زندگی شادقانون جذب

قانون جذب فراوانی و شادی

قانون جذب چگونه کار می کند؟

این روزها کلمه قانون جذب فراوانی و شادی را بیشتر به کار می بریم، در حالی که این مفهوم قرن هاست که وجود داشته و توسط ذهن های بزرگ در طول تاریخ شناخته شده است. طبق کتاب هایی مانند The Secret ( راز )، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد قانون جذب توسط بتهوون، انیشتین و حتی عیسی مورد استفاده قرار گرفته است. احتمال دارد که شما آن را در زندگی خودتان هم استفاده کرده باشید، چه از آن آگاهی داشته اید یا خیر! کمی بیاندیشید آیا به خاطر می آورید؟ آیا زمانی در زندگی شما بوده است که با تمام وجود و ایمان چیزی را طلب کرده اید و به آن رسیده اید؟

اگر از قانون جذب آگاهانه استفاده کنید، می توانید آنچه را که جذب می کنید، کنترل نمایید. آیا هر کس آن چه را که می خواهد بطور طبیعی داشته باشد، حتما به دست می آورد؟ به همین سادگی به نظر نمی رسد. به عنوان مثال، افراد زیادی هستند که بدهی زیادی دارند و به طور مداوم به خود می گویند: «من به سرمایه بیشتری نیاز دارم» ولی چیزی عایدشان نمی شود! بسیاری از مردم از این که پاسخی از طرف کائنات به نیازشان داده نمی شود، تعجب می کنند. مشکل کار کجاست؟

درک و استفاده از قانون جذب

اصولاً قانون جذب فراوانی و شادی به این صورت عمل می کند که شما واقعیت و خواسته خود را طلب کرده و روی آن متمرکز می شوید، بنابراین نیازتان همان چیزی می شود که به آن ایمان دارید. طبق قانون جذب کائنات به ناچار، آنچه شما به آن معتقدید به شما عطا خواهد شد.

این مقاله را هم بخوانید:  مثبت اندیش باشید

مکتب های اندیشه در قانون جذب

 

  1. توضیح معنوی

بسیاری از مردم بر این باورند که قانون جذب هنگام همسو شدن خدا یا جهان با خواسته های ما کار می کند. همه ما از انرژی ساخته شده ایم و انرژی ما در فرکانس های مختلف به کار می افتد. ما می توانیم فرکانس انرژی خود را با افکار مثبت تغییر دهیم، به خصوص توسط قدردانی از آنچه که در اختیار داریم.

با استفاده از سپاسگزاری از نعمات، افکار و احساسات مثبت و با تمرکز روی رویاهای خود، به جای نا امیدی، می توانیم بسامد انرژی خود را تغییر دهیم. سپس قانون جذب چیزهای مثبتی را در زندگی برای ما به ارمغان می آورد.

  1. توضیحات علمی سنتی

توضیح ساده تر دیگری نیز در مورد چگونگی عملکرد قانون جذب وجود دارد؛ با تمرکز کردن روی نیازها و با اعتقاد به توانایی جذب آن ها، قدرت ریسک پذیری ما در این راه افزایش می یابد. سپس متوجه فرصت های بیشتری در به دست آوری موفقیت ها می شویم و خود ما، درهای زیادتری مقابل امکانات جدید باز خواهیم کرد. برعکس، هنگامی که اعتقاد نداریم که چیزی در قلمروی کائنات به خاطر ما در حال حرکت است، فرصت ها را بدون توجه می گذرانیم.

با تغییرذهنیت و احساسات خود در مورد زندگی، الگوهای منفی را در زندگی خود معکوس می کنیم و موارد مثبت، پربار و سالم تری ایجاد خواهیم کرد.

اداره کسب و کار

 

اثبات اینکه قانون جذب وجود دارد

شواهد زیادی در زندگی افراد مختلف، تأیید می کند که قانون جذب کار می کند و وجود دارد. به عنوان مثال، تحقیقات در مورد خوش بینی نشان می دهد که خوش بینان از سلامتی بهتر، خوشبختی و موفقیت بیشتر در زندگی بهره مند می شوند. ( از ویژگی های خوش بین ها این است که افکار خود را بر موفقیت معطوف می کنند و از نظر ذهنی شکست های خود را به حداقل می رسانند. )

این مقاله را هم بخوانید:  تعادل بین کار و زندگی با چند راه کار ساده (2)

یکی از مبانی درمانی این است که تغییر گفتگوی درونی شما می تواند زندگی را در جهت مثبت تغییر دهد. می توانید فرکانس انرژی خود را با با افکار تصحیح تغییر دهید. با استفاده از سپاسگزاری، افکار و شخصیت زیبای خود را به سمت درست هدایت کنید و به جای نا امیدی، می توانید بسامدتان را تغییر مثبت دهید.

در آغوش ترس

 تغییر زندگی و تجسم رویاها

یکی از  قوانین جهان این است که هیچ چیز آرامش و ثبات ندارد. این افکار است که ذهن ناخودآگاهتان را تحت تأثیر قرار می دهد و نحوه عملکرد و آن چه که جذب خواهید کرد را مشخص می کند.شما در زندگی، انرژی متناسب با خودتان و افرادی را جذب می کنید که با شما هماهنگ هستند و همه در فرکانس های شبیه به شما زندگی می کنند.

مطمئناً می توانید تفکر خود را تغییر دهید. مواردی وجود دارد که می توانیم برای سرعت بخشیدن به روند یادگیری و استفاده از قانون جذب به کار بریم. مانند استفاده از تکنیک های تجسم مانند مراقبه هدایت شده؛ اما اعتماد به نفس و ایمان داشتن در مورد خواسته ها، تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

گاهی آگاهانه و گاهی بدون اینکه از آن آگاه باشید؛ هر روز چیزهایی را در زندگی خود مشاهده می کنید و نیازهای جدیدی را احساس کرده و به آن ها می اندیشید. بنابراین چرا کمی تمرکز خود را روی اهداف خود بیشتر نکنید تا با استفاده از قوانین جذب در کائنات – که ودیعه خدایی برای ما انسان هاست –  همه چیز را که می خواهید به دست آورید؟ بدانید زندگی شما هرگز یکسان نخواهد بود.

این مقاله را هم بخوانید:  مدیتیشن در مسیر ثروت آفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

بستن