برقراری ارتباطزندگی شادقانون جذبمهارت های زندگی

9 نشانه مخفی مبنی بر اینکه شخصی عاشق شماست

آیا او عاشق شماست؟

آیا مطمئن نیستید که شریک زندگی یا دوستتان عاشق شماست یا نه؟

شاید شما با شخصی در رابطه باشید که فکر می کنید عاشق شماست اما هنوز بیان نکرده است. برای بعضی از افراد گفتن «دوستت دارم» بسیار سخت است. با این حال، اعتراف نکردن به آن به معنای دوست نداشتن شما نیست. فقط ممکن است آن را به روش های مختلف نشان دهند. دانستن اینکه آیا کسی شما را دوست دارد بسیار دشوار است، به خصوص وقتی که آن را خیلی واضح نشان ندهد

گاهی اوقات، رفتار ممکن است واضح تر و روشن تر از ابراز کلمات باشد و شما فقط با یافتن علائم غیرکلامی شریک زندگی خود می توانید حقیقت را دریابید..

9 علامت این که شخصی عاشق شماست

دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که چرا او در ابراز عشق ضعیف است؛ اما من قصد دارم نشانه های بزرگی را در رابطه با عاشق بودن شریک زندگی تان برای شما بازگو کنم و امیدوارم که این علائم را در روابط خود بشناسید.

1- نگاه کردن

نشانه این که کسی واقعا عاشق شماست از طریق تماس چشمی اوست. این مورد توسط روانشناسان مورد بررسی قرار گرفته است. یک علامت غیرکلامی ست که می تواند معانی زیادی داشته باشد وحتی احساسات عمیق تری از عشق را از طرف شریک زندگی تان نشان دهد.

وقتی دوست یا شریک زندگی تان به صحبت های شما توجه می کند و شما را نگاه می کند، این می تواند به این معنی باشد که او عاشق گذراندن وقت با شماست و از بودن با شما خوشحال است. حتی هنگامی که مشغول گپ زدن با شخص دیگری هستید، ممکن است شریک زندگی خود را در حال نگاه کردن به خود ببینید و این می تواند نشانه بزرگی از عشق او به شما باشد.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه استرس و مشکلات مالی در دوران کرونا را کنترل کنیم؟

2- می خواهد از شما مراقبت کنند.

اگر شریک زندگی شما سعی می کند تا از شما مراقبت کند، چه بیمار باشید و چه خبرهای بدی شنیده باشید، این نشانه خوبی است که شما را دوست دارد. شخصی که دیگری را دوست دارد، اغلب می خواهد از او مراقبت و حمایت کند، مطمئن شود که او خوشحال است و در صورت لزوم همیشه در کنارتان حاضر خواهد بود. بنابراین این علامت را در شریک زندگی خود جستجو کنید، زیرا یک شاخص عالی در سنجش میزان عشقش است.

انتخاب مرد زندگی

3-  به محدوده شخصی شما احترام می گذارد.

شریک زندگی و دوست شما باید به شما گوش دهد و درک کند که به فضای مستقل کمی احتیاج دارید که باید به آن احترام گذاشته شود. وقتی کسی می داند که شما به مدتی فاصله وزمان نیاز دارید، حتی اگر چند ساعت یا چند روز طول بکشد، تصمیم شما را درک می کند و احترام می گذارد، این می تواند نشانه این باشد که کسی عاشق شماست.

4- از شما مشاوره می خواهد

اگر کسی عاشق باشد، همیشه نظات طرف مقابل را در مورد تصمیمات مهم می خواهد. شریک زندگی شما در مورد برخی موارد مشاوره می خواهد و می داند که به احتمال زیاد شما به او مشاوره خواهید داد و در زندگی و کار خود از آن استفاده خواهد کرد.)

5- همه چیز را بخاطر شما رها می کند.

وقتی کسی نیازهای خود را کنار می گذارد و خواسته های شما را در نظر می گیرد، نشانه خوبی برای عاشق شدن اوست. اگر واقعاً به شخصی اهمیت می دهید، به احتمال زیاد در مواقعی که او به شما احتیاج داشته باشد در دسترسش خواهید بود، حتی اگر این کار باعث رها کردن همه کارهای مهم شما باشد.ُ

این مقاله را هم بخوانید:  اثر شوکه کننده استرس بر بدن(1)

6- باعث ایجاد احساس خوب در شما می شود.

کسی واقعا عاشق است که حتی در بدترین روزهایتان احساس خوبی در شما ایجاد کند. نه تنها می تواند شما را به طور کلی خوشحال کند بلکه باعث می شود نسبت به خود و آن چه که هستید احساس خوبی داشته باشید، این نشان دهنده علاقه و عشق به شماست. حتی این کار را ندانسته اجام خواهد داد و سعی دارد کاری کند که شما از آن چه که هستید راضی باشید و اعتماد به نفس داشته باشید.

7- با افتخارشما را به خانواده و دوستان خود معرفی می کند.

این یک گام بزرگ در هر رابطه ای است. وقتی به خانواده کسی معرفی می شوید، می تواند نشانه بزرگی از تعهد و عشق باشد زیرا او می خواهد نزدیک ترین افرادش نیز با شما ملاقات کنند و شما را بشناسند. وقتی کسی این نشانه از تعهد را نشان می دهد، به طور معمول به دنبال رابطه طولانی مدت خواهد بود و چشم به راه آینده است.

8- در مورد چگونگی گذران روز از شما می پرسد.

معمولاً در روابط ، از شریک زندگی خود می پرسید که روزش  چگونه گذشته است و می خواهید بدانید که در چه وضعیتی بوده است. این نشان می دهد که شما به شریک زندگی خود و آن چه باعث ناراحتی آن ها شده یا آنها را در طول روز خوشحال کرده است، اهمیت می دهید و مشتاق گوش دادن به او هستید.

9- احساسات خود را بیان می کند

برای برخی از افراد بیان احساس واقعی خود دشوار است و تلاش برای انجام آن در روابط متقابل نیز بسیار دشوا است؛ به هر حال اگر شریک زندگی شما  تلاش خود را برای ابراز احساسات خود انجام می دهد، حتی اگر مدتی طول بکشد و برایش سخت باشد، این می تواند نشان عشق عمیق باشد. از نظر روان شناسان وقتی سعی می کنید احساسات واقعی خود را در آن لحظه به یکدیگر بگویید، در حقیقت در حال مراقبت از یکدیگر هستید.

این مقاله را هم بخوانید:  مراقبه و راه‌های مفید برای انجام صحیح آن

گوش دادن به یکدیگر و ابراز احساسات یک روش عالی برای بحث در مورد چیزهایی است که ممکن است شما را آزار دهد یا حتی چیزهایی که باعث خوشحالی شما می شوند. در هر صورت، این نشانه خوبی است که کسی عاشق شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن