمک می کنند تا از فضای بیرون کمی فاصله بگیرید و در تخیلاتتان مسیر را طی کنید. سعی کنید نوع این پادکست ها را بیشتر بر اساس حالت روحی خود و حدالامکان شاد انتخاب کنید تا انگیزه کافی برای شروع روز کاری خود یا ادامه روز را داشته باشید. توجه داشته باشید که گاهی یک پادکست غمگین می تواند حالت روحی شما را در ادامه روز تخریب کند.

برای جذاب سازی محل افکار و ایده هایتان را بنویسید

برای جذاب سازی محل افکار و ایده هایتان را بنویسید

صبح ها معمولا زمان خوبی برای ایده پردازی و تفکر خلاقانه است به همین دلیل ایده های بسیاری به ذهنتان خطور می کند. در این هنگام سعی کنید تصمیمات مهمتان، افکار مثبتتان، ایده ها و راه های رسیدن به آن ها را بنویسید. نوشتن افکارتان باعث می شود که شما آن ها را سازمان دهی کرده و به عبارتی برای آن ها برنامه ریزی کنید. حتی اگر از فردی دلخور هستید، می توانید با یادداشت کردن آن احساس منفی خود را سرنگون کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  بخشش کلید داشتن زندگی شاد

برای جذاب سازی محل کاریک مقاله مرتبط با شغلتان بخوانید

برای جذاب سازی محل کاریک مقاله مرتبط با شغلتان بخوانید

قطعا روزانه مطالب زیادی درباره هر حوزه ای در فضای مجازی منتشر می شود بنابراین شما نیز می توانید در راه رفت و برگشت محل کارتان، با خواندن مقاله و مطالب مرتبط در این حوزه اطلاعاتتان را بالا برده و به پیشرفت دست یابید. این اطلاعات می تواند در مورد آمار جدید یا نکات کاربردی باشند، در هر صورت مفید خواهند بود.

برای جذاب سازی محل کار اپلیکیشن های یادگیری زبان را نصب کنید

برای جذاب سازی محل کار اپلیکیشن های یادگیری زبان را نصب کنید

امروزه اپلیکیشن های زیادی جهت یادگیری زبان ارائه شده است، از این رو شما می توانید با نصب و استفاده از آن ها، قدم به قدم هر روز کمی در این زمینه پیشرفت کرده و به ارتقای زبان انگلیسی خود کمک کنید. این اپلیکیشن ها عموما رایگان بوده و کار کردن با آن ها ساده می باشد.

برای جذاب سازی محل کار مهارت جدیدی کسب کنید

برای جذاب سازی محل کار مهارت جدیدی کسب کنید

کسب یک مهارت جدید یا ایجاد یک عادت خوب کار چندان راحتی نیست، به عبارتی به زمان نیاز دارد و شما هر روز در رفت و آمد خود زمان هایی دارید که بی دلیل هدر می روند به همین دلیل زمان مناسبی است برای کسب یک مهارت جدید. به عنوان مثال یادگیری قانون جذب می تواند از مهم ترین مسائلی باشد که علاوه بر زندگی، کار شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و موجب پیشرفتتان خواهد شد.

برای سازمان هایی که قصد جذب و حفظ بهترین استعدادها را دارند ، ظاهر و احساس محیط کار نقشی اساسی در تقویت تعامل کارمندان و ایجاد تجربیات عالی نیروی کار دارد. طی سالهای اخیر درباره عوامل کلیدی که باید در هنگام طراحی یک فضای اداری در نظر گرفته شود، مطالب زیادی نوشته شده است، اما هیچ رویکرد واحدی وجود ندارد – آن چه برای یک شغل مناسب است ممکن است برای شغل دیگر مفید نباشد.

این مقاله را هم بخوانید:  رازهای موفقیت رهبری در سازمان

با توجه به مطالب گقته شده قبل اگر کارفرما هستید و به ادامه موفقیت آمیز کسب وکار خود علاقه دارید و می اندیشید، باید بر رضایت، انگیزه و انعطاف پذیری کارکنان خود تأکیدکنید همچنیم بایدمتعهد شوید که فرصت های مناسب و خوبی را برای پیشرفت شخصی، رضایت شغلی، آموزش و مزایای کارکنان در اختیار کارکنان خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن