زندگی شادقانون جذب

راهنمای رایگان یادگیری استفاده قانون جذب 2

قسمت دوم

استفاده قانون جذب

 

در مقاله قبل و قسمت اول نوشتیم که افکار شما قدرتمند است. آن ها واقعی هستند، قابل اندازه گیری هستند و انرژی دارند. هر فکر شما بیانگر خواسته های شما نسبت به جهان هستی است. در استفاده قانون جذب باید گفت که افکاری که امروز دارید، احساساتی که امروز احساس می کنید و اقداماتی که امروز انجام می دهید، تجربیات فردای شما را تعیین می کند.

بنابراین ضروری است که شما یاد بگیرید که فکر کنید و رفتار مثبتی داشته باشید که با آن چه در نهایت می خواهید باشید، انجام دهید و تجربه کنید در زندگی همسو باشد. در ادامه به نکات کلیدی زیر برای به دست گرفتن سرنوشت خود دقت کنید:

1- افکار شما خواسته های شما را تعیین می کند

 

در مورد استفاده قانون جذب بدانید که افکار شما قدرتمند است. آن ها واقعی هستند، قابل اندازه گیری هستند، انرژی دارند. هر فکر شما بیانگر خواسته های شما نسبت به جهان هستی است.

2- رویای بزرگ

 

رویاها یا دیدهای خود را با کاربردها و احتمالات سانسور نکنید. نیازی به دانستن تک تک قدم هایی که برای رسیدن به اهداف خود برداشته می شود نیست. فقط تصمیم بگیرید که چه می خواهید. بدانید که لیاقت آن را دارید. باور کنید می توانید آن را داشته باشید، سپس آن را رها کنید و به قانون جذب بسپارید. چشم خود را به روی احتمال های بی نهایت باز کنید. مراقب علائم باشید و به تماشای معجزه ها بپردازید.

3- از تصدیق های مثبت استفاده کنید

 

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه ذهنیت خود را بوسیله باورهای مثبت تقویت کنیم؟

تصدیق ها به سادگی باورهای مثبت شما در مورد خود و زندگی را تأیید می کنند. هر فکری که می کنید و هر کلمه ای که بگویید تأیید و تصدیق شماست. افکار و سخنان شما بیانگر این است که شما فکر می کنید کی هستید و چگونه جهان را درک می کنید.

جهت استفاده قانون جذب باید دانست که تأییدهای مثبت، ابزارهای قدرتمندی برای دگرگونی در خود هستند و یک عنصر اصلی در ایجاد زندگی مورد نظر شما. ایده های مثبت با جایگزینی عمدی ایده های محدود کننده، باورهای منفی و گفتگوی شخصی که در طول این سال ها با خود داشته اید و با آن ها زندگی کرده اید،آینده شما را شکل می دهند و می سازند.

4- اهداف خود را روشن کنید

 

رویاها و اهداف شما محدودیتی ندارد. تمام دنیایتان در رویا های شماست و فقط منتظر تان است. این یک روش الهام بخش است که ممکن است بخواهید آن را نیز امتحان کنید.

یک فرایند عالی برای روشن کردن برخی از اهداف و رویاهای طولانی مدت زندگی شما تهیه لیستی از 101 هدف است که دوست دارید قبل از مرگ انجام دهید – 101 کاری که دوست دارید انجام دهید را تهیه کنید.

برای جذب منابعی که به شما در دستیابی به اهداف شما کمک می کنند از (تابلوی تصویری آرزوها) استفاده کنید. داشتن یک تمرین روزمره بینایی ذهن شما را بر روی اهداف خود متمرکز می کند. نحوه استفاده از تابلوی تجسم بصری برای آرزوهایتان را می توانید در این جا بیاموزید.

 

هدف تابلوی تصویر آرزوها یا صفحه بینایی چیست؟

جهت استفاده قانون جذب به نظر می رسد قرار دادن اهداف خود در یک قالب تصویری بر روی کاغذ در واقع می تواند به شما در دستیابی به آن ها کمک کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید در آشپزخانه خود پیشرفتی داشته باشید، می توانید تصویری از یک خانه را که به شما الهام می دهید تهیه کنید یا شاید دوست داشته باشید که یک روز تعطیلات را سپری کنید. در این صورت، برای خود یک عکس درختان و ساحل زیبا و مقداری چسب پیدا کنید. تصاویر را برش زده و کنار هم مانند یک تابلوی زیبا قرار دهید و در جلوی چشمتان باشد.

این مقاله را هم بخوانید:  9 نشانه جذاب در یک رابطه شاد و سالم

استفاده قانون جذب و تابلوی آرزوها

برای این که صفحه بینایی تان کار کند، آن را جایی قرار دهید که بتوانید ببینید. این ترفند برای این است که مطمئن شوید کلمات شما کوتاه است و تصاویر انتخاب شده شما زنده، جذاب و براق هستند بنابراین صفحه بینایی شما به طور منظم توجه شما را جلب می کند.

پس از اتمام کار، صفحه بینایی خود را در محلی قرار دهید که در دید منظم شما باشد – کمد لباس، دفتر خانه یا حتی کنار تلویزیون. زیرا نکته اصلی این است که هرچه بیشتر به آن نگاه کنید. همچنین می توانید تصویری از صفحه بینایی خود بگیرید و از آن به عنوان پس زمینه لپ تاپ یا صفحه اصلی تلفن خود استفاده کنید. به شدت توصیه می کنیم که از تصاویر کلاژ بهره ببرید. زیرا بین انجام کاری با دستان خود، دیدن آن و سپس در نهایت با واقعی شدن آن ها ارتباط دارد.

اگرچه صفحه بینایی ابزاری شگفت انگیز برای کمک به شما در رسیدن به اهداف است؛ اما شما نمی توانید تنها بنشینید و انتظار داشته باشید که با جادو همه چیز را به واقعیت تبدیل کند.

به صفحه بینایی خود به عنوان یک موجود زنده فکر کنید – اگر تمایل زیادی دارید چیزها را استفاده کنید، چیزهایی اضافه کنید یا از صفر شروع کنید. اگربعد از شش ماه به آرزوهای خود نرسیدید خود را سرزنش نکنید. زیرا گاهی اوقات این واقعیت را از دست می دهیم که شاید به چیز بزرگ تری دست یافته ایم.

استفاده از قانون جذب

با باز کردن ذهن و قلب خود شروع کنید

 

این مقاله را هم بخوانید:  خودتان را همانطور که هستید دوست داشته باشید

تلاش کنید تا از هم زمانی شگفت انگیزی که از قبل در زندگی شما وجود دارد آگاه شوید. هرگونه افکار یا احساسات منفی ماندگار را از بین ببرید. هر شک و تردیدی را از بین ببرید و سپس هر روز اقداماتی انجام دهید که شما را به سمت هدف و تحقق رویاهایتان سوق دهد. قانون جذب امکان های بی نهایت، فراوانی بی نهایت و لذت بی نهایت را فراهم می کند. این هیچ درجه سختی نمی شناسد و اگر اجازه دهید می تواند از هر لحاظ زندگی شما را تغییر دهد

دیدگاهتان را بنویسید

بستن