قانون جذب

راز قانون جذب مهمترین قوانین جهان هستی

راز قانون جذب در چیست؟

زمانی که اولین بار با راز قانون جذب آشنا می شوید، دنیای اطرافتان تغییرکرده و متوجه می شوید که خودتان خالق زندگیتان هستید و از حالا به بعد، چقدر می توانید با افکارتان زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهید. برخی از مردم زمانی که متوجه می شوند خودشان باعث تمام اتفاقات خوب و بد زندگی هستند، خود را مقصر دانسته و سرزنش می کنند.

آگاهی از قانون جذب و شناخت آن، قدرتی باور نکردنی در جهت کنترل زندگی به شما می دهد که شاید برای برخی از افراد ترسناک به نظر برسد. اولین قدم برای شناخت قانون جذب این است که میزان آگاهی تان را افزایش داده، به افکار و کلماتی که روزمره استفاده می کنید، بیاندیشید.

جاذبه قانون تغییرناپذیر جهان ماست. و درک قانون جاذبه به شما امکان می دهد اتفاقات رخ داده را پیش بینی کنید. قانون جذب دقیقا به همین روش عمل می کند. «چیزهای» موجود در جهان ما تمایل دارند که به سمت چیزهای مشابه دیگری مهاجرت کنند. ما در این جا از کلمه «چیزها» استفاده کردیم، زیرا این قانون شامل افکار، احساسات، افراد، اشیا و هر چیز دیگری در جهان ماست.

با توجه کردن به این مسائل ذهن شما کم کم تمام نکات منفی را به مثبت تبدیل می کند. همانطور که گفته شد، با شناخت قانون جذب شما می توانید خالق زندگی خودتان باشید، از این رو در ادامه 5 نکته مهم درباره قانون جذب را به شما معرفی  می کنیم.

با تمرین بیشتر، میزان آگاهی تان را افزایش دهید

راز قانون جذب

بر اساس قانون جذب، شما به هر آنچه که توجه کنید نصیبتان می شود بنابراین بهتر است مطمئن شوید انرژی و افکار شما به سمت خواسته هایتان هدایت می شوند. اگر مسئله ای شما را آزرده خاطر و ناراحت می کند، کمتر به آن فکر کرده و توجهتان را به اتفاقات مثبت جلب کنید. آگاهی بیشتر راجع به چیزی که به آن توجه می کنید، به شما کمک می کند که ارتعاشات منفی را از خود دور کرده و به اهداف رویایی خود فکر کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  همین حالا جلوی اضطراب را بگیریم

بابت چگونگی و زمان اتفاقات خودتان را نگران نکنید

راز قانون جذب

تنها نگرانی شما با شناختن قانون جذب باید ایجاد حس خود و جذب آن باشد. اگر دائما خودتان را بابت چگونگی و زمان وقایع نگران کنید، انرژی مثبت شما کاهش می یابد. هیچ نگرانی بابت آینده یا گذشته وجود ندارد، اگر با افکار و جملاتت به جهان هستی ارتعاش و انرژی مثبت می فرستید، بابت تمام داشته های خود شکرگذار باشید.

راز قانون جذب :جوری رفتار کنید که انگار به خواسته تان رسیده اید

راز قانون جذب

همه ما خواسته ها و آرزوهای زیادی در ذهنمان داریم اما رسیدن به آنها را عملی نمی دانیم. اگر خواسته شما برایتان اهمیت خاصی دارد، باید به گونه ای رفتار کنید که انگار به آن دست یافته اید. به عنوان مثال اگر می خواهید به فرد ثروتمندی تبدیل شوید، باید چوری رفتار کنید انگار ثروتمندترین انسان روی کره زمین هستید. این رفتار به شما کمک می کند که ثروتمند شدن را در ذهن خود تصور کرده و برای رسیدن به آن بیشتر تلاش کنید.

راز قانون جذب :اهدافتان را بخواهید اما نسبت به آن ها احساس نیاز نکنید

راز قانون جذب

 

خواستن و تلاش کردن برای اهدافمان عمل شایسته ایست، شما با فکر کردن به هدف و آرزوهایتان ارتعاش مثبت به جهان هستی فرستاده و در نتیجه با استفاده از قانون جذب، آنرا جذب می کنید اما اگر نسبت به چیزی احساس نیاز داشته باشید، کمبود در شما ایجاد می شود. برای داشته هایتان سپاس گزار باشید و برای رسیدن به خواسته هایتان از قانون جذب استفاده کنید، اما احساسات منفی را درون خود راه ندهید.

این مقاله را هم بخوانید:  راهنمای رایگان یادگیری استفاده قانون جذب 2

راز قانون جذب :فعال باشید

راز قانون جذب

آخرین و مهم ترین نکته قانون جذب، فعال باشید. فعالیت نداشتن از کمبود انرژی و احساسات مثبت نشات می گیرد، در نتیجه زمانی که در طول روز فعالیت زیادی دارد، ناخودآگاه احساس مثبت بودن می کنید و همین احساسات مثبت شما را به خواسته هایتان نزدیک تر می کنند.

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین قوانین جهان هستی، قانون جذب می باشد. اغلب ما با این قانون مهم و کاربردی آشنایی داریم اما طریقه و نکات استفاده از آنرا نمی دانیم. شما برای استفاده از این قانون، در قدم اول باید به یاد داشته باشید که میزان آگاه یخود را در برابر افکار و احساساتتان افزایش دهید.

در طول روز فکر شما چندین بار به افکار منفی کشیده می شود که این موضوع کاملا طبیعی است اما این شما هستید که باید ذهنتان را به سمت دیگری معطوف کنید. باید بدانید که این کار نیاز به تمرین،ممارست  و مراقبت زیادی دارد. در قدم بعدی، نباید بابت چگونگی و زمان اتفاقات و خواسته هایتان نگران باشید، تنها نگرانی شما باید بابت ایجاد حس خوب و ارتعاشاتت مثبت باشد. نگرانی بیش از حد و بی مورد انرژی مثبت شما را کاهش داده و شما را در راه رسیدن به خواسته هایتان خسته می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن