مسیر ثروت آفرینی

با توجه به اینکه من در زندگی گرفتار مشکلاتی مانند افسردگی، بیکاری و بی پولی بودم، سالها برای تغییر این شرایط مصرانه به تحقیق و تلاش پرداختم و خوشبختانه موفق به کسب فرمولی شدم که در کمترین زمان برام بهترین نتیجه رو به ارمغان آورد. و چکیده این فرمول، آگاهی از دانشی معجزه گر بود و مسیری رو بهم نشون داد که با آگاه شدن از اون مسیر موفق شدم به همه مشگلات و محدودیت هایی که داشتم فایق بشم و رسیدن به هر هدف و آرزویی برام ممکن شد.

مسیر ثروت آفرینی پکیج کاملی از رازها و راهکارهای کاربردی ست که هر انسانی برای رسیدن به هدف و ثروت آفرینی به اونها نیاز داره.

شالوده ی این دانش از ٢٣ سال تجربه، چندین مرتبه شکست، مطالعه بیش از ۱۰۰۰ کتاب و حدود ١٣ سال تحقیق کسب شده، این دانش از مسیری میگه که هر شخصی برای رسیدن به موفقیت و ثروت، اینها رو تجربه خواهد کرد، و هر کسی که جویای ثروته بایست از این مسیر گذر کنه، پس به طور حتم میانبری بی نظیر خواهد بود. میانبری برای کسب تنعم، کسب آرامش، رسیدن به توانگری و هوشمندی، نائل شدن به سطحی از کارایی بیشتر و بهتر، تصمیمات و انتخاب هایی درست تر، کسب رضایتمندی و لذت بردن از تمامی شرایط زندگی، شجاعت، اعتماد به نفس، ارتباط موثر با دیگر افراد و دوستان، که این موفقیت های ارزشمندی رو نمیشه با هر چیزی مقایسه کرد.

 در واقع مطمئنم تابحال هیچکس به کاملی این پکیج طراحی و ساماندهی نکرده و شایدم بشه گفت که نتونه مثل محتوای این پکیج طراحی بکنه، این مسیر از شدن ها می گه، مطالبی کاملا کاربردی و اثربخش که هر فردی بعد از یکبارامتحان، متوجه اثرگذاری اون توی زندگی خواهد شد.

مسیر ثروت آفرینی برای همه افراد جویای پیشرفت و موفقیت و ثروت مطالبی ارزشمند و ارزنده داره، کسانیکه پس از فارغ التحصیلی جویای کارند، آنهایی که در اوج افسردگی و استیصالند، افرادی که می خواهند زندگی شاد توام با ثروت های مادی را تجربه کنند، کسانیکه در آرزوی رسیدن به معشوق خود هستند، اشخاصی که می خواهند در کسب وکار به شهرت و رونق برسند، کسانیکه اهدافی هنری، ورزشی و یا جایگاه اجتماعی دارند، و آنهایی که می خواهند از محدودیت های جسمی و ذهنی زندگی خود فراتر بروند و موفقیت هایی رو کسب و از زندگی لذت ببرند.

در ضمن هستند افراد معدودی که ما برای آنها هیچ خبر خوشی نداریم، کسانیکه ذهن خود را به روی نعمت ها و ثروت ها بسته اند، و گوش خود را تنها برای شنیدن جملاتی باز کرده اند که فقط می گویند اینجا موفقیتی نصیب کسی نخواهد شد. اشخاصی که تنها با کلمات فقیرانه آشنا اند و ذهن هایشان انباشتی از فقر و ناتوانی ست. افراد تنبلی که در اداره کردن خود مانده اند و نمی توانند صدای موفقیت را در زیر تشک بفهمند، و آنهایی که ذهنیتی کاملا خبیصانه دارند و مترصد اینند که پولی را از کسی به سرقت ببرند. این افراد هیچگاه طعم موفقیت را نخواهند چشید، مگر اینکه قاطعانه تصمیم بگیرند که سناریو ذهنیت خود را کاملا تغییر دهند.

منتظرتونم  تا هر چه زودتر پله های موفقیت رو طی کنید و به همدیگه برسیم/

مطالب مطرح شده در پکیج مسیر ثروت آفرینی:

۱٫ معجزات فردی 

۲٫ هوش مالی

۳٫  رموز جهان هستی

۴٫ میانبرهای کسب وکار

۱٫معجزات فردی: در درون همه انسانها غول جادو نهفته هست که این غول می تواند توانمندی های بسیاری را به انسان بدهد، من معتقدم که همه انسانها نابغه اند و در خود نیروهای بالقوه ای دارند که گاها از آن مطلع نیستند و یا نمی توانند آنها را به مرحله ظهور برسانند، و به درستی از آنها استفاده کنن، ما در مسیر ثروت آفرینی با راهکارهای موثری که می دهیم این نیروهای بالقوه را بالفعل می کنیم. و افراد را به باوری می رسانیم که بتوانند نیروها و قدرت های درون خودشون رو پیدا کنند و از اونها برای رسیدن به اهدافشون استفاده کنن.

سرفصل ها:

بهترین سرمایه گذاری در زندگی چیست؟

آگاهی از مسیر شکست

اعجازترین میانبرهای تغییرات فردی

آموزش دانش صحیح

افزایش سطح کارایی فردی

کاریزمای شخصیتی

چگونه  شادتر و ثروتمند زندگی کنیم

راز خود شکوفایی ثروت آفرین

هوش روابط اجتماعی

اعتماد به نفس ثروت آفرین

کاراکتر شخصیتی ثروت آفرین

باورهای ثروت آفرین

مدیریت ذهن هوشمند

کنترل زمان

مدیریت استرس

نگرش معجزه گر

نقش معرفت در بازی زندگی

تاثیر الگوها

شجاعت ثروت آفرین

مهارتهای فردی

روانشناسی ذهن

 خودشناسی

۲٫ هوش مالی: اغلب مردم شبانه روز در حال تلاشند، اما با این حال به اون رضایت کامل از نظر مالی نمی رسند، زیرا درک خوبی از مسائل مالی ندارند، اینکه چه بخرند، یا چه موقع بخرند و یا اینکه چگونه معامله بکنند، و یا چگونه پولشون رو افزایش بدن و هزاران آگاهی در مورد پول، اونها را به سمت ثروتمند شدن می بره. من در این پکیج با توضیحات کامل و حتی افشاح بسیاری از رمز و رازهای مهم در مورد پول آفرینی که معمولا کسی جرات گفتن اونها را نداره کمکتون میکنم تا به هوش مالی مناسبی برسید و درک درستی از شرایط مالی داشته باشید و به اون ثروت دلخواه مالی که دوست دارید نائل بشید.

سرفصل ها:

چگونه پول مان پول بیاورد؟

بهترین سرمایه گذاری مالی

پارادایم فکری ثروت آفرین

چگونه حتی در مسافرت هم پول دربیاریم

پشتیبان های مالی ثروت آفرین

چگونه نبوغ خفته خود را بیدار کنیم؟

خودساختگی ثروت آفرین

عادات مالی

شناسایی فرصت های مالی

راهکارهای جذب سرمایه گذار

بهترین سرمایه گذاری مالی

هوش اقتصادی یک ثروت آفرین

مدیریت تبلیغات

درک درست مدیریت پول

تاسیس کسب وکار بدون سرمایه

مدیریت پس انداز

مدیریت مخارج

۳٫رموز جهان هستی: سالها پیش نظریه اینکه زمین در حال چرخش است حرفی کاملا احمقانه بود، بعدها حتی صحبت از اینکه میشه در آسمان پرواز کرد حرفی خنده دار بود. و حتی بسیاری امواج رادیویی به سخره گرفته می شد. اما امروز به هیچ نظریه ای نمیشه شک کرد.

جهان هستی از قوانینی تبعیت میکنه که معمولا ما از درصد خیلی کم این رازها مطلع هستیم، گاها به صورت تصادفی در مسیری وارد می شیم و سرنوشت زندگی ما به گونه ای غیر منتظره رقم می خوره که از خودمون میپرسیم آخه چرا!؟ ما که در جهت دیگر این سرنوشت اقدام کردیم پس چرا این نصیب ما شد!!؟؟

در واقع باید بدونیم که این سرنوشت رو خودمون برای خودمون مشخص کردیم، اما به صورت ناآگاهانه. آگاهی از قوانین و رازهای جهان هستی باعث می شه که ما درک درستی از زندگی داشته باشیم و بر اساس اون سرنوشت بهتری برای خودمون بسازیم

سرفصل ها:

  1. قوانین کاینات
  2. قدرت خرد جمعی
  3. تجسم خلاق
  4. حس ششم
  5. معجزه تفکر ثروت آفرین

۴٫میانبرهای کسب وکار: ما در مسیر ثروت آفرینی از کلیه میانبرهای کسب وکار صحبت می کنیم، میانبرهایی که مسبب شدن تا خود من نیز در سریعترین زمان ممکن به نتایج عالی برسم و با وجود اینکه چندین مجموعه رو مدیریت میکنم، بتونم در سن جوانی لقب کارآفرین برتر، کارافرین فرهنگ ساز، و تولیدکننده نمونه رو از استانداری، فرمانداری، جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی و شهرداری و … بگیرم.

در شرایطی که شرکت ها یکی پس از دیگری در حال ورشکستگی اند از ماست که از این میانبرها مطلع بشیم و سرنوشت شغلی خودمون رو مستدام نگه داریم.

سرفصل ها:

ایجاد سینرژی و تیم سازی

مدیریت بهره وری

راه اندازی کسب وکار بدون سرمایه

راهکارهای رونق سازی

فروش داغ و موفق

مدیریت تبلیغات

چگونه از کسب وکارهای کوچک درامدهای کلان کسب کنیم

ایجاد سیستم خود محور

مدیریت خرید

مدیریت اقتضایی

مدیریت کسب وکار و مدیریت پرسنل

مهارت های یک مدیر

شخصیت یک مدیر

مدیریت ورشکستگی

دانش تخصصی

مدیریت انگیزه

رهبری و مدیریت

هوش کارآفرینی

 

 

ما انسانها به اندازه ی آگاهی خودمون موفق هستیم، در واقع منظور ما هر دانش و اطلاعاتی نیست، در مدارس، دانشگاه ها و بسیاری محفل ها خیلی چیزها رو آموزش دیدیم، اما در بسیاری از مواقع این علوم هیچ کاربردی برای ما نداشته ، ما با این آموزش ها مخالف نیستیم و قاعدتا داشتن مدرک تحصیلی از نداشتن اون بهتره، ولی باید بدونیم برای داشتن یک زندگی عالی و خوشبخت به چیزی بیشتر از یک مدرک دانشگاهی نیازمندیم.

نکته مهم مطلع شدن از دانش صحیح و کاربردی هست، دانشی که به ما رسم و راه زندگی و موفقیت رو نشون بده، دانشی که در مسیر ثروت آفرینی به ما سرعت ببخشه.

مطمئنم با دریافت و مشاهده این آموزش ها شما به هدف خود و من به رسالت خودم خواهم رسید.

رویاهایتان را بغل، و پرواز را تجربه کنید

همین الآن دانلود کن | اپلیکیشن مسیر ثروت آفرینی

ارتباط با ما

دفتر مشهد: ۳۶۰۲۱۳۰۱ ۰۵۱
تلفن دفتر تهران :۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۹- ۰۲۱۶۶۵۶۰۸۵۱   
همراه:   ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۳  – ۰۹۱۲۹۴۶۱۳۵۱

info@arefkhandan.com

بستن
Open chat
مشاوره رایگان
درود بر شما دوست عزیز
چطور میتونیم به شما کمک کنیم؟