زندگی شادقانون جذب

راهنمای رایگان یادگیری استفاده از قانون جذب در زندگی

قسمت اول

استفاده از قانون جذب در زندگی

قانون جذب در زندگی قدرتمندترین قانون جهان است. درست مثل جاذبه، همیشه در حال حرکت  و دقیقاً همین لحظه در زندگی شما در حال کار کردن است. شما همیشه در حالت خلقت هستید و در هر لحظه از هر روز واقعیت خود را ایجاد می کنید. شما با هر فکر آینده خود را می آفرینید: (آگاهانه یا ناخودآگاه.)

نمی توانید از آن فاصله بگیرید و تصمیم بگیرید که خلق نکنید زیرا ایجاد افکار هرگز متوقف نمی شود. قانون جذب در زندگی یک کلید اساسی برای موفقیت شماست. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید و  برای ایجاد آینده ای شگفت انگیز توانمند شوید، پس باید نقش خود را در قانون جذب درک کنید.

انتظار معجزه داشته باشید

 

درک قانون جذب در زندگی امکان و لذت بی نهایتی را فراهم می کند. این لذت هیچ درجه سختی نمی شناسد و از هر لحاظ می تواند زندگی شما را تغییر دهد. برای این که بفهمیم قانون جذب در زندگی شما چگونه کار می کند، باید چند مورد را بررسی کنیم. ما در این مقاله، چگونگی تسلط بر قانون جذب در زندگی . موفقیت در بسیاری از زمینه ها، یک روش مدیتیشن و برخی نکات فراوانی را توضیح خواهیم داد.

بیایید از ابتدا شروع کنیم

 

نحوه استفاده از قانون جذب در زندگی را از راهنمای رایگان ما بیاموزید:

قانون جذب چیست؟

 

به زبان ساده، قانون جذب می گوید روی هر آن چه را تمرکز کنید به زندگی خود جذب خواهید کرد. به هر آن چه انرژی و توجه خود را می دهید به شما بازمی گردد. بنابراین، اگر روی چیزهای خوب و مثبت زندگی خود متمرکز باشید، به طور خودکار چیزهای خوب و مثبت بیشتری را به زندگی خود جذب می کنید. اگر روی کمبود و منفی گرایی متمرکز هستید، این همان چیزی است که در زندگی شما جذب می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  5 رفتار مخرب روابط اجتماعی را بشناسیم

نحوه کار آن به شرح زیر است:

 

هر فکری مثل و مانندخودش را جذب می کند. اگر احساس هیجان، اشتیاق، شادی، خوشحالی، قدردانی و یا فراوانی دارید، در حال ارسال انرژی مثبت هستید. از طرف دیگر، اگر احساس کسالت، اضطراب، استرس، عصبانیت، کینه و ناراحتی دارید، انرژی منفی را به بیرون می فرستید.

جهان از طریق قانون جذب به هر دو این ارتعاشات مشتاقانه پاسخ خواهد داد. تصمیم نمی گیرد که کدام یک برای شما بهتر است، فقط به هر انرژی که ایجاد می کنید پاسخ می دهد و همان بیشتر را به شما می دهد. دقیقاً همان چیزی را که در جایش قرار داده اید برمی گردانید.

هر آن چه که در هر زمان فکر می کنید و احساس می کنید، اساساً درخواست شما از جهان برای همان موارد بیشتر است. از آن جا که ارتعاشات انرژی شما، همان فرکانس ها را به سمت شما جذب می کند بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که به طور مداوم انرژی، افکار و احساسات مربوط به چیزهایی را که می خواهید باشید را تجربه و ارسال می کنید.

فرکانس های انرژی شما باید با آن چه می خواهید در زندگی جذب کنید هماهنگ باشد.

 

اگر شادی و عشق همان چیزی است که می خواهید جذب کنید، فرکانسهای ارتعاشی شادی و عشق همان چیزی است که باید ایجاد کنید.

نحوه استفاده از قانون جذب در زندگی

 

وقتی قانون جذب در زندگی خود و نحوه کار آن را درک کردید:

  • می توانید آگاهانه و عمداً زندگی بهتری ایجاد کنید.
  • می توانید انتخاب کنید که به موقعیت هایی که در طول روز شما بوجود می آیند، متفاوت پاسخ دهید.
  • می توانید متفاوت فکر کنید.
  • می توانید تمرکز کنید و به چیزهایی فکر کنید که بیشتر در زندگی خود می خواهید.
  • می توانید مواردی را که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید بیشتر تجربه کنید.
  • شما می توانید با مدیریت افکار و احساسات خود عمداً در خلق آینده خود شرکت کنید.
این مقاله را هم بخوانید:  مهارت های ضروری زندگی که در مدرسه نمی آموزید 

استفاده از قانون جذب در زندگی یک فرآیند سه مرحله ای است. بیایید هر مرحله را بررسی کنیم:

 

1- آن چه را می خواهید از جهان طلب کنید، نه آن چه را که نمی خواهید

شما هر روز درخواست هایی را به جهان – و همچنین ضمیر ناخودآگاه خود – به صورت افکار ارسال می کنید. به معنای واقعی کلمه، آن چه در مورد آن فکر می کنید، می خوانید و یا درباره آن صحبت می کنید و توجه خود را به آن معطوف می کنید، جذب خواهید کرد. متأسفانه، آن چه که ما به آن توجه می کنیم غالباً تصادفی است و عمدی نیست، شما به سادگی به موقعیت های پیرامون خود پاسخ می دهید.

از آن جا که قانون جذب در زندگی می گوید هر چیزی را که انرژی، تمرکز و توجه خود را بخواهید – خواسته یا ناخواسته – به زندگی خود جذب خواهید کرد؛ شما باید در مورد آن چه فکر می کنید و احساس می کنید تعمق بیشتری پیدا کنید. برای داشتن تعمق بیشتر در مورد افکاری که به جهان ارائه می دهید، باید تصمیم بگیرید و حتی فراتر رفته و احساساتی را که هنگام داشتن آن دستاوردها، تجربه خواهید کرد را واقعا احساس کنید یعنی خود را در موقعیت رسیدن به خواسته تان تصور کنید.

شاید قصد دارید شغل خود را تغییر دهید، به یک کشور دیگر بروید، یک جایزه بزرگ حرفه ای برنده شوید، یک برنامه تلویزیونی اختصاصی داشته باشید یا از یک بیماری بزرگ بهبود پیدا کنید.

بنابراین ابتدا بیاندیشید که وقتی «به هدف خود رسیدید» چه احساسی خواهید داشت؟

  • در طول روز چه کاری انجام می دهید؟
  • می خواهید با چه کسی وقت بگذرانید؟
این مقاله را هم بخوانید:  قانون جذب و معجزه جملات تاکیدی

هرچه بیشتر تمرکز کنید و درباره آن چه می خواهید صحبت کنید (به جای آن چه نمی خواهید)، سریع تر رویاها و اهداف خود را آشکار می کنید.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

بستن