قانون جذبمسیر ثروت آفرینی

جذب ثروت از طریق فنگ شویی

قسمت اول

را ه های جذب پول، از طریق فنگ شویی

اگر می خواهید امسال راه هایی برای جذب ثروت در زندگی خود بیابید، هنر چینی “Feng Shui” فنگ شویی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. فنگ شویی بیش از 3000 سال پیش توسعه یافته است. هنر و دانش فنگ شویی برای تعادل انرژی یا «چی» (گردش انرژی زندگی) در فضا طراحی شده است تا به ارتقاء هماهنگی، سلامتی و ثروت کمک کند. همچنین می تواند در بهبود جنبه های خاص زندگی شان مانند عشق، سلامتی و ثروت موثر باشد. بنابراین به گفته کارشناسان فنگ شویی، برای جذب ثروت از طریق آن چندین کار می توانید انجام دهید.

فنگ شوی یک فلسفه متافیزیکی چینی است که هارمونی را با محیط به ارمغان می آورد. اگر در تلاش برای کسب ثروت نباشید، فنگ شویی برای شما ثروت نمی آورد؛ اما به شما کمک می کند تا به دنبال ثروت باشید. فلسفه فنگ شویی تمرین روی بهینه سازی فضاهای کاری و محیط زندگی و هماهنگ کردن آن جا با محیط طبیعی ست و ورود انرژی طبیعت به فضای داخل خانه است. کلمه «فنگ» و «شویی» از کلمات چینی به معنای «باد» و «آب» گرفته شده است و محتوای آن از یک شعر چینی قدیمی در رابطه با جریان زندگی بشر و ارتباط آن با طبیعت گرفته شده است. یک فلسفه شرقی به نام «تائو» به معنای «راه» وجود دارد. تائوئیسم راه طبیعت است و همه اصول اساسی فنگ شویی طبیعت را منعکس می کند .

کاربردهای فنگ شویی

جذب ثروت از طریق فنگ شویی از محبوب ترین کاربردهای فنگ شویی ست. تمرکز روی جذب ثروت مادی در واقع یکی از دلایلی است که فنگ شوی در غرب این روزها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. ما در مورد بسیاری از مشاغل تجاری با استفاده از فنگ شویی برای سود بیشتر و امنیت مالی قوی تر شنیده ایم. البته چیزهای بیشتری برای فنگ شویی نسبت به جذابیت در کسب ثروت وجود دارد! شما می توانید از آن برای ایجاد کیفیت بهتر زندگی، بهبود سلامتی خود، جذب هماهنگی بیشتر در روابط، کمک به ایجاد یک حرفه موفق و غیره استفاده کنید. به عبارت دیگر، می توانید از Feng Shui برای ایجاد ثروت به تمام اشکال استفاده کنید. اگرچه در این جا، من می خواهم جهت جذب ثروت مالی روی فنگ شوی تمرکز کنم.

این مقاله را هم بخوانید:  رسیدن به اهداف با قانون جذب 1

اگر در تلاش برای این کار نباشید، فنگ شویی خوب هم برای شما ثروت نمی آورد؛ اما به شما کمک می کند تا به دنبال ثروت باشید. همچنین فنگ شویی به شما کمک می کند تا از روش های مختلفی برای ایجاد محیط در خانه و دفتر استفاده کنید که شما را تقویت کرده و انرژی های فنگ شویی از رونق و ثروت را به خود جلب می کند.

موارد ضروری در ساختن ثروت از طریق فنگ شویی 

 

جریان خوب «چی» در فضای روشن

  • جریان خوب «چی» در فضای روشن

هنگامی که خانه های افراد بسیار ثروتمند را می بینید، اولین چیزی که در واقع می بینید فضای باز است. فضای زیادی وجود دارد. عجیب نیست، نه؟ به ندرت می بینید که خانه های ثروتمندان پر از انواع وسایل لوکس باشد. بودن فضای باز برای تنفس که انرژی و ثروت بیشتری را به خود جلب می کند؛ از نظر فنگ شویی اساساً به معنای فضای آزاد برای لذت بردن بیشتر است. جذب ثروت از طریق فنگ شویی توجه شما را به راه های اشتباه کهنه در زندگی تان جلب خواهد کرد.

بله، می دانم که می توانیم استدلال کنیم که ثروتمند شدن به شما امکان می دهد فضاهای بزرگتری خریداری کنید؛ اما بگذارید از بهانه ها بگذریم. فضاهای کوچک زیادی هم وجود دارند که انرژی ثروت را دارند. بیاموزید که از ورود انرژی قدرتمند به خانه خود استقبال کنید و آن را مسدود نکنید. هرچه فضای بیشتری در خانه خود داشته باشید، انرژی تازه تری می تواند وارد شود. بیایید دستورالعمل های قدرتمند فنگ شویی را بررسی کنیم تا به شما در جذب انرژی ثروت مالی کمک کند.

این مقاله را هم بخوانید:  انواع روش های مدیتیشن برای آگاهی ذهن

از آشفتگی پاک شوید

  • از آشفتگی پاک شوید

میان در هم و برهمی محیط زندگی، انرژی گیر کرده است و جوهره فضاهای درهم ریخته و همچنین انرژی غالب افرادی که در فضاهای درهم ریخته زندگی می کنند، مبتنی بر ترس است که با بدبینی آمیخته شده است. به سختی کیفیت انرژی جریان دارد که بتواند به جذب ثروت کمک کند! البته، من می دانم که پاکسازی آشفتگی ها کار آسانی نیست. بله، می دانم که برای خلاص شدن از شر همه درهم و برهمی ممکن است زمان ببرد. هرچند، تنها کاری که باید انجام دهید، متعهد بودن به نظم است و سپس یک سیستم پاکسازی آسان فنگ شویی را دنبال کنید.

سعی کنید تمام لوازم خانه و محل کار خود را در جایی منظم قراردهید – حتی کوچکترین آن ها را. ثروتمندان همه چیز را سریع می یابند. نه تنها پول و اطلاعات بلکه آنچه را که در خانه خودشان لازم دارند. چرا؟ فقط به این دلیل که هدر دادن وقت برای یافتن چیزها ناامید کننده است و از کارها و فعالیت های اضافه و ناراحت کننده دوری می کنند. انبار خانه ها اغلب محل وجود آشفتگی و بی نظمی و وسایل اضافه غیر قابل استفاده است. همچنین نگاهی به زیر تخت خواب خود بیاندازید!

  • خانه و محل کار خود را از کالاهای شکسته پاک کنید

هر چیز شکسته و خراب در داخل خانه یک خون آشام برای انرژی است و انرژی خوبی را از خانه شما می خورد! بنابراین اگر می خواهید در فضای زندگی خود انرژی مثبت خوبی ایجاد کنید، حتماً با جستجوی خانه خود برای هر چیز شکسته شروع به کار کنید و با جایگزینی یا رفع آن ها مشکل را حل کنید. مثلا هر چیزی که مربوط به لوله کشی خراب ساختمان باشد باید تعمیر شود. در غیر این صورت، ممکن است یک «گرفتگی مالی» را تجربه کنید.

  • از رنگ های جذب ثروت فنگ شویی استفاده کنید

رنگ های ثروت فنگ شویی

رنگ های ثروت فنگ شویی

خوب، بیایید به موارد ضروری ثروت فنگ شوی برویم. برای جذب ثروت از طریق فنگ شویی، اصلی ترین رنگ ثروت فنگ شویی طلایی است. (البته!) در هر نوع دکوراسیون – آینه ها، قاب ها، پایه های لامپ، سینی ها، میزهای قهوه و غیره. فقط ظاهر طلایی آن مهم است و نه ارزشمند بودن آن. در حقیقت نباید وسیله ای بسیار گرانقیمت از فلز طلا باشد.

این مقاله را هم بخوانید:  سه راه آسان جهت سرمایه گذاری روی خود و تغییر سرنوشت (1)

بنابراین، نکته ای که من در این جا بر آن تأکید می کنم این است که برای هر چیزی که به خانه خود می آورید تا به عنوان یک درمان ثروت فنگ شویی (یا هر درمان دیگری، برای آن موضوع) کار کند؛ باید یک ارتباط انرژی قوی با شما داشته باشد و چیزی نباشد که دیگرتن می گویند!  اگر چیزی را دوست ندارید، آن را به محل زندگی و کار خود راه ندهید.

دومین رنگ فنگ شویی بنفش است و دقیقاً مانند رنگ طلایی، می توانید آن را با انواع وسایل تزئین کنید. از نقاشی گرفته تا بالش، فرش یا جلد کتاب های بزرگ. از هر دو رنگ به طرز دلپذیری و عاقلانه استفاده کنید، به این معنی  که زیبایی ساده ای ایجاد کنید و با اشیایی که واقعاً دوست دارید تزئین کنید – اینگونه است که آن ها همانطور که در نظر گرفته شده اند کار را برای شما شروع می کنند.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

بستن