برقراری ارتباطزندگی شادقانون جذب

عادات انرژی بخش صبحگاهی که زندگی شما را تغییر می دهند

عادات انرژی بخش

واقعیت های زندگی شما بر اساس توقعات، باورها و همچنین افکارتان شکل گرفته و بخش بزرگی از این اعتقادات و انتظارات از عادات روزمره زندگیتان نشات می گیرد. شکل گیری برخی از این عادات به صورت ناخودآگاه است اما در عوض شما می توانید با ارتقای مهارت های زندگی به سمت ساختن یک آینده ایده آل قدم برداشته و به فرد قدرتمندی تبدیل شوید.

یکی از موثرترین روش های تغییر عادات، تمرین و تبدیل آن به کارهای روزمره است. تقویت عادت ها آنها را به اعتقادات و باورهای ما تبدیل می کنند، از این رو اگر به زندگی نامه افراد موفق نگاهی بیاندازید، متوجه یک سری از عادات روزمره خواهید شد. این عادت ها شاید کوچک، کم اهمیت یا عجیب باشند اما از موثرترین ابزارهای توسعه فردی به شمار می آیند.

در ادامه برخی از عادت های انرژی بخش که می توانید هر روز صبح آنها را انجام داده و به سمت موفقیت قدم بردارید، ذکر شده است.

شکرگذاری کنید

شکرگذاری یکی از عادات افراد موفق است

احساس قدردانی و شکرگذاری لحظات شادی را در زندگی ما رقم می زنند. یکی از عادت های موثر برای شروع یک صبح با انرژی، شکرگذاری است. قدرت واقعی شکرگذاری زمانی مشخص می شود که شما بر هر چیزی که تمرکز می کنید، در زندگیتان به واقعیت تبدیل می شود. به عنوان مثال اگر بابت داشته هایتان سپاس گذار باشید، دارایی هایتان افزایش می یابد و زندگی روزمره شما شادتر می شود.

شکرگذاری یکی از عادات افراد موفق است که باعث می شود شما خودتان را بابت اتفاقات خوشایندی که در طول هفته یا ماه برایتان رخ داده خوشبخت بدانید. تفاوتی ندارد این اتفاق خوشاشند کوچک باشد یا بزرگ، در هر صورت باعث می شود که روزتان را پر انرژی شروع کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  رموز شادتر زندگی کردن

مهم ترین کارهایتان را یادداشت کنید

یکی از موثرترین عادات ، نوشتن مهم ترین کارهای روزمره است،

یکی از موثرترین عادات، نوشتن مهم ترین کارهای روزمره است، به عنوان مثال سه مورد از مهم ترین کارهایی که باید در طی روز انجام دهید را یادداشت کرده و با هدف و اشتیاق بیشتری برای دستیابی به اهداف بلند مدت خود قدم بردارید. به عنوان مثال اگر قصد دارید مطالعه یک کتاب را به اتمام برسانید، در طول هر روز تعیین کنید که باید چند صفحه از آن کتاب مطالعه شود، سپس رشد شخصی شما باعث پیشرفت در مسیر موفقیتتان خواهد شد.

این عادت به شما کمک می کند تا روزتان را بر اساس آنچه که ضروری است برنامه ریزی و اولویت بندی کرده و بر همان تمرکز کنید. در نتیجه با استفاده از تمرکز و انرژی، پیشرفت واقعی در مسیر شما نمایان خواهد شد.

هدفتان را بنویسید، یا ترسیم کنید

نوشتن وظایف روز یک ساختار عملی خاص به امور شما می دهد، از سوی دیگر این کار به شما کمک می کند تا به روش موثرتری اهدافتان را دنبال کرده و برای عملی کردنشان برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، ترسیم هدف ها، آن ها را تقویت کرده و در ذهنتان پررنگ تر می سازد.

به عنوان مثال اگر در لیست اهداف روزانه خودتان بنویسید “من در حرفه خودم به موفقیت های بیشتری می رسم” یا “من با عادات ورزشی سالم تر و قوی تر می شوم” نوشتن این جمله ها باعث قدرت بخشی به ذهن ناخودآگاه شما می شود.

 آب گرم با لیمو بنوشید

یک تکه لیمو در یک لیوان آب داغ اضافه کنید و هر روز صبح آن را بنوشید. لیمو علاوه بر دارا بودن ویتامین c، باعث می شود سموم بدن خارج شده و سطح ph بدنتان در حالت متعادل قرار گیرد. علاوه بر این، باعث کاهش درد، التهاب مفاصلو زانوها و همچنین تغذیه سلول های عصبی می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  شغل ایده آل خود را با استفاده از قانون جذب، به دست آورید؟

عادات صبح ها 

 

اگر صبح ها زودتر از خواب بیدار شوید، زمان بیشتری برای انجام ورزش هایی مثل پیاده روی، دوچرخه سواری و … دارید و همچنین می توانید مدتی را به تامل و مدیتیشن اختصاص دهید.

واقعیت های زندگی شما بر اساس توقعات، باورها و همچنین افکارتان شکل گرفته و بخش بزرگی از این اعتقادات و انتظارات از عادات روزمره زندگیتان نشات می گیرد. شکل گیری برخی از این عادات به صورت ناخودآگاه است اما در عوض شما می توانید با ارتقای مهارت های زندگی به سمت ساختن یک آینده ایده آل قدم برداشته و به فرد قدرتمندی تبدیل شوید. یکی از موثرترین روش های تغییر عادات، تمرین و تبدیل آن به کارهای روزمره است. تقویت عادت ها آنها را به اعتقادات و باورهای ما تبدیل می کنند، از این رو اگر به زندگی نامه افراد موفق نگاهی بیاندازید، متوجه یک سری از عادات روزمره خواهید شد. این عادت ها شاید کوچک، کم اهمیت یا عجیب باشند اما از موثرترین ابزارهای توسعه فردی به شمار می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن