قانون جذب

4 قانون که در رسیدن به اهدافتان به شما کمک می کند

قانون های جذب

اصل بنیادی رسیدن به موفقیت در هر دین یا روش روان شناسی این است: شما همان چیزی می شوید که به آن فکر می کنید. زمانی که شما به خواسته و اهداف خود فکر می کنید، انرژی و فعالیت های شما به سمت اهدافتان هدایت می شود که در واقع شما در حال به کار گیری قانون  جذب هستید.

اگر شما بر روی چیزهای خوب و مثبت زندگی خود تمرکز کنید، چیزهای خوب و مثبت بیشتری را به زندگی خود جذب می کنید. از طرف دیگر، اگر اغلب روی نکات منفی متمرکز هستید، این همان چیزی است که در زندگی شما جذب می شود.  افراد و افکار آن‌ها هر دو از انرژی خالص ساخته شده اند و از طریق فرآیند مانند انرژی مانند انرژی، یک فرد می تواند سلامتی، ثروت و روابط شخصی خود را بهبود بخشد.

چگونه قانون جذب به انسان کمک می کند؟

 

قانون جذب

 

بر اساس این قانون، شما به هر چیزی که فکر کنید، به زندگی تان جذب می شود بنابراین افکار شما در حین صرف وعده های غذا، استراحت یا کار کردن اگر مثبت و در جهت رسیدن به خواسته تان باشند. جهان هستی فرصتی را پیش رویتان قرار می دهد که خواسته تان عملی شود اما اگر خواسته شما واضح و مشخص نباشد، ممکن است چندین سال دور خودتان بچرخید. در ادامه چند قانونی که به همراه قانون جذب در رسیدن به اهدافتان به شما کمک می کنند و بر زندگیتان تاثیر می‌گذارند را معرفی می کنیم.

قانون باور

قانون باور

 

براساس قانون باور، هر چیزی که با احساس خود به آن باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می شود. باورهای شما تبدیل به رفتار و شخصیتتان می شوند و همچنین در ادامه رفتار شما حقایق را می سازد. اگر باورهای شما مثبت و سازنده باشند، برای رسیدن به موفقیت تصمیمات درستی می گیرید اما اگر رفتار شما توسط باورهای منفی و غلط هدایت شوند، قطعا مسیر پیشرفت شما ناهموار خواهد بود.

این مقاله را هم بخوانید:  راه هایی برای معنابخشی به زندگی

در این جا لازم است به کلمه «باور» توجه داشته باشید آن چه را جذب می کنید که کاملا در ذهن شما پذیرفته شده باشد نه آن چه که از ذهن رد می شود.

 انتظار

قانون انتظار

این قانون به شما می گوید هر آن چیزی که انتظارش را داشته باشید در نهایت به حقیقت تبدیل می شود. اگر انتظار دارید که حتما در طی مسیر موفقیت خود فرد مشهور و سرشناسی خواهید شد، حق با شماست و حتی اگر بر این باورید که با وجود تمام تلاش هایتان باز هم هیچ موفقیتی نصیبتان نمی شود، در نهایت انتظاراتتان به حقیقت می پیوندد. بهترین نگرشی که می توانید در خودتان پرورش دهید این است که به جای انتظار وقوع اتفاقات ناگوار و منفی، منتظر اتفاقات مثبت و موفقیتتان باشید چون انتظار شما به حقیقت زندگیتان تبدیل می شود.

 ارتعاش

 

این قانون می گوید که جهان هستی یک انرژی در حال حرکت است، یعنی هر ذره ارتعاش و انرژی مختص به خود را دارد بنابراین افکار، جملات و همچنین رفتار شما ارتعاش دارد، اگر درباره موضوعی افکار مثبتی داشته باشید، در نهایت این افکار شما ارتعاشی به جهان هستی ارسال می کنند که همین ارتعاش در قالب دیگری به خود شما باز می گردد.

قانون دفع

بر اساس این قانون ، اگر شما بگویید که پول کمی در حسابتان موجود است، یک میدان انرژی منفی ایجاد می کنید که تمام فرصت های درآمدزایی را از شما دور می کند. در عوض اگر در چنین ظرایطی به گونه ای رفتار کنید که انگار پول کافی در حسابتان موجود است، ناخودآگاه فرصت های بیشتری در زندگی برایتان پیش می آید.

این مقاله را هم بخوانید:  راز قانون جذب و استفاده از آن برای رسیدن به رویاهایمان

در این مطلب به شما توضیح دادیم که چگونه قانون جذب بر اساس افکار و رفتار ما بر اتفاقات زندگیمان تاثیر کی گذارد و در نهایت باورها، انتظارات و همچنین افکارمان به حقیقت تبدیل می شوند. اگر به دنبال تجربه زندگی شاد و موفقی هستید، افکار منفی و ناراحت کننده را از خود دور کرده و ارتعاشاتتان را در جهت مثبت پرورش دهید.

در جهان هستی قوانینی مثل قانون جذب، ارتعاش، باور، انتظارات و همچنین قانون دفع بر اتفاقات زندگی ما تاثر گذار است. بر اساس این قوانین، شما به هر آن چیزی که فکر می کنید یا به آن باور دارید، در نهایت به همان تبدیل خواهید شد. هر چیزی که در زندگی انتظارش را داشته باشید برایتان اتفاق می افتد و همچنین هر انرژی و ارتعاشی که از خود ساطع کنید، در نهایت به خودتان باز می گردد. اگر شما بگویید که پول کمی در حسابتان موجود است، یک میدان انرژی منفی ایجاد می کنید که تمام فرصت های درآمدزایی را از شما دور می کند.

درست است که افکار منفی بسیار راحت تر و سریع تر به ذهن ما می آیند اما خوشبختانه کم اثرتر و ضعیف تر هستند. بهترین نگرشی که می توانید در خودتان پرورش دز افکار مثبت هستند. این است که به جای انتظار وقوع اتفاقات ناگوار و منفی، منتظر اتفاقات مثبت و موفقیتتان باشید چون انتظار شما به حقیقت زندگیتان تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن