مديريت مالیموفقيت در كار

کدام یک از این 7 میانبر موفقیت و ثروت را انتخاب می کنید؟ (2)

قسمت دوم

میانبر موفقیت و ثروت

 

برای موفقیت در کسب ثروت عادت های بهتری ایجاد کنید. روانشناسان به ما یادآوری می کنند، اگر ما بتوانیم از طریق ایجاد عادت های مفید و در عین حال تغییر دهنده، زندگی هر روز را در تسلط خود قرار دهیم، می توانیم در طولانی مدت استرس را از بین ببریم و سبک زندگی را بهبود ببخشیم و به موفقیت و ثروت دست یابیم.

در مقاله قبل 3 میانبر برای رسیدن به موفقیت و ثروت را به شما نشان دادیم. در ادامه با ما همراه باشید.

میانبر شماره 4 – راه اندازی کسب و کار

 

اگر به اندازه کافی خلاقیت و پشتکار دارید و تحت عقاید محدود قرار نمی گیرید، می توانید یک موفقیت عظیم ایجاد کنید. ایده ها و فرصت های تجاری زیادی وجود دارد، حیف است که در حالی که می توانید آن ها را امتحان نکنید. این همان آزادی انتخابی ست که من آن را مسلم می دانم و اگر در دسترس باشد باید آن را داشته باشید پس هر کاری را امتحان کنید

میانبر شماره 5 – در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید

 

سرمایه هایی که از طریق املاک و مستغلات ایجاد شده اند بیش از هر طبقه دارایی دیگری مهم هستند. چرا؟ چه چیزی املاک و مستغلات را به یک میانبر بزرگ برای ثروت تبدیل می کند؟ املاک و مستغلات توانایی ایجاد درآمد منفعلانه را به سرعت و برای مدت زمان طولانی دارند.

املاک و مستغلات می توانند به شما امکان دسترسی به مولفه های دوگانه جریان وجوه نقد را بدهند. برای شیرین کردن معامله حتی بیشتر از آن، می توانید با اضافه کردن خدمات (به عنوان مثال دریافت وام مسکن) پول و سرمایه خود را بیشتر کنید و از یک مدیر املاک برای اداره مال خود استفاده کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  مدیریت مالی کسب و کار شما به چه عواملی وابسته است؟

میانبر شماره 6 – دارایی های بستگان یا دوستان نزدیک خود را به ارث ببرید

 

این یک مورد، اگرچه طبیعی ست، اما با از دست دادن عزیزانمان همراه است. البته، ما نمی خواهیم هیچ یک از وابستگان نزدیک به خود را از دست بدهیم. با این حال، وقتی این اتفاق می افتد، این امکان وجود دارد که مقداری املاک و مستغلات و ثروت یا سایر متعلقات به شما ارث برسد.

این میانبر هر روز اتفاق می افتد. بنابراین، اگر می خواهید یک دارنده خوب دارایی های پیش روی خود باشید، باید اطمینان حاصل کنید که یاد می گیرید چگونه این پول را به بهترین شکل مدیریت کنید. اگر بدهی دارید، مطمئناً ارث می تواند به شما کمک کند. یا اگر بدهی ندارید، می توانید سرمایه گذاری و رشد پول خود را انجام دهید.

 

اما قبل از هر کاری مطمئن شوید که قسمت بزرگی از آن را کنار گذاشته اید … زیرا احتمالاً باید مالیات آن ها را نیز بپردازید!

 

عده ای از مردم خوش شانس هم وجود دارند که از طریق سیستم قرعه کشی  برنده شده اند!

 

میانبر واقعی شماره 7 ذهنیت باز در مورد جریان آزاد اقتصادی و مالی در زندگی شماست

بسته فکر نکردن مهم است. همه این ها از منظر هستند که چگونگی تصمیم گیری برای زندگی در نهایت به خود شما بستگی دارد.

سرانجام، فراموش نکنید که در این راه کسب ثروت کمی هم لذت ببرید. بدخلقی و احتکار پول نقد هیچ فایده ای ندارد، به خصوص اگر قصد ندارید مقداری از آن را برای افراد، چیزها و اهدافی که به آن ها اعتقاد دارید خرج کنید. بخاطر بسپارید، میانبرهای آزادی مالی معمولاً مسیری ست که کمتر طی می شود.

این مقاله را هم بخوانید:  5 ویژگی اصلی یک کارآفرین

این یک چیز است که «بدانیم» چگونه کاری را انجام دهیم؛ تا این که در واقع آن ها را «انجام» دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن