برقراری ارتباطزندگی شادقانون جذبمهارت های زندگی

ارتباط جنسی گرم و سالم

 بهبود ارتباط جنسی گرم و سالم

اگر فکر می کنید که آیا می شود از قانون جذب برای ایجاد عشق پایدار و ماندگار در روابط عاطفی همچنین ارتباط جنسی گرم و سالم استفاده کنید؟ جواب شما مثبت است. در کنار کسب ثروت و موفقیت، پیشرفت های شغلی و تقویت عزت نفس، عشق یکی از مهمترین اهداف برای افرادی ست که به قانون جذب معتقدند. عشق خمیر مایه زندگی و باعث ایجاد آرامش روحی و عاطفی درون ماست، بنابراین در مسیر ثروت آفرینی اگر مهمترین عامل پیروزی نباشد، کمترین نیست.

احتمالاً یکی از مؤثرترین روش های قانون جذب برای استفاده از عشق که توصیه می کنیم، استفاده از آهن ربای عاشقانه است. این راز و قانون شگفتی هایی برای کمک به ایجاد فضای عاشقانه در قلب شما دربرابر شخص جدید ایجاد می کند یا به سادگی برای «هماهنگی» با جنس مخالف به کمک شما خواهد آمد.

روش هایی برای اولویت بندی رابطه جنسی و سرگرم کننده نگه داشتن آن وجود دارد. بیاموزید که چگونه به طور مثبت قانون جذب را برای تجلی شریک زندگی خود اعمال کنید. اقدامات خاصی وجود دارد که می توانید انجام دهید که در واقع هر چه سریعتر شانس جذب عشق را بیشتر کنید. با این مقاله همراه باشید.

 ارتباط جنسی مناسب

در یک ازدواج نباید رابطه جنسی خسته کننده شود. هرچه سال ها می گذرد و پیر می شوید، روابط صمیمی شما باید بهتر شود. رابطه جنسی گرم و سالم با شریک زندگی شما می تواند حتی رضایت بخش تر هم شود زیرا عادات و ترجیحات یکدیگر را دیگر به خوبی می شناسید.

این مقاله را هم بخوانید:  عادات انرژی بخش صبحگاهی که زندگی شما را تغییر می دهند

ما می دانیم که زندگی می تواند سخت باشد. کار، بچه ها، امور مالی و موارد دیگر می تواند هم در تمایل شما به رابطه جنسی دخالت داشته باشد و زمان لازم را محدود کند. اما هیچ گاه رابطه جنسی را در لیست کارهای آخر قرار ندهید.

راه کارهای ارتباط بهتر

1- مرزهایی را در مورد برقراری ارتباط با خانواده خود تنظیم کنید.

جهت داشتن ارتباط جنسی گرم و سالم زمان و وقت شخصی خود و زمانی که به همسر و فرزندان خود اختصاص می دهید را مشخص کنید و مرزهای مشخصی برای روابط زندگی اعم از کاری و خانوادگی همسر، فرزندان و پدرو مادر و دیگران تعیین کنید.

2- در روابط زناشویی بیشتر یکدیگر را لمس کنید.

با لمس بدنی غیر جنسی، نگه داشتن دست های یکدیگر، دراز کشیدن و نشستن روی مبل در کنار یکدیگر ارتباط خوب خود را حفظ کنید. هنگام سلام و خداحافظی، بوسیدن را فراموش نکنید.

3- عشق خود را با کلمات ابراز کنید.

شنیدن و گفتن جملات عاشقانه، یک اتفاق کوچک است که می تواند ارتباط شما را زنده نگه دارد. اگر در صبح فرصت خود را از دست داده اید، در طول روز با یکدیگر تماس بگیرید تا در این مورد صحبت کنید.

4- تاریخ و زمان روابط  جنسی و جسمی منظمی داشته باشید.

داشتن ارتباط جنسی گرم و سالم و مداوم در طول زندگی، مهم است. زوج ها در 20 سالگی خود به طور متوسط ​​هفته ای دو تا چهار بار رابطه جنسی برقرار می کنند. در 30 سالگی خود به طور معمول دوبار در هفته رابطه جنسی برقرار می کنند و زوج ها در 40 و 50 سالگی یک بار در هفته رابطه جنسی برقرار می کنند. به فرکانس رابطه جنسی خود توجه کنید.

این مقاله را هم بخوانید:  تعادل بین کار و زندگی با چند راه کار ساده (2)

سعی کنید کمتر از دوبار در هر ماه رابطه جنسی نداشته باشید، زیرا ممکن است ارتباط روحی شما قطع شود. حفظ ارتباط جسمی شما باعث می شود که ازدواج تان قدرت بگیرد و از استرس های زندگی محافظت کند. زمان را به طور خودجوش یا برنامه ریزی ایجاد کنید و رابطه جنسی شما باید کاهش دهنده تنش باشد نه تولیدکننده آن.

5- از شریک زندگی خود را در مقابل افراد دیگر تعریف کنید.

برای برقراری ارتباط جنسی گرم و سالم نه تنها احساس خوبی ست بلکه به شریک زندگی شما نیز کمک می کند تا احساس عمیق دلبستگی به شما داشته باشد و عزت نفس او را بالا برود. همچنین برای فرزندان خود الگوبرداری می کنید تا آن ها ببینند که شما دو نفر مکمل یکدیگر هستید.

6- هر چند وقت یکبار، از یک رابطه جنسی متفاوت استفاده کنید.

همیشه ایده هایی درباره چگونگی تعامل زن و مرد با یکدیگر داشته باشید، از جمله این که چگونه هر فرد باید در موقعیت های جنسی یا عاشقانه  رفتار کند.

با مخلوط کردن ترتیب معمول روابط عاشقانه خود از بوسه و مقاربت می توانید دوباره به روشی شگفت انگیز با هم ارتباط برقرار کنید. با هربار رابطه جنسی متفاوت، شما در ازدواج خود به تملک لذت شهوانی می پردازید. هیچ چیز داغتر از احساس دلخواه و داشتن شریک زندگی عالی در روابط جنسی نیست.

7- به طور مرتب هدایای کوچک یا حرکات عشق و علاقه را به یکدیگر هدیه دهید.

برای همسرتان یادداشت دوست داشتنی بنویسید، در هنگام خرید یا بازگشت از سفر کاری، «دوستت دارم» را یک روز صبح با رژ لب روی آینه حمام بنویسید. از این کارهای جزئی و کوچک اما متحرک غافل نباشید.

این مقاله را هم بخوانید:  چگونه خلاقیت خود را به روشی ساده پیدا کنید

8- وقتی رابطه جنسی دارید، چشمان خود را باز کنید و احساس جسارت بیشتری داشته باشید.

برای ارتباط جنسی گرم و سالم در حین ارگاسم به او چشم بدوزید. این کار شامل شجاعت و اجازه دادن به شریک زندگی شما نیز می شود و جوهر صمیمیت واقعی ست. شریک زندگی شما هرگز احساس دوست داشتن، وصل شدن و اولویت بندی نخواهد کرد، اگر مرتب گریز از یکدیگر داشته باشید. می توانید این روابط را هر زمان دلخواه داشته باشید.

9- تاریخ هفتگی برای جلسات با اعضای خانواده داشته باشید تا ارتباط شما زنده بماند.

برای بحث درباره مسائل مالی و شغلی در جریان زندگی خانوادگی، از جمله تقسیم نقش ها و وظایف افراد، برنامه های هفتگی تفریحی و غیره و موارد دیگری که باید مورد بحث قرار گیرند، زمانی مناسب را در نظر بگیرید. با جدا کردن این مسائل، زمان های آرامش خانواده را بیشتر می کنید. زمانی برای صحبت کردن و روابط جسمی.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن