مسیر ثروت آفرینی

با توجه به اینکه من در زندگی با مشکلاتی مثل افسردگی، بیکاری و بی پولی برخوردم، سالها برای تغییر شرایط زندگی خودم تحقیق و تلاش کردم و خوشبختانه تونستم به فرمولی برسم که در کمترین زمان برام نتیجه بخش بود. و چکیده این فرمول، دانشی ست که مسیری رو بهم نشون داد که با آگاه شدن از اون تونستم به همه مشگلات و محدودیت هایی که داشتم پیروز و رسیدن به هر هدف و آرزو برام ممکن شد.

 

مسیر ثروت آفرینی پکیج کاملی از رازها و راهکارهایی ست که یک انسان برای رسیدن به هدف و ثروت آفرینی به اونها نیاز داره.

شالوده ی این دانش از ۲۰ سال تجربه، چندین مرتبه شکست، مطالعه بیش از ۱۰۰۰ کتاب و حدود ۱۰ سال تحقیق کسب شده، این دانش از مسیری میگه که هر شخصی برای رسیدن به موفقیت و ثروت، اینها را تجربه خواهد کرد، و هر کسی که جویای ثروته بایست از این مسیر گذر کنه، پس به طور حتم میانبری بی نظیر خواهد بود.

 

من مطمینم تابحال هیچکس به کاملی این پکیج طراحی و ساماندهی نکرده و شایدم بشه گفت که نتونه مثل محتوای این پکیج طراحی بکنه، این مسیر از شدن ها می گه، مطالبی کاملا کاربردی و اثربخش که هر فردی بعد از یکبارامتحان، متوجه اثرگذاری اون توی زندگی خواهد شد.

 

مسیر ثروت آفرینی برای همه افراد جویای پیشرفت و موفقیت و ثروت مطالبی ارزشمند و ارزنده داره، کسانیکه پس از فارغ التحصیلی جویای کارند، آنهایی که در اوج افسردگی و استیصالند، افرادی که می خواهند زندگی شاد توام با ثروت های مادی را تجربه کنند، کسانیکه در آرزوی رسیدن به معشوق خود هستند، اشخاصی که می خواهند در کسب وکار به شهرت و رونق برسند، کسانیکه اهدافی هنری، ورزشی و یا جایگاه اجتماعی دارند، و آنهایی که می خواهند از محدودیت های جسمی زندگی خود فراتر روند و موفقیت هایی رو کسب و از زندگی لذت ببرند.

 

در ضمن هستند افراد معدودی که ما برای آنها هیچ خبر خوشی نداریم، کسانیکه ذهن خود را به روی نعمت ها و ثروت ها بسته اند، و گوش خود را تنها برای شنیدن جملاتی باز کرده اند که فقط می گویند اینجا موفقیتی نصیب کسی نخواهد شد.افراد تنبلی که در اداره کردن خود مانده اند و نمی توانند صدای موفقیت را در زیر تشک بفهمند، و آنهایی که ذهنیتی کاملا خبیصانه دارند و مترصد اینند که پولی را از کسی به سرقت ببرند، این افراد هیچگاه طعم موفقیت را نخواهند چشید، مگر اینکه قاطعانه تصمیم بگیرند که سناریو ذهنیت خود را کاملا تغییر دهند.

 

منتظرتونم  تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنید و به همدیگه برسیم/

 

مطالب مطرح شده در پکیج مسیر ثروت آفرینی:

۱٫معجزات فردی

۲٫فراست مالی

۳٫رموز جهان هستی

۴٫میانبرهای کسب وکار

 

۱٫معجزات فردی: در درون همه انسانها یک غول جادو نهفته هست که این غول می تواند توانمندی های بسیاری را به انسان بدهد، همه انسانها نابغه اند و در خود نیروهای بالقوه ای دارند که گاها از آن مطلع نیستند و یا نمی توانند آنها را به مرحله ظهور برسانند، ما در مسیر ثروت آفرینی با راهکارهای موثری که می دهیم این نیروهای بالقوه را بالفعل می کنیم. و افراد را به باوری می رسانیم که بتوانند نیروها و قدرت های درون خودشون رو پیدا کنند و از اونها برای رسیدن به اهدافشون استفاده کنن.

 

سرفصل ها:

بهترین سرمایه گذاری در زندگی چیست؟

آگاهی از مسیر شکست

اعجازترین میانبرهای تغییرات فردی

آموزش دانش صحیح

افزایش سطح کارایی فردی

کاریزمای شخصیتی

چگونه  شادتر و ثروتمند زندگی کنیم

راز خود شکوفایی ثروت آفرین

هوش روابط اجتماعی

اعتماد به نفس ثروت آفرین

کاراکتر شخصیتی ثروت آفرین

باورهای ثروت آفرین

مدیریت ذهن هوشمند

کنترل زمان

مدیریت استرس

نگرش معجزه گر

نقش معرفت در بازی زندگی

تاثیر الگوها

شجاعت ثروت آفرین

مهارتهای فردی

روانشناسی ذهن

 

 

۲٫فراست مالی: اغلب مردم شبانه روز در حال تلاشند، اما با این حال به اون رضایت کامل از نظر مالی نمی رسند، زیرا درک خوبی از مسایل مالی ندارند، اینکه چه بخرند، یا کی بخرند و یا اینکه چگونه معامله بکنند، و یا چگونه پولشون رو افزایش بدن و هزاران ناآگاهی در مورد پول، آنها را به سمت ثروتمند شدن می برد. من در این پکیج با توضیحات کامل و حتی افشاح بسیاری از رمز و رازهای مهم در مورد پول آفرینی که معمولا کسی جرات گفتن آنها را ندارد کمکتون میکنم تا به هوش مالی مناسبی برسید و درک درستی از شرایط مالی داشته باشید و به آن ثروت دلخواه مالی که دوست دارید نایل بشید.

 

سرفصل ها:

چگونه پول مان پول بیاورد؟

بهترین سرمایه گذاری مالی

پارادایم فکری ثروت آفرین

چگونه حتی در مسافرت هم پول دربیاریم

پشتیبان های مالی ثروت آفرین

چگونه نبوغ خفته خود را بیدار کنیم؟

خودساختگی ثروت آفرین

عادات مالی

شناسایی فرصت های مالی

راهکارهای جذب سرمایه گذار

بهترین سرمایه گذاری مالی

هوش اقتصادی یک ثروت آفرین

فراست ملکی

فراست شرکا

مدیریت تبلیغات

فراست و درک درست مدیریت پول

تاسیس کسب وکار بدون سرمایه

مدیریت پس انداز

مدیریت مخارج

 

۳٫رموز جهان هستی: سالها پیش نظریه اینکه زمین در حال چرخش است حرفی کاملا احمقانه بود، بعدها حتی صحبت از اینکه میتوان در آسمان پرواز کرد حرفی خنده دار بود. و حتی بسیاری امواج رادیویی را به خنده گرفتن. اما امروز به هیچ نظریه ای نمی توان شک کرد.

 

جهان هستی از قوانینی تبعیت میکنه که معمولا ما از درصد خیلی کم این رازها مطلع هستیم، گاها به صورت تصادفی در مسیری وارد می شویم و سرنوشت زندگی ما به گونه ای غیر منتظره رقم می خورد که از خودمان میپرسیم آخه چرا!؟ ما که در جهت دیگر این سرنوشت اقدام کردیم پس چرا این نصیب ما شد!!؟؟

اما باید بدانیم که این سرنوشت را خودمان برای خودمان مشخص کرده ایم اما به صورت ناآگاهانه. آگاهی از قوانین و رازهای جهان هستی باعث می شه که ما درک درستی از زندگی داشته باشیم و بر اساس آن سرنوشت بهتری برای خود بسازیم

 

سرفصل ها:

  1. قوانین کاینات
  2. قدرت خرد جمعی
  3. تجسم خلاق
  4. حس ششم
  5. معجزه تفکر ثروت آفرین

۴٫میانبرهای کسب وکار: ما در مسیر ثروت آفرینی از کلیه میانبرهای کسب وکار صحبت می کنیم، میانبرهایی که مسبب شدن تا خود من نیز در سریعترین زمان ممکن به نتایج عالی برسم و با وجود اینکه چندین مجموعه را مدیریت میکنم، بتونم در سن جوانی لقب کارآفرین برتر و تولیدکننده نمونه رو از استانداری و فرمانداری بگیرم.

در شرایطی که شرکت ها یکی پس از دیگری در حال ورشکستگی هستند از ماست که از این میانبرها مطلع بشیم و سرنوشت شغلی خودمان را مستدام نگه داریم.

 

سرفصل ها:

ایجاد سینرژی و تیم سازی

مدیریت بهره وری

راه اندازی کسب وکار بدون سرمایه

راهکارهای رونق سازی

فروش داغ و موفق

مدیریت تبلیغات

چگونه از کسب وکارهای کوچک درامدهای کلان کسب کنیم

ایجاد سیستم خود محور

مدیریت خرید

مدیریت اقتضایی

مدیریت کسب وکار و مدیریت پرسنل

مهارت های یک مدیر

شخصیت یک مدیر

مدیریت ورشکستگی

دانش تخصصی

مدیریت انگیزه

رهبری و مدیریت

هوش کارآفرینی

همین الآن دانلود کن | اپلیکیشن مسیر ثروت آفرینی

ارتباط با ما

دفتر مشهد: ۳۶۰۲۱۳۰۱ ۰۵۱
تلفن دفتر تهران :۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۹- ۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۱   
همراه:   ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۳  – ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۱

info@arefkhandan.com

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن