قانون جذب

قانون جذب در عمل چیست و چه تاثیری بر زندگی انسان می گذارد

بیش از پنج هزار سال است که درباره قانون جذب درعمل بحث می شود و تحقیقات انجام شده در این باره بر مبنای این است که شما می توانید هر آنچه را که در زندگی می خواهید، با تصور آن و افکار مثبت به دست آورید. برخی از مردم بر این باورند که اگر فقط به خواسته هایشان فکر کنند، آنرا به زندگی خود جذب می کنند، در واقع این باور تا حدی صحیح است.

ذهن شما مانند آهنربا است، افکار شما اگر با احساس بر موضوعی متمرکز شود، شما آنرا به زندگی خود جذب خواهید کرد. توجه داشته باشید که تفاوتی ندارد چیزی که بر آن تمرکز کرده اید فرد خاصی باشد یا اشیا و یا حتی یک اتفاق خاص، در هر صورت شما می توانید آنرا به زندگی خود جذب کنید.

قانون جذب درعمل

قانون جذب درعمل

 

 

 بر اساس این قانون جذب درعمل، زمانی که شما بر به وضوح خواسته خود را می دانید، یک میدان انرژی ایجاد می شود که شما آنرا به سمت خود جذب می کنید. توجه داشته باشید که اگر توجه شما همراه با باور و ایمان باشد و افکار منفی به آن آسیبی نرساند، قطعا آن اتفاق در زندگی شما رخ خواهد داد.

قانون جذب چه تاثیری بر دنیای اطراف انسان می گذارد؟

ارتباطات شما با دنیای بیرون، انعکاسی از احساس درونی شما نسبت به خودتان است. هر قدر که شما خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و برای خود ارزش قائل شوید، دیگران هم به همان اندازه به شما علاقه نشان می دهند و در نتیجه در تمام جنبه های زندگی روابط و ارتباطات شما با اطرافیانتان ارتقا می یابد.

این مقاله را هم بخوانید:  رسیدن اهداف با درک قانون جذب 2

اگر نگرش های درونی شما درباره سلامتی جسمی، ورزش، رژیم و همچنین سلامت های روانی، صحیح بباشد، در نتیجه سلامتی دنیای بیرون شما هم تضمین خواهد شد.

علاوه بر این، موفقیت شما در دنیای بیرون و روابط کاریتان، بازتابی است از آمادگی درونی و اعتماد به نفس شما نسبت به کسب و کاری که به آن مشغول هستید.

زمانی که طرز فکر شما تغییر می یابد، زندگیتان نیز تغییر کرده و جنبه های خارجی آن تحت تاثیر قرار می گیرند.

شما چه تصوری از خودتان دارید؟

افکار، احساسات، باورها و همچنین انتظارات انسان وابسته به چه عواملی است؟ از بدو تولد ، عوامل بیرونی مانند پدر و مادر و نحوه تربیت، نحوه برخورد اطرافیان با کودک، محیط رشد و همچنین عوامل دیگر باعث شکل گیری باورها، احساسات و انتظارات وی از خودش می شود.

کودکی که تازه متولد شده است، هیچ انتظار و باوری نسبت به خود ندارد و بدون هیچ ترسی برای بدست آوردن هر آنچه که می خواهد تلاش می کند اما رفته رفته زمانی که بزرگتر می شود، دیگران باورهای خود را به او القا می کنند.

به همین دلیل است که در سنین بزرگسالی، شما رسیدن به برخی از خواسته هایتان را غیرممکن و یا دشوار می دانید اما در زمان کودکی بلند پرواز بوده اید. اگر می خواهید اهدافتان را عملی سازید، خواسته هایتان را جذب کرده و زندگی دلخواهتان را داشته باشید، کافی است باورهایتان را در مورد خودتان تغییر دهید.

تحقیقات انجام شده درباره قانون جذب بر مبنای این است که شما می توانید هر آنچه را که در زندگی می خواهید، با تصور آن و افکار مثبت به دست آورید. ذهن شما مانند آهنربا است، افکار شما اگر با احساس بر موضوعی متمرکز شود، شما آنرا به زندگی خود جذب خواهید کرد.

این مقاله را هم بخوانید:  مدیریت عادات بد

بر اساس قانون جذب در عمل، زمانی که شما بر به وضوح خواسته خود را می دانید، یک میدان انرژی ایجاد می شود که شما آنرا به سمت خود جذب می کنید.

توجه داشته باشید که اگر توجه شما همراه با باور و ایمان باشد و افکار منفی به آن آسیبی نرساند، قطعا آن اتفاق در زندگی شما رخ خواهد داد. ارتباطات شما با دنیای بیرون، انعکاسی از احساس درونی شما نسبت به خودتان است.

هر قدر که شما خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و برای خود ارزش قائل شوید، دیگران هم به همان اندازه به شما علاقه نشان می دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن