زندگی شادقانون جذبمسیر ثروت آفرینی

قانون جذب و پنج حقیقت که باید درباره آن بدانید

حقیقت قانون جذب

 

قانون جذب یکی از اصلی ترین قوانین حاکم بر طبیعت است که بر اساس آن، شما هر چیزی که بر آن تمرکز کنید را به زندگی خود جذب می کنید و به عبارت دیگر تفکراتتان به زندگی واقعی شما تبدیل می شود. شاید تا به حال سعی کرده اید که آن را در جهت رسیدن به خواسته هایتان به کار گیرید اما موفق نشده اید.

این اعتقاد بر این عقیده استوار است که افراد و افکار آن ها از «انرژی خالص» ساخته شده است و فرایندی مانند جذب انرژی  وجود دارد که از طریق آن شخص می تواند سلامت، ثروت و روابط شخصی خود را بهبود بخشد.اعتقاد بر این است که این ترکیبی از تفکر مثبت و احساسات مثبت باعث می شود فرد بتواند با دستیابی به  قانون انرژی تجربیات و فرصت های مثبت را به سمت خود جلب کند.

برای استفاده، باید آن را به صورت مداوم به کار گیرید

عموم مردم بر این باورند که اگر قانون جذب را در مواقع مشخصی به کار گیرند یا فقط در برخی از امور خود از آن استفاده کنند، می توانند از آن بهره ببرند اما حقیقتی که درباره این قانون باید در نظر بگیرید این است که به طور مداوم از آن استفاده کنید. بنابراین، انتظارات بیهوده خود را کنار گذاشته و انرژی مثبت خود را در تمامی زمینه های زندگی خود جریان سازید.

فرکانس ذهن شما، تعیین کننده نتایج شماست

با توجه به نحوه کارکرد قانون جذ ب ، افکار و باورهای درون ذهن شما، دنیای بیرونتان را می سازد

عامل اصلی تعیین کننده موفقیت و دستیابی به رویاهایتان، فرکانس ذهن شماست. با توجه به نحوه کارکرد قانون جذب، افکار و باورهای درون ذهن شما، دنیای بیرونتان را می سازد و وضعیت درونی شما را منعکس می کند. به عبارت دیگر اگر به دنبال انرژی مثبت، عشق و مهربانی هستید باید همان را در درون خود پرورش دهید تا نصیبتان شود.

این مقاله را هم بخوانید:  خانم ها! مرد زندگی خود را چگونه انتخاب کنید؟

طبق قانون جذب ضمیر ناخودآگاه شما بر نتایج تاثیرگذار است

ضمیر ناخودآگاه ذهن شما باعث وقوع اتفاقات منفی زندگی شما می شود.

شاید خودتان را یک فرد مثبت اندیش پنداشته و بتوانید افکار ذهنی خود را تا حدی کنترل کنید؛ اما           ضمیر ناخودآگاه ذهن شما باعث وقوع اتفاقات منفی زندگی شما می شود. برای رفع این مشکل باید به مرور زمان بتوانید کنترل بیشتری از افکار خود را به دست گرفته و این موضوع را کنترل کنید.

هر چیزی که بر آن تمرکز کنید، به زندگی شما باز خواهد گشت

تمام مسائل و موضوعاتی که بر آنها تمرکز می کنید، در نهایت به خودتان بر می گردد

تمام مسائل و موضوعاتی که بر آن ها تمرکز می کنید، در نهایت به خودتان بر می گردد و این فرکانس بر اتفاقات زندگی شما تاثیر می گذارد. برخی افراد مدعی این موضوع هستند که با وجود این که بر مسائل مالی تمرکز می کنند اما باز هم نمی توانند پول را جذب کنند، در این جا به احتمال زیاد بر جنبه های اشتباهی از پول تمرکز می کنند.

به عنوان مثال، نگرانی درباره مسائل مالی باعث می شود که شما فرکانس منفی نسبت به جذب پول بفرستید و همین موضوع باعث می شود که جذب مالی در زندگیتان نداشته باشید. واقعیت این است که احساس اطمینان و هیجان به شما در جذب کمک می کند، بنابراین قلب و ذهن شما باید با خواسته هایتان هماهنگ باشد تا بتوانید در جهت مثبت آن را به دست آورید.

قانون جذب از لحاظ علمی در حال اثبات است

قانون جذ ب یکی از اصلی ترین قوانین حاکم بر طبیعت است که بر اساس آن، شما هر چیزی که بر آن تمرکز کنید را به زندگی خود جذب می کنید

اخیرا دانشمندان زیادی در زمینه روانشناسی، عصب شناسی و همچنین فیزیک کوانتوم به تحقیق و عملکرد قانون جذب رو آورده اند. به همین ترتیب هر روز دانسته های انسان درباره چگونگی عملکرد زیست شناسی و نحوه پاسخگویی قانون جذب در جهان هستی با توجه به انرژی آن، در حال افزایش است.

این مقاله را هم بخوانید:  با کمک مدیریت زمان، از تاخیر کارهایمان جلوگیری کنیم

موارد قبل توجه:

 • روی آنچه می خواهید در زندگی تان داشته باشید متمرکز شوید، نه بر آنچه در آن کمبود دارید.
 • خواسته های خود را با استفاده از کلمات مثبت بیان کنید.
 • چشمان خود را ببندید و زندگی خود را به طوری که می خواهید، تجسم کنید. تصور کنید که کارهای رؤیایی خود را انجام داده اید و به اهداف خود رسیده اید.
 • از آنچه قبلاً دارید شاکر باشید. قانون جذب می گوید قدردانی از چیزهای خوب در زندگی به شما کمک می کند احساس بهتری نسبت به زندگی خود داشته باشید و از طرز فکر مثبت شما پشتیبانی می کند.

حداقل 5 دقیقه در روز مراقبه کنید تا سطح استرس خود را کاهش دهید.

 • حداقل 5 دقیقه در روز مراقبه کنید تا سطح استرس خود را کاهش دهید.
 • نگرانی های خود را با افکار مثبت جایگزین کنید. به خودتان برای مثبت اندیشی فرصت دهید و تمرین کنید.
 • تصویر سازی با تهیه تابلوی جذب را فراموش نکنید.
 • با تعیین هدف شروع کنید تا 15 دقیقه در روز را در پیگیری هدف خود بگذرانید.
 • بعد تعیین هدف مطابق قانون جذب اگر در زمان مقرر به آن نرسیدید، اشکالات کارتان را بررسی کنید.
 • برای ایجاد انگیزه در خود، از گفتگوی مثبت استفاده کنید. بدانید که مقصر تصادفات، بیماری ها یا حوادث فراتر از کنترل خود، نیستید. شما نمی توانید همه اتفاقات بد را متوقف کنید، زیرا این امکان پذیر نیست. با این وجود می توانید واکنش بهتری نسبت به آنها نشان دهید.
 • مواجهه با موانع می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و یا بر عکس طرز فکر مثبت شما را بشکند.کنترل مجدد خود، به شما قدرت می بخشد.
این مقاله را هم بخوانید:  داشتن یک زندگی شاد با فاصله گرفتن از شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن