قانون جذب

رسیدن اهداف با درک قانون جذب 2

قسمت دوم

درک قانون جذب

آیا رسیدن اهداف با درک قانون جذب ممکن است؟ خوشحال باشید زیرا جهان همیشه در کنار ماست! هرچه وقت بیشتر به یادگیری چگونگی استفاده از قانون جذب اختصاص دهید، زندگی شما تحقق و پاداش بیشتری خواهد داشت. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.

بسیاری از مردم فکر می کنند، قانون جذب پدیده‌ای جادویی است که از عالم غیب، آرزو‌های ما را فراهم می‌کند. درحالی‌که هیچ جادویی در کار نیست و قانون جذب آرزوهایمان را با امکانات و  داشته‌های اطرافمان به کمک نیروی خواسته ها، فراهم می‌سازد. شما اسباب فراهم ساختن آرزوی دیگری و حتی همان آرزوهایتان می‌شوید و این قانون نیز هم‌زمان آرزوی شما را برآورده خواهد کرد.

در مقاله قبل (قسمت اول) به توضیح قانون جذب و تاریخچه آن در جهان و ارتباط با علم فیزیک پرداختیم، در ادامه با ما برای دانستن چونگی رسیدن اهداف با درک قانون جذب، همراه باشید.

نحوه استفاده از قانون جذب

اکنون می دانید که همه ما مانند هنرمندان هستیم و در حال ایجاد تصاویری از زندگی مورد نظر خود هستیم و سپس انتخاب می کنیم و اقداماتی را انجام می دهیم که آن چه را که پیش بینی کرده ایم تحقق بخشند. پس اگر تصویری را دوست ندارید، چه کاری باید انجام دهید؟ آن را تغییر دهید!

برای رسیدن اهداف با درک قانون جذب بدانید که زندگی یک بوم خالی از امکان است. شما کنترل می کنید که تصویر نهایی چگونه می تواند به نظر برسد. قانون جذب واقعا ساده است. کلیه قوانین طبیعت کامل هستند و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که به دنبال دستیابی یا رسیدن به بهترین ها باشید، اگر بتوانید ایده خود را حفظ کنید و آن را در ذهن خود مشاهده کنید، می توانید با تلاش از طرف خود آن را داشته باشید. فقط چند قسمت از زندگی شما وجود دارد که می توانید با استفاده از قانون جذب آن ها را بهبود بخشید.

این مقاله را هم بخوانید:  احساس تنهایی را چگونه کنار بگذاریم؟

بیاموزید چگونه امروز به طور مؤثرتر تجلی پیدا کنید.

 

عصر جدید، باورهای جدید: مجردها بهتر کار می کند، اما متاهل ها احساس بهتری می کنند

1- تجلی عشق و روابط با قانون جذب

با ایجاد روابط جدید هر روز ، جای تعجب نیست که این یک هدف مشترک است. بسیاری از افراد آرزوی دیدار با عشق زندگی خود را دارند. اما آیا قانون جذب می تواند به زندگی عشق شما کمک کند؟

جواب کوتاه  است. آره.

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های Law Of Attraction وجود دارد که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و تمایل ناخودآگاه برای دریافت عشق شود. به این ترتیب، با استفاده از قانون جذب می توانید روح واقعی خود را جذب کنید.

2- دستیابی به ثروت مادی

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان برای رسیدن اهداف با درک قانون جذب فراوانی مالی است. ثروت مزایای آشکاری برای زندگی شما به همراه دارد. پول می تواند یک سقف روی سر و مواد غذایی شما روی میز قرار دهد. به همین ترتیب، این توانایی را دارد که خانواده و دوستان خود را فراهم کند.

متأسفانه، بسیاری از ما با ایده ثروت، روابط آشفته ای داریم. مطمئناً دارای حماقت و طمع و غرور است. برای جذب پول ، باید این الگوهای تفکر منفی را کنار بگذاریم. جنبه اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت بودن باعث افزایش مثبت می شود. بنابراین، می توانید با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم، یاد بگیرید که چگونه عادت های مثبت پول را به راحتی مهار کنید.

3- سلامت روحی و جسمی خود را بهبود بخشید

سلامتی فراتر از بدن جسمی ما است. این فقط مربوط به چیزی نیست که در بدن خود می گذاریم یا از آن خارج می شویم ، بلکه مربوط به احساسات ما و این است که چگونه از لحاظ روحی احساس می کنیم.

این مقاله را هم بخوانید:  4 قانون که در رسیدن به اهدافتان به شما کمک می کند

4- سلامتی

با کارهای روزمره کاری ، تعهد به دوستان و خانواده و زندگی روزمره، ما گاهی اوقات از سلامتی شخصی خود غافل می شویم. در حالی که استفاده از قانون جذب صرفاً نمی تواند رژیم سالم، ورزش و معاینات منظم پزشک را جایگزین کند، می تواند دامنه وسیعی از مزایا را برای سلامت روحی، روحی و جسمی شما ایجاد کند.

5- شادی و آرامش

آموزش مغز خود برای دیدن مثبت در همه چیز، امکان رشد روحی و شادی را فراهم می آورد که به نوبه خود می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد. به همین ترتیب ، وقت گذاشتن برای مراقبت از خود می تواند به مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های روانی کمک کند.

اعتماد به نفس و اضطراب مبارزه با خود را افزایش دهید

به طور مشابه با نکات فوق ، سلامت روان می تواند بر سلامت جسمی و سلامتی شما تأثیر بگذارد. بنابراین ، شما باید هرچه سریع تر سطح استرس را کاهش دهید. علاوه بر این ، قانون جذب این کشور بر این ایده از اعتماد به نفس و ایمان به جهان تمرکز دارد. شما باید تمام احساسات شک و تردید را در خود رها کنید تا از قانون جذابیت به طور مؤثر استفاده کنید.

یک رویکرد باهوش تر به خوردن غذا همچنین می تواند چیزهای زیادی در مورد بدن و اشتهای شما نشان دهد. به این ترتیب ، ابزارها و تکنیک های تجسم در هنگام تلاش برای جبران شدن ، واقعاً می توانند مفید باشند.

برای آشنا شدن با تکنیک های رسیدن اهداف با درک قانون جذب مقالات ما را در این قسمت مطالعه کنید:

این مقاله را هم بخوانید:  راه هایی برای معنابخشی به زندگی

https://arefkhandan.com/articles/happy-life/the-law-of-attraction-for-positive-growth-on-hard-days

https://arefkhandan.com/articles/law-of-attraction

دیدگاهتان را بنویسید

بستن