قانون جذب

جهان هستی را با قانون جذب بیشتر بشناسید

جهان هستی

قانون جذب به زبان ساده یعنی هر آنچه که شما به آن فکر کنید یا متمرکز شوید، وارد زندگیتان می شود. در واقع صرف نظر از سن، ملیت، جنسیت و اعتقاد همه ما با قوانینی حاکم بر جهان هستی زندگی می کنیم که یکی از مهم ترین این قوانین، قانون جذب نام دارد. بر اساس این قانون، جهان هستی از ذهن ما استفاده و هر آنچه که در افکار ماست را به واقعیت تبدیل می کند. اصطلاحا تمام افکار شما به واقعیت زندگیتان تبدیل خواهد شد.

قانون جذب مانند یک بومرنگ است. «ما و موجودات انرژی هستیم که همه روزه سیگنال های انرژی ارسال می کنیم این گونه است که ما چیزهایی را در زندگی خود ایجاد یا جذب می کنیم.»

افکار چه تاثیری بر روحیه می گذارند؟

جهان هستی بی نهایت زیباست، بنابراین رسیدن به هدف اصلی زندگی یعنی شاد زیستن در آن کار بسیار راحتی است تنها کافی است قوانین آنرا فرا گیرید.

تمرکز بر افکار منفی، احساسات ناخوشایند و یا اتفاقات ناگواری که در زندگیتان رخ می دهد، شما را زیر ابر منفی نگری نگه می دارد اما در عوض اگر بر افکار مثبت و سازنده متمرکز شوید، راه رسیدن به هدف خود را پیدا خواهید کرد.

جهان هستی بی نهایت زیباست، بنابراین رسیدن به هدف اصلی زندگی یعنی شاد زیستن در آن کار بسیار راحتی است تنها کافی است قوانین آن را فرا گیرید. قانون جذب به شما می گوید هر کاری که برای رسیدن به آن تلاش کنید، بر آن متمرکز شوید و یا برای آن برنامه ریزی کنید، به آن دست خواهید یافت.

قانون جذب چیست؟

افراد بسیار معدودی از تاثیر قانون جذب بر مسیر زندگی انسان آگاهند، با این حال خواسته یا ناخواسته ما هر روز در حال استفاده از آن هستیم و افکار و احساسات خود را جذب می کنیم. متاسفانه در صورت نداشتن اطلاعات وقایع ناخواسته بیشتری به زندگی شما وارد می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  قانون جذب در عمل چیست و چه تاثیری بر زندگی انسان می گذارد

آیا قانون جذب حقیقت دارد؟

 قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده و بسیاری از زنان و مردان موفق از قانون جذب به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین یاد کرده اند.

همانطور که ذکر شد، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده و بسیاری از زنان و مردان موفق از قانون جذب به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین یاد کرده اند.

چالش برانگیزترین بخش تایید قانون جذب این است که بدانید هر یک از تصمیم های شما در زندگی، چه خوب و چه بد، به تنهایی توسط شما شکل گرفته است. شاید برای برخی از مردم این موضوع چندان خوشایند نباشد اما با قبول این موضوع می توانید به پیشرفت زیادی در زندگی دست یابید.

درک قانون جذب کلید اصلی استفاده از آن است. پس از اینکه مسئولیت زندگی خود را به عهده گرفتید، باید نگرانی و احساسات منفی را از خودتان دور نگه دارید و با این استراتژی جلو بروید که تمام افکار شما به واقعیت تبدیل می شوند.

آیا قانون جذب از نظر علمی تایید شده است؟

فیزیک دانان کوانتومی طی سال های اخیر به اطلاعات ارزشمندی در این زمینه دست یافتند. در واقع قدرت ذهن ما به قدری بالا است که می تواند کنترل زندگی ما را به دست بگیرد. علاوه بر این تحقیق بیشتر در این زمینه، نقش ذهن در شکل دادن دنیای پیرامون ما را بیشتر اثبات می کند.

تفاوتی ندارد که شما در مورد فیزیک کوانتوم اطلاعات دارید یا خیر، در هر صورت می توانید از مزایای این قانون ارزشمند و مفید برخوردار شوید. همه ما خالق اتفاقات خوب و بد زندگی خودمان هستیم و در برابر آن مسئولیم. با درک بیشتر قانون جذب و تاثیر استفاده از آن در زندگی شخصی، می توانید قدم های بزرگی در جهت ساختن یک زندگی شاد بردارید. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونگی میلیونر شدن

قانون جذب به زبان ساده یعنی هر آنچه که شما به آن فکر کنید یا متمرکز شوید، وارد زندگیتان می شود. در واقع صرف نظر از سن، ملیت، جنسیت و اعتقاد همه ما با قوانینی حاکم بر جهان هستی زندگی می کنیم که یکی از مهم ترین این قوانین، قانون جذب نام دارد. بر اساس این قانون، جهان هستی از ذهن ما استفاده و هر آنچه که در افکار ماست را به واقعیت تبدیل می کند. اصطلاحا تمام افکار شما به واقعیت زندگیتان تبدیل خواهد شد. افراد بسیار معدودی از تاثیر قانون جذب بر مسیر زندگی انسان آگاهند، با این حال خواسته یا ناخواسته ما هر روز در حال استفاده از آن هستیم و افکار و احساسات خود را جذب می کنیم. متاسفانه در صورت نداشتن اطلاعات وقایع ناخواسته بیشتری به زندگی شما وارد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن