قوانین و مقررات

دکتر حسن خندان ، کارآفرین برتر ، سخنران ، نویسنده ، کارشناس صدا وسیما

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceInRight” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “80” custom_css_class= “”]

همانطور که می دانید در این وبسایت قصد داریم کاربردی ترین مباحث مرتبط با مسیر ثروت آفرینی  رابا شما به اشتراک بگذاریم و در این راستا تلاش بسیاری خواهیم کرد که بهترین نکاتی که انسانها در زندگی برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهیم.

ایمان و باور داریم که با این آموزها می توانید به هر آنچه که در ذهن و نظرتون دارید دست پیدا کنید

این وب سایت کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد . 

مهم ترین موضوعات

قبل از هر چیزی باید بگویم که نظرات سازنده و مثبت شما بسیار انرژی دهنده است و حتی یک تشکر ساده، خستگی را از تن تمامی این تیم آموزشی  به در می‌کند. 

  1. لطفاً نظر یا سوالتان مرتبط با مطلبی باشد که زیر آن نظر می­گذارید. زیرا نظرات نامرتبط حذف خواهند شد.


2– لطفاً اطلاعات خصوصی و یا مواردی همچون شماره تماس، اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات به نمایش قرار ندهید.

3سوالات خود را یا از طریق ایمیل و یا در بخش نظرات سایت با ما مطرح کنید

4اگر ایمیل واقعی خود را در نظرات وارد نکنید ما نیز نمی‌توانیم کمکی برای پاسخ دادن به سوالات شما عزیزان داشته باشیم.

[edsanimate_end]

[edsanimate_start entry_animation_type= “fadeInUpBig” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “80” custom_css_class= “”]  دکتر خندان: صاحب هلدینگ تجاری خندان و بنیانگذار مسیر ثروت آفرینی در ایران[edsanimate_end]

بستن
Open chat
مشاوره رایگان
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟