قانون جذب

درک قانون جذب و استفاده کردن از آن برای زندگی

درک قانون جذب

شاید شما اطلاعات کامل و درک قانون جذب و نحوه عملکرد آن نداشته باشید اما در هر صورت این قانون در زندگی شما هر روز در حال رخ دادن است. تحفیفات در مورد خوش بینی و روحیه مثبت نشان می دهند که افراد خوشبین از سلامتی و موفقیت بیشتری در زندگی بهره می برند و احساس خوشبختی دارند.

یکی از پایه های این قانون بر این اساس است که شما هر گونه که با خودتان صحبت می کنید، همان به واقعیت اصلی شما تبدیل می شود. شاید اگر تاریخچه قدرتمندترین قانون زندگی را بدانید، استفاده از آن برایتان راحت تر شود.

برای درک قانون جذب ببینید تاریخچه قانون جذب چیست؟

درک قانون جذب

قبل از فراگیر شدن قانون جذب و شناختن آن ، سال های سال این قانون توسط مردمی که به آن باور داشتند مورد استفاده قرار می گرفت.

اگر به کتاب راز رجوع کنید، متوجه می شوید که بزرگانی مثل بتهوون و انیشتین نیز از این قانون در زندگی خود بهره می بردند، بنابراین چه به قانون [جذب آگاه باشید یا نه، درهر صورت این قانون در زندگی شما نیز اتفاق می افتد پس می توانید با تمرکز بر قانون جذب، آنچه را که در زندگیتان اتفاق می افتد را کنترل کنید.

 ببینید  قانون جذب چگونه کار می کند؟

درک قانون جذب

آنچه که بر روی آن تمرکز می کنید یا موضوعی که آن را می آموزید، تبدیل به واقعیت های زندگی شما می شود بنابراین واقعیت اصلی شما را خودتان می سازید. هر چه که به آن باور داشته باشید، در زندگیتان اتفاق می افتد.

این مقاله را هم بخوانید:  قانون جذب انرژی مثبت در سختی ها

به عنوان مثال اگر فردی بر این باور است که «من پول بیشتری نیاز دارم»هیچ وقت از پول بی نیاز نمی شود، چون همیشه بر این باور است که به پول نیاز دارد و آنرا تکرار می کند. در واقع مردم آنچه را که می خواهند، در زندگی خود جذب می کنند.

برای درک قانون جذب ببینید چرا قانون جذب در جهان هستی برقرار است؟

 

مردم زیادی در مورد اینکه چرا قانون جذب در جهان هستی برقرار است می اندیشند و سوال در ذهنشان به وجود می آید، در ادامه دو تفسیر در این مورد را مطالعه می کنیم:

بسیاری از مردم بر این باورند که قانون جذب بر اساس همسویی جهان با خواسته های ما کار می کند. همه ما از انرژی ساخته شده ایم که این انرژی در فرکانس های مختلفی کار می کند بنابراین می توانیم فرکانس خود را با افکار مثبت تغییر دهیم، به خصوص زمانی که از قدردان داشته هایمان هستیم.

با استفاده از قدردانی، افکار و احساسات مثبت به جای ناامیدی ها می توانیم بسامد انرژی خود را تغییر داده و قانون جذب را به کار گیریم. آنچه که در زندگی خود جذب می کنید به اعتقادات، توجه و تمرکز شما بستگی دارد.

اگر شما برای باور قانون جذب به توضیحات بیشتری نیاز دارید، به این بیاندیشید که با تمرکز بر ایجاد یک واقعیت جدید، انسان به صورت ناخودآگاه ریسک بیشتری در زندگی می پذیرد.

همچنین فرصت های زندگی خود را غنیمت می شمارد و در عوض اگر باور نداشته باشید که مستحق زندگی بهتری هستید، فرصت های زندگی برایتان بی معنی می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  استقلال مالی اولین گام برای موفقیت

 درک قانون جذب و استفاده کردن از آن برای زندگی

درک قانون جذب و استفاده کردن از آن برای زندگی

یکی از مشکلاتی که از نظر مردم در کتاب راز وجود دارد این است که در این کتاب گفته می شود اگر به افکار مثبت باور داشته باشید که فرکانس مثبت به جهان هستی بفرستید، حتی اگر هیچ اقدامی هم در کار نباشد، شما به آنچه که باور دارید دست خواهید یافت.

مطالعاتی که درباره افراد خوشبین انجام شده نشان می دهد که رفتار این افراد از نگرش و باورهای آنها نشات می گیرد. علاوه بر این، منتقدان کتاب راز بر این باورند که براساس گفته های این کتاب، ممکن است مردم خود را به خاطر حوادث و بلایای طبیعی یا بیماری ها سرزنش کنند.

در این قسمت از مقاله لازم است بدانید که انسان نمی تواند دائما شرایط خود را کنترل کند اما می تواند کنترل واکنش خود در برابر شرایط را به دست گیرد بنابراین قانون جذب با ایجاد نگرش خوش بینانه و رفتار مثبت، به ما در این راه کمک کند.

بر اساس قانون جذب انسان هر آنچه که به آن فکر یا توجه می کند را به صورت ناخودآگاه در زندگی خود جذب می کند.

در واقع تمام اتفاقاتی که در زندگی ما رخ می دهند نتیجه افکار، احساسات و اقدامات ما در زندگی هستند. به طور کلی انسان از انرژی تشکیل شده و جهان هستی بر پایه همسویی با خواسته های ما عمل می کند، بنابراین اگر از جهان هستی بخواهید، به شما داده می شود.

نگرش خوش بینانه به انسان کمک می کند که با واقعیت های زندگی جور دیگری روبرو شود و همچنین رفتار مثبت از نگرش خوش بینانه او نشات می گیرد. شما چه قانون جذب را باور داشته باشید چه نه، در هر صورت این قانون بر اساس افکار و خواسته های شما در زندگیتان برقرار است پس می توانید با فرستادن فرکانس مثبت به جهان هستی،  از آن بهره ببرید.

این مقاله را هم بخوانید:  اگر می خواهید مقاومت روحی شما بالا رود دلسوزی برای خود را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن