قانون جذب

نکاتی مهم در رابطه با نقش عبارات تاکیدی بر کیفیت زندگی ما

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

همان طور که در مقالات قبلی هم توضیح دادیم قانون جذب یکی از مهم ترین قوانین جهان هستی است.پس عبارات تاکیدی هم می‌توانند به واسطه‌ی قانون جذب تاثیر مشهودی در زندگی مان داشته باشند. به طور کلی قانون جذب یعنی به هر چیزی که توجه کنید یا بر آن متمرکز شوید، به سمت خود جذب خواهید کرد. بر اساس این قانون، افکار و کلمات شما هر کدام دارای ارتعاش و فرکانسی هستند که به کائنات رسانده می شود و شما تمام اتفاقات هم ارتعاش با افکار خود را به زندگی تان جذب می کنید پس می توانید با کنترل ذهنیت و جملات خود در مسیر خواسته هایتان قدم بردارید.

امروزه همه استفاده از قانون جذب را به عنوان راهی برای قرار گرفتن در مسیر خواسته های خود می‌دانند چرا که می توان با کنترل ارتعاش و به کار گیری عبارات تاکیدی به اهداف خود دست یافت. در واقع اگر شما زبان و کلماتتان را تحت نظر قرار دهید، اتفاقات زندگی‌تان نیز به کنترل شما در خواهند آمد و کافی است به آن ها توجه داشته باشید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

عبارات تاکیدی

ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده که ضمیر خودآگاه انسان با هوشیاری کامل همراه است و به صورت منطقی کنترل می شود اما ضمیر ناخودآگاه بخشی از مغز انسان را در بر می گیرد که  به صورت غیرارادی عمل می کند و ما کنترلی بر آن نداریم. به عنوان مثال احساسات ما یا تنفسمان بر عهده ضمیر ناخودآگاه انسان هستند و ما نمی توانیم آنها را کنترل کنیم اما افکار ما در کنترل ضمیر خودآگاه ما هستند. زمانی که ذهنیت و افکار انسان با عمل او در تضاد هستند، هیچ گاه نمی تواند در مسیر خود پیشرفت کند و در مسیر اشتباه قرار می گیرد چرا که برای رسیدن به موفقیت ذهن و عمل باید در یک راستا قدم بردارند تا به خواسته اصلی برسند.

این مقاله را هم بخوانید:  9 نشانه مخفی مبنی بر اینکه شخصی عاشق شماست

عبارات تاکیدی قوی و مثبت ابزاری قدرتمند برای کنترل ارتعاش و ذهنیت هستند و می‌توانند عامل کلیدی در خلق خواسته‌ها و اهداف به شمار روند. در عوض باورها و افکار منفی انسان را به سمت شکست و پسرفت سوق می دهند. هر کلامی که بر زبان شما جاری می‌شود در دنیای مادی به واقعیت تبدیل شده و زندگیتان را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

معجزه عبارات تاکیدی در زندگی

با تکرار عبارات تاکیدی، این جملات کم کم در ضمیر ناخودآگاه شما حک شده و به بخشی تبدیل می شوند که ذهنتان آنها را باور و در پی تبدیل آن به واقعیت اقدام می کند. مهم ترین عامل برای رسیدن به موفقیت داشتن برنامه ریزی و زمان بندی مناسب برای هدفتان است. یکی از راه های انجام این کار استفاده از جملات مثبت و تاکیدی است به این صورت که هدف و خواسته تان را به صورت جمله در آورید و هر روز آن را تکرار کنید. در ادامه مراحل ساخت عبارات تاکیدی را به شما ارائه خواهیم کرد.

معجزه عبارات تاکیدی در زندگی

جملاتمان را چگونه تعریف کنیم؟

در اولین قدم جملات شما باید در حالت مثبت گفته شوند چرا که جملات مثبت ذهن انسان را در مدار مثبت قرار می دهند و به همین ترتیب اتفاقات مثبت به زندگی جذب خواهند شد. جملات شما باید تا حد امکان ساده و کوتاه باشند تا بیشترین تاثیر را بگذارند.

فعل جمله شما باید در زمان حال قید شود و از نوشتن جملاتی که باعث یادآوری اتفاق بد یا ناگوار در ذهن شما می شوند خودداری کنید. سعی کنید جملاتتان را در زمان‌هایی بنویسید که احساس خوب و حال مثبتی دارید تا بعدا با خواندن این جملات انرژی مثبتتان افزایش یابد.

این مقاله را هم بخوانید:  نقش افکار مثبت یا منفی

حداقل روزی 2 الی 3 بار جملات را مکتوب کرده و از روی آن‌ها بخوانید. به یاد داشته باشید که بهترین زمان برای تکرار عبارات تاکیدی صبح ها بعد از بیدار شدن و شب ها قبل از خواب است که در ضمیر ناخودآگاه شما جای می‌گیرد. برای صرفه جویی در زمان می‌توانید صدای خودتان را در حال گفتن جملات ضبط کرده و آن‌ را باز پخش کنید. آن‌قدر جملات را تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود و همراه با تکرار کردن آنها، تصویر را در ذهنتان مجسم کنید.

نکته اصلی

نکته اصلی

اگر به خانواده، همکاران، دوستان و کارفرمایان خود نکات مثبتشان را بگویید. آن ها از سخنان شما قدردانی می کنند. همچنین متقابل فکرهای مثبتی راجع به شما خواهند داشت. آیا می توانید دنیایی را تصور کنید که همه در حال اندیشیدن مثبت هستند؟ مسلم است این دنیا، می تواند یک مکان بسیار شاد باشد.

به یاد داشته باشید که برای جذب اتفاقات مثبت در زندگی، احساستان هم باید نسبت به آن مثبت باشد و از افکار منفی دوری کنید. بر اساس قانون جذب، کائنات به افکار، جملات و رفتارهای شما پاسخ می دهد که این پاسخ وابسته به ارتعاشی است که از خود شما ساطع می شود. اگر راجع به موضوعی ذهنیت منفی دارید، ضمیر ناخودآگاه شما نمی تواند میان واقعیت و ذهنیت شما اختلافی تشخیص دهد. در نتیجه ذهنیت شما تبدیل به واقعیت می‌شود. تکرار جملات تاکیدی باعث توانگری ذهن شما می شود پس اگر می خواهید به توانگری و موفقیت دست یابید، جملاتی به کار ببرید که توصیف کننده آن باشند.

این مقاله را هم بخوانید:  مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن