برقراری ارتباطزندگی شادقانون جذبمهارت های زندگی

4 مرحله برای پیدا کردن عشق زندگی با استفاده از قانون جذب

آیا باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا عشقمان ما را پیدا کند!؟

چه موقع عشق خود را پیدا خواهم کرد؟

3 مرحله برای پیدا کردن عشق با استفاده از قانون جذب

گفته می شود که مداوم، عشق دنیا را دور می زند ، اینطور نیست؟ ممکن است به نظر برسد که هر کجا را که نگاه می کنید در اطراف شما، زوجین با اشتیاق به چشمان یکدیگر خیره می شوند و یکدیگر را پیدا می کنن. همه دوستان شما در تدارک ازدواج هستند. ممکن است به نظر برسد که همه به جز شما بر موج هیجان انگیز عشق سوار شده اند!

مجرد بودن باید یک زمان خارق العاده برای کشف خود و علایقتان باشد. در این دوران استقلال و آزادی ست که می توانیم خود را به بهترین وجه درک کنیم و تصمیم بگیریم که بیشتر از زندگی چه می خواهیم.با این حال، به همین ترتیب افراد پس از شکل گیری روابطشان، گاهی اوقات آرزوی روزهای مجردی خود را دارند. هر انسان مجردی این سوال را از خود می پر سد که چه زمانی نیمه گمشده خود را پیدا خواهد کرد.مطمئناً همه عشق ها سرنوشت ساز هستند و بنابراین ما باید فقط بنشینیم و منتظر باشیم یکی ما را پیدا کند؟ اشتباه است.

چگونه می توان عشق را پیدا کرد و با استفاده از قانون جذب آن را عملی کرد؟

 

چگونه عشق را آشکار کنیم؟

درست است که با عجول بودن یا مجبور کردن زندگی، نمی توان شریک مناسب زندگی را پیدا کرد. با این حال نمی توان منتظر شانس هم نشست. درست مثل هر جنبه دیگر، زندگی عاشقانه شما نیز کاملاً تحت کنترل شماست. شما تصمیم می گیرید چه زمانی می خواهید عشق پیدا کنید. شما باید این اتفاق را بخواهید.

قانون جذب می آموزد که هر آن چه در زندگی خود جلب می کنیم پاسخی مستقیم به افکار و انرژی ماست. اگر چنین است، پس ما در قبال افرادی که به زندگی خود جذب می شوند نیز مسوول هستیم. بنابراین اگر زندگی خود را در تنهایی، عصبانیت، تردید، احساس ناامیدی و یا منفی نگری عمومی سپری می کنید، چگونه می توان انتظار داشت چیزی به زیبایی مانند عشق را در زندگی خود جذب کنیم؟ اگر می خواهید عشق پیدا کنید، تغییرات باید از درون شما شروع شود.

این مقاله را هم بخوانید:  شغل ایده آل خود را با استفاده از قانون جذب، به دست آورید؟

در این مقاله 3 راه کار پیش روی شماست که می توانید برای شروع تجلی روح خود انجام دهید.

شما باید باور داشته باشید که دریافت می کنید.

اولین قدم برای یافتن عشق این است که باور کنید لیاقت عشق را دارید. این سوال ممکن است آسان به نظر برسد، اما آن را از خود بپرسید: اگر قبلاً احساس کردید که لیاقت عشق دارید، چرا هنوز آن را پیدا نکرده اید؟

گاهی اوقات ممکن است احساس کنیم انگار افکار و اعمال ما برای عشق فریاد می کشند، در حالی که تردیدهایی که ما مخفیانه به آن پناه می بریم، راه را برای بروز خواسته های ما مسدود می کنند. بنابراین تا همین لحظه، ناآگاهانه یا آگاهانه، به شکیات خود اجازه داده اید که شما را از آن چه می خواهید  عقب نگه دارند.

دفعه دیگر که در ارزش خود یا شانس یافتن عشق شک کردید ، سه سوال زیر را از خود بپرسید.

  • به چه شک دارم؟
  • آیا کسی در موقعیت من عشق پیدا کرده است؟
  • فکر می کنید چند بار این اتفاق در سراسر دنیا می افتد؟

احساس مثبت بودن را در خود تقویت کنید. به یاد داشته باشید، کل جهان برای شما ریشه دارد.

چگونه می توان با استفاده از قانون جاذبه عشق را پیدا کرد؟

یاد بگیرید خود را دوست داشته باشید. این جمله، یک کلیشه قدیمی و بیش از حد استفاده شده است اما واقعاً درست است که تا زمانی که یاد نگیرید خود را دوست داشته باشید ، نمی توانید انتظار عشق را داشته باشید. وقتی نتوانید بارهای نامرئی منفی خود را که از روابط قبلی یا تجربیات گذشته برداشته اید، از دوش خود بردارید، موفق نخواهید بود.

این مقاله را هم بخوانید:  نگرانی های مالی در بحران اقتصادی

بنابراین، اولین قدم این است که احساس گناه یا منفی نگری را که ممکن است برای مثال، هنوز به خاطر قطع رابطه قبلی با آن روبرو هستید، رها کنید. نکته اصلی این است که یاد بگیرید چگونه تفسیر مثبت از شرایط داشته باشید و رها شوید. داشتن افکار تکراری مانند “آخرین دوست پسر من مرا فریب داده است … من هرگز نمی خواهم دوباره احساس خطر کنم و آسیب ببینم مثالی از تفکر مان و مخرب جذب عشق واقعی ست. از این گذشته، آنچه را که افکارمان به آن توجه می کنند، جذب می کنیم.

به منظور جلوگیری از افکاری مانند اینها که مانع از بروز عشق می شوند، می توانید تفسیر مثبت تری را انتخاب کنید. به عنوان مثال، تفکر فوق را می توان اینگونه تفسیر کرد: «من اکنون این فرصت را دارم که یک دوست پسر / دوست دختر(نامزد) جدید، وفادار و دوست داشتنی را به زندگی خود جذب کنم.» خود را به معبدی از عشق ، آرامش درونی و خوشبختی تبدیل کنید.

در مورد آن چه می خواهید، پاک و صادق باشید.

زن یا مرد کامل خود را چگونه تصور می کنید؟

آیا او بلند، تیره و زیباست؟

چه افکاری دارد؟  خانواده گرا؛ ورزشی؛ درونگرا برونگرا؟

همه ما دوست داریم فکر کنیم که می دانیم در شریک «رویایی» خود به دنبال چه ویژگی هایی هستیم. از این گذشته ، به اندازه کافی در مورد آنها خیال پردازی کرده ایم! اما چقدر خوب می دانید که در عشق بزرگ خود به دنبال چه چیزی هستید؟

برای اینکه قانون جذب در هر زمینه از زندگی شما کار کند، ابتدا باید به وضوح مطلق در ذهن خود تصویر کاملی از آن چه می خواهید، ترسیم کنید. این همان چیزی است که می توانید جذب کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  راه‌های فوری برای دستیابی به قوانین طلایی موفقیت 

وقت خود را صرف شفاف سازی آنچه که می خواهید بکنید.

آیا در تعیین ویژگی های دقیق مورد نظر در شریک زندگی ایده آل خود مشکلی دارید؟ پس ابتدا سعی کنید به این فکر کنید که چه چیزی نمی خواهید. به طور کلی، بسیاری از افراد فکر کردن در مورد چیزهایی که آن ها نمی خواهند بسیار آسان تر است، به عنوان مثال، کسی که بد اخلاق است، کسی که خارج از خانه بسیار کار می کند، کسی که دارای بهداشت مناسب ندارد، مورد نظر من نیست. بعضی اوقات خوب است  که به روابط گذشته فکر کنید  تا بتوانید آنچه را که از این روابط لذت نبردید شناسایی کرده و تصمیم بگیرید که از روابط بعدی خود چه می خواهید.

تمام چیزی که تو نیاز داری عشق است.

اگر به دقت نگاه کنید ، زندگی شما احتمالاً پراز عشق است. عشق به خواهر و برادر و پدر و مادرف عشق به دوستان، عشق به همنوع خود.همه ما  فراوانی عشق که قبلاً در زندگی خود احساس م دریافت کرده ایم. وقتی همه را دوست داشته باشید و گناهان دیگران را ببخشید و مهربان ومحبوب شوید، عشقتان شما را پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن