قانون جذب

قانون جذب چگونه بر زندگی ماتاثیرمیگزارد؟

اصل بنیادی رسیدن به موفقیت در هر دین یا روش روان شناسی این است: شما همان چیزی می شوید که به آن فکر می کنید. زمانی که شما به خواسته و اهداف خود فکر می کنید، انرژی و فعالیت های شما به سمت اهدافتان هدایت می شود که در واقع شما در حال به کار گیری قانون  جذب هستید.

چگونه قانون جذب به انسان کمک می کند؟

قانون جذب

 

بر اساس این قانون ، شما به هر چیزی که فکر کنید، به زندگی تان جذب می شود بنابراین افکار شما در حین صرف وعده های غذا، استراحت یا کار کردن اگر مثبت و در جهت رسیدن به خواسته تان باشند.

جهان هستی فرصتی را پیش رویتان قرار می دهد که خواسته تان عملی شود اما اگر خواسته شما واضح و مشخص نباشد، ممکن است چندین سال دور خودتان بچرخید. در ادامه چند قانونی که به همراه قانون جذب در رسیدن به اهدافتان به شما کمک می کنند و بر زندگیتان تاثیرگذارند را معرفی می کنیم.

قانون  باور

قانون باور
 

 

 

براساس قانون باور، هر چیزی که با احساس خود به آن باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می شود. باورهای شما تبدیل به رفتار و شخصیتتان می شوند و همچنین در ادامه رفتار شما حقایق را می سازد.

اگر باورهای شما مثبت و سازنده باشند، برای رسیدن به موفقیت تصمیمات درستی می گیرید اما اگر رفتفار شما توسط باورهای منفی و غلط هدایت شوند، قطعا مسیر پیشرفت شما ناهموار خواهد بود.

قانون  انتظار

قانون انتظار

این قانون به شما می گوید هر آن چیزی که انتظارش را داشته باشید در نهایت به حقیقت تبدیل می شود. اگر انتظار دارید که حتما در طی مسیر موفقیت خود فرد مشهور و سرشناسی خواهید شد، حق با شماست و حتی اگر بر این باورید که با وجود تمام تلاش هایتان باز هم هیچ موفقیتی نصیبتان نمی شود، در نهایت انتظاراتتان به حقیقت می پیوندد. بهترین نگرشی که می توانید در خودتان پرورش دهید این است که به جای انتظار وقوع اتفاقات ناگوار و منفی، منتظر اتفاقات مثبت و موفقیتتان باشید چون انتظار شما به حقیقت زندگیتان تبدیل می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  موفقیت حرفه ای به زندگی شخصی شما بستگی دارد

قانون  ارتعاش

 

 

 

این قانون می گوید که جهان هستی یک انرژی در حال حرکت است، یعنی هر ذره ارتعاش و انرژی مختص به خود را دارد بنابراین افکار، جملات و همچنین رفتار شما ارتعاش دارد، اگر درباره موضوعی افکار مثبتی داشته باشید، در نهایت این افکار شما ارتعاشی به جهان هستی ارسال می کنند که همین ارتعاش در قالب دیگری به خود شما باز می گردد.

قانون  دفع

بر اساس این قانون ، اگر شما بگویید که پول کمی در حسابتان موجود است، یک میدان انرژی منفی ایجاد می کنید که تمام فرصت های درآمدزایی را از شما دور می کند.

در عوض اگر در چنین ظرایطی به گونه ای رفتار کنید که انگار پول کافی در حسابتان موجود است، ناخودآگاه فرصت های بیشتری در زندگی برایتان پیش می آید.

در این مطلب به شما توضیح دادیم که چگونه قانون جذب بر اساس افکار و رفتار ما بر اتفاقات زندگیمان تاثیر کی گذارد و در نهایت باورها، انتظارات و همچنین افکارمان به حقیقت تبدیل می شوند. اگر به دنبال تجربه زندگی شاد و موفقی هستید، افکار منفی و ناراحت کننده را از خود دور کرده و ارتعاشاتتان را در جهت مثبت پرورش دهید.

در جهان هستی قوانینی مثل قانون جذب، ارتعاش، باور، انتظارات و همچنین قانون دفع بر اتفاقات زندگی ما تاثر گذار است. بر اساس این قوانین، شما به هر آن چیزی که فکر می کنید یا به آن باور دارید، در نهایت به همان تبدیل خواهید شد.

هر چیزی که در زندگی انتظارش را داشته باشید برایتان اتفاق می افتد و همچنین هر انرژی و ارتعاشی که از خود ساطع کنید، در نهایت به خودتان باز می گردد. اگر شما بگویید که پول کمی در حسابتان موجود است، یک میدان انرژی منفی ایجاد می کنید که تمام فرصت های درآمدزایی را از شما دور می کند.

این مقاله را هم بخوانید:  افراد شاد در زندگی خود چه کار می کنند.

بهترین نگرشی که می توانید در خودتان پرورش دهید این است که به جای انتظار وقوع اتفاقات ناگوار و منفی، منتظر اتفاقات مثبت و موفقیتتان باشید چون انتظار شما به حقیقت زندگیتان تبدیل می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن