زندگی شادقانون جذبمسیر ثروت آفرینیمهارت های زندگیموفقيت در كار

15 راه تاییدشده شگفت‌انگیز برای بالا بردن ارتعاشات مثبت

ارتعاشات مثبت

 

دنیای درونی ما دنیای بیرونی را بوجود می آورد. به عبارت دیگر، ارتعاشات مثبت ذهن ما یا الگوی افکار، نگرش ها و اعمال ما همان چیزی‌ست که واقعیت زندگی مان را ایجاد می کند. این بدان دلیل است که، بر خلاف آنچه تئوری های علمی گذشته تصور می کردند، فضای اطراف ما خالی نیست، بلکه پر است از یک ذات زنده که مانند یک مجرا، فرکانس های ذهنی ما را به درون میدان امکان پذیری منتقل می کند.

یک فرض غلط دیگر از گذشته این بود که شرایط خارجی، بدون کنترل ما اتفاق می افتد. بنابراین، اگر می خواهید تجربه زندگی خود را تغییر دهید، باید لرزش ها یا ارتعاشات ذهنی خود را تغییر دهید. روش های بی شماری برای این کار وجود دارد ، اما در این مقاله چند مورد وجود دارد:

جهت جذب ارتعاشات مثبت (ذهن خود را به تحرک وا دارید)

 

1- از افکار خود آگاه شوید

هر آن چه فکر می کنید، می گویید یا احساس می کنید، به واقعیت تبدیل می شود. بنابراین به آن چه در ذهنتان می گذرد توجه کنید و برای تغییر آن موارد در صورت لزوم اقدام کنید. به عنوان مثال، دفعه دیگر که یک فکر منفی به ذهن شما می رسد، وقت بگذارید تا آن را تصحیح کنید، از خود بپرسید که آیا این ایده برای شما سودمند است یا خیر؟

2- یک کتاب پرشکوه و انگیزه بخش را بخوانید

2- یک کتاب پرشکوه و انگیزه بخش را بخوانید

همیشه بعد از خواندن احساس بهتری نسبت به قبل خواهید کرد. خواندن کتاب های خوب، مانند قدرت نامرئی شما یا  علم ثروتمند شدن (و هزاران کتاب دیگر)، زندگی شما را دگرگون می کند و ارتعاشات مثبت را در شما شکل می دهد.

3- تجسم و مراقبه

اغلب در طی روز افکر پراکنده و حالت آشفتگی و اضطراب ما را رها نمی کند. تجسم و مراقبه نه تنها شما را در حالت آرامش قرار می دهد، بلکه به جذب آن چه می خواهید،کمک می کند و یک مراقبه 10- 15 دقیقه ای ارتعاشات مثبت برای ذهن و بدن شما تولید می کند.

این مقاله را هم بخوانید:  نقش انضباط شخصی در کسب ثروت (1)

4- چیزی زیبا درون زندگی تان پیدا کنید و از آن قدردانی کنید

زیبایی در اطراف ما فراوان است، با این حال اغلب آن ها را نمی بینیم. لحظه ای عجله را متوقف کنید و وقت بگذارید به اطراف خود نگاه کنید یا در آفتاب بایستید و از محیط اطراف خود قدردانی کنید.

5- تأییدها را تکرار کنید

5- برای جذب ارتعاشات مثبت تأییدها را تکرار کنید

چیزهایی را بگویید و تکرار کنید که ارتعاشات مثبت شما را بالا ببرند. آن ها می توانند جمله های ساده ای مثل من خوشحالم، من مرفه هستم، یا از تغییر نمی ترسم. ممکن است هنوز آن را باور نکنید، اما با تمرین، می خواهید.

6- قبل از رفتن به رختخواب، هدف های مثبت خود را به یاد بیاورید.

درست قبل از رفتن به خواب شبانه، قصد داشته باشید که روز بعد از آن لذت ببرید. تصور کنید اتفاقات شگفت انگیزی از زمانی که از خواب بلند می شوید تا زمانی که به رختخواب بروید اتفاق می افتد. شما از تأثیر این روی چشم انداز و تجربیات خود شگفت زده خواهید شد.

7- ده موردی را که از آن ها سپاسگزار هستید بنویسید.

این یک تمرین زیبا است. تهیه لیست سپاسگزاری، لرزش شما را از تمرکز روی آن چه که ندارید به آن چه در زندگی شما وجود دارد، تغییر می دهد. و این پیغامی را ارسال می کند که می خواهید بیشتر از آن سپاسگزار باشید.

8- عشق را به سه نفری که شما را آزرده اند بفرستید.

شاید در ابتدا کار ساده ای نباشد، اما قول می دهم روحیه شما را بالا می برد و باعث می شود هر بار که این کار را انجام دهید احساس آزادتری داشته باشید.

این مقاله را هم بخوانید:  کنترل استرس و نکات مهم کلیدی

9- با دیگران مهربان باشید.

بخشودن به دیگری (بدون انتظار چیزی در عوض آن) فکر شما را از این که «من به اندازه کافی ندارم» بسوی این که «من بیش از اندازه کافی برای بخشودن به دیگران دارم.»

ایده فراوانی ارتعاشات مثبت بالایی ایجاد می کند.

10-شاد باشید

بخندید. چیزهای زیادی برای خندیدن و بالا بردن حالت پرانرژی شما وجود دارد. خندیدن آرامش و راحتی را به شما القا می کند و انرژی و ارتعاشات مثبت کیهانی را برا ی شما می آورد.به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. موسیقی شاد و آرامبخش فرکانس شما را تغییر می دهد.به یک غریبه چیز خوب بگویید. حرف شما مهم است و استفاده از آن برای مهربانی با دیگران، شما را در معرض انرژی خوب قرار می دهد.

11- محیط خود را تغییر دهید

پیاده روی در طبیعت. بدن ما به نور طبیعی (نور آفتاب) و هوای طبیعی احتیاج دارد. طبیعت فرکانس های هارمونیکی را ارائه می دهد که با فرکانس های شخصی ما سازگار است. صداهای طبیعی آواز پرندگان و حرکت باد از میان درختان به ما در کاهش استرس کمک می کند که به نوبه خود فرکانس ارتعاشات مثبت ما را بالا می برد.

12- فضاهای به هم ریخته اطراف خود را مرتب کنید.

یک فضای زندگی بی نظم و پر از درهم و برهمی، منبع استرس است. .اطراف را تمیز کنید و ارتعاشات مثبت خود را بالا ببرید.

13- گلهای تازه به خانه و محل کار بیاورید.

13- گلهای تازه به خانه و محل کار بیاورید.

گل های زیبا موجود درخانه، حال و هوای شما را بهبود می بخشد و می تواند به شما کمک کند احساس نگرانی و اضطراب کمتری کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  میانبرهای سریع جهت تغییرات فردی

14- از غذاهایی که می خورید آگاه باشید.

این جمله را بارها شنیده اید: «شما چیزی هستید که می خورید.» اگر می خواهید ارتعاشات مثبت خود را بالا ببرید، غذاهایی با فرکانس بالا (مانند میوه و سبزیجات) میل کنید. توجه داشته باشید که غذاهای خاص سلامت ورحی و جسمی  شما را بهبود می بخشند. آب بنوشید. همیشه به مقدار کافی آب بنوشید تا به بدن کمک کند تا روز به روز سم ها را از بدن شما دورکند. مسمومیت تأثیر قابل توجهی در ارتعاشات ما دارد، بنابراین باید آن چه را که می توانیم انجام دهیم تا تأثیر سموم را در داخل بدن کاهش دهد.

15- قلب را به حرکت وا دارید.

با ورزش ضربان آن و پمپاژ قلب را با حرکات شاد افزایش دهید. هرچه بیشتر حرکت کنید، لرزش و ارتعاشات مثبت شما بیشتر می شود. بنابراین فعال باشید. یوگا یا یک عمل مشابه انجام دهید که هدف آن تغییر لرزش ذهنی شما باشد. پریدن به بالا و پایین. تحقیقات نشان می دهد که عمل ساده پریدن باعث تحریک سلول های بدن می شود و آنها را سالم تر می کند. برای شستشوی استرس و بالا بردن لرزش، بدن را شستشو دهید.

قانون ارتعاشات واقعی ست. فرکانس، لرزش و انرژی شما مستقیماً با افکار و محیط اطراف شما ارتباط دارد. بنابراین اگر چیزی در اطراف شما، فرکانس پر انرژی تری از شما داشته باشد، آن سطح از فرکانس، شما را مانند گرداب به سمت خود خواهد کشید. به همین دلیل، از آن چه در درون شما و اطرافیان می گذرد آگاه باشید. خود را با آنچه می خواهید در زندگی احاطه کنید، ذهن خود را مثبت و پر هدف کنید، به همه اطرافیان عشق بفرستید و هر روز با نیت خوب زندگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن