قانون جذب

رسیدن به اهداف با قانون جذب 1

قسمت اول

 قانون جذب چیست؟ چشمان خود را به دنیایی از امکانات بی پایان باز کنید

راز و رمز رسیدن به اهداف با قانون جذب در توانایی جذب هرچه که روی آن تمرکز کنیم، وارد زندگی ما می شود، است. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقاد مذهبی همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آن چه را که در افکار ما است ترجمه کند و آن ها را به واقعیت تبدیل کند.

اگر بر عذاب و غم  و افکار منفی متمرکز شوید، آن ها را جذب خواهید کرد و اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید، با اقدامات گسترده راهی برای دستیابی به آن ها خواهید یافت.

بزرگترین رمز و راز زندگی

قانون جذب یکی از بزرگترین رمز و رازهای زندگی است. افراد معدودی آگاه هستند که قانون جذب چه تاثیری در زندگی روزمره شان دارد؛ اما ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم . در هر ثانیه از وجود، ما به عنوان آهنربای انسانی عمل می کنیم و افکار و احساسات خود را بیرون می کشیم و بیشتر آن چه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جلب می کنیم. متأسفانه، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق ما قرار داده شده اند، نابینا هستیم. در نتیجه، احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی خود می کنیم.

این مقاله را هم بخوانید:  جذب ثروت از طریق فنگ شویی

برای رسیدن به اهداف با قانون جذب باید بدانید  کشف این که این قانون در زندگی شما جاریست، باید دلیل بزرگی برای جشن گرفتن و خوشحالی باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی و بی اثر نمی ماند. به علاوه، آموخته اید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید، کل آینده شما برای خلق خوبی ها در زندگی به شما عطا شده است.

قانون جذب

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفرهای باورنکردنی به سمت روشنگری و رسیدن به اهداف با قانون جذب، مهم است که بدانید که می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و در صورت استفاده از ابزارهای صحیح مؤثر خواهد بود. صدها سال پیش تصور می شد قانون جذب توسط بودا به انسان تعلیم داده شده است. اعتقاد بر این است که وی می گفته: «آن چه شما شده اید همان چیزی است که فکرش را می کردید.» این اعتقادی است که در قانون جذب بطور ذاتی وجود دارد.

در طول قرن ها ، این درک مشترک در بین بسیاری از مردم بوده است که آن چه شما به جهانیان می دهید (چه عصبانیت باشد، چه خوشبختی، نفرت یا عشق باشد) درنهایت چیزی است که می تواند در پایان به زندگی خود بازگردد. این مفهوم ساده و به راحتی قابل پیگیری است که برای  سال های متمادی در بین بسیاری محبوب شده است و نشان می دهد که ایده قدرت جذاب چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما از طرق مختلف قابل تشخیص است.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه از قانون جذب به صورت معجزه آسا استفاده کنیم؟

اصول اصلی قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز کشف کرد. به عنوان مثال ، در ضرب المثلی قدیمی آمده است: «آن چه که انسان در قلب خود فکر می کند، همان نیز هست.»

اهمیت احساسات مثبت

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است و بسیاری از زنان و مردان بزرگی که نشان خود را در این جهان به جا گذاشته اند، قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین نشان داده اند. با بسیاری از شاعران، هنرمندان، دانشمندان و اندیشمندان بسیار خوبی چون شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

طرفداران مدرن بسیاری از قانون جذب نیز وجود داشته اند. علاوه بر این، با بیش از 5.8 میلیون هوادار فیس بوک، داستان های موفقیت آمیز زیادی پیرامون قانون جذب وجود دارد. چالش برانگیزترین بخش تأیید و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب دارد ارائه می دهد این است که بدانید که در راه رسیدن به اهداف با قانون جذب، هر یک از تصمیمات شما در زندگی، چه خوب و چه بد، تنها توسط شما شکل گرفته است.

قانون جذب

علم پشت قانون جذب: واقعیت، نه داستان

کار فیزیکدانان کوانتومی در سال های اخیر به درخشش بیشتر در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد، کمک کرده است. هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگی به طور یکسان کاوش شود ، درک بیشتری در مورد نقش ذهن در شکل دادن به زندگی و دنیای پیرامون ما دارد.

این مقاله را هم بخوانید:  راز قانون جذب و استفاده از آن برای رسیدن به رویاهایمان

فرقی نمی کند که آیا شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در پشت قانون جذب داشته باشید یا خیر. با این حال، این بدان معنا نیست که نمی توانیم از مزایای بسیاری که این سخاوتمندی الهی  می تواند به ما ارائه دهد، برخوردار باشیم.

از آن جایی که فیزیکدانان جهان نیز در مورد قانون جذب به ما می گویند، بیشتر می توانیم از تحقق رهایی بخش و توانمند کننده آن خوشحال شویم و درک کنیم که ما خالق و کنترل کننده زندگی و انرژی زندگی خود هستیم.

 

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

بستن