قانون جذب

قانون جذب بر درآمدچگونه بر ما تاثیر می گذارد؟

قانون  جذب یعنی قانون باور، تمرکز و ایمان. هر آنچه که به آن فکر می کنید، آنرا باور دارید و بر آن متمرکز هستید، به زندگی شما جذب می شود. افرادی که قدرت استفاده از این قانون هستی را درک کرده اند، پس از مدتی شاهد تاثیر آن بر زندگی و شرایط بوده اند.

از طرفی دیگر بسیاری از افراد برای جذب پول و افزایش درآمد برای شناخت و استفاده از آن تلاش می کنند.

کمال گرایی، ثروتمندی و زندگی موفق اهداف همه ماست. قانون جذب به انسان کمک می کند تا با تغییر ذهنیت فقیر به ذهنیت ثروتمند، باورهای خود را به واقعیت تبدیل کند.

علاوه بر این داشتن یک زندگی شاد و ایده آل، ازدواج موفق، شغل ایده آل و … نیازمند استقلال مالی است بنابراین دستیابی به ثروت از طریق قانون جذب جزو اصلی ترین اهداف هر فردی به شمار می آید.

 

 

استقلال مالی به شما کمک می کند تا تمام حواستان را بدون هیچ فشار و دغدغه مالی به خواسته خود متمرکز کرده و به رویاهایتان تحقق بخشید. انسان های موفق از تفکر مثبت برخوردارند، به عبارتی آنها خواسته هایشان را با برنامه ریزی به هدف تبدیل کرده و سپس برای رسیدن به آن تمرکز می کنند.

اگر به تاریخچه استفاده و به کارگیری قانون جذب توجه کرده باشید، در واقع افرادی که جذب های موفقی داشته اند لزوما تنها برای پول تلاش نکرده اند بلکه تلاش خود را در جهت داشتن یک زندگی ایده آل و شاد، سلامتی، ازدواج موفق و … به کار گرفته اند و زمانی که در این راه عشق ورزیده اند، با افزایش درآمد مواجه شده اند.

این مقاله را هم بخوانید:  رسیدن به اهداف با قانون جذب 1

بسیاری از ما بر این باوریم که ثروت و موفقیت تنها مختص دیگران است و به ما تعلق نمی گیرد. اگر شما نیز چنین طرز فکری دارید بنابراین احساسات منفی و ذهنیت شما باعث شده که به جای جذب زندگی شاد، موفقیت و همچنین ثروت به فکر پرداخت بدهی هایتان باشید، از این رو همه چیز به طرز فکر و دیدگاه شما بستگی دارد.

داشتن ذهنیت ثروتمند تصادفی نیست، بلکه نتیجه باورها و اعتقادات فرد درباره ثروت است که باعث می شود زندگی وی با جذب ثروت همراه باشد.

برخی افراد بر این باورند که مردم جهان به دو دسته تقسیم شده اند، کسانی که به سادگی پول جذب می کنند و کسانی که در این زمینه هیچ شانسی ندارند در صورتی که بدین گونه نیست، همه انسان ها به یک اندازه برای جذب پول، موفقیت و ثروت فرصت دارند و می توانند از این فرصت خود نهایت استفاده را ببرند که این موضوع مستقیما به ذهنیت فرد بستگی دارد.

همانطور که مطالعه کردید، ذهنیت انسان ها و باورهایشان درباره ثورت و قانون جذب تعیین می کند که به چه اندازه از جذب ثروت بهره ببرند، امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

کمال گرایی، ثروتمندی و زندگی موفق اهداف همه ماست. قانون جذب به انسان کمک می کند تا با تغییر ذهنیت فقیر به ذهنیت ثروتمند، باورهای خود را به واقعیت تبدیل کند. افرادی که قدرت استفاده از این قانون هستی را درک کرده اند، پس از مدتی شاهد تاثیر آن بر زندگی و شرایط بوده اند.

این مقاله را هم بخوانید:  مدیتیشن در قانون جذب تاثیر دارد

از طرفی دیگر بسیاری از افراد برای جذب پول و افزایش درآمد برای شناخت و استفاده از آن تلاش می کنند. اگر به تاریخچه استفاده و به کارگیری قانون جذب توجه کرده باشید، در واقع افرادی که جذب های موفقی داشته اند لزوما تنها برای پول تلاش نکرده اند بلکه تلاش خود را در جهت داشتن یک زندگی ایده آل و شاد، سلامتی، ازدواج موفق و … به کار گرفته اند و زمانی که در این راه عشق ورزیده اند، با افزایش درآمد مواجه شده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن