مجتمع تولیدی،صنعتی و بازرگانی خندان

تخم مرغ نمونه خندان
در بسته های ۶، ٩، ١۵، ٢٠، و ٣٠ || ارسال به تمام نقاط کشور
کسب اطلاعات بیشتر
تخم مرغ نمونه خندان
منتخب شده از ارگان هایی همچون اداره جهاد کشاورزی، اداره بهداشت سازمان دامپزشکی، استانداری و فرمانداری به عنوان تولید نمونه کشور
کسب اطلاعات بیشتر
این شرکت در برخی از نقاط کشور نماینده می پذیرد.
تلفن جهت سفارش و اخذ نمایندگی: 09121195700 مدیریت مجموعه 05136571004 دفتر 09155598061 فروش
کسب اطلاعات بیشتر
قبل
بعد

وزارت جهاد کشاورزی، در سال 1398  به مناسبت روز جهانی تخم‌مرغ گزارش داد که سال گذشته حدود ۹۰۰ هزار تن تخم‌مرغ در کشور تولید شده که نزدیک به ۹۰ درصد آن توسط واحدهای صنعتی و ۱۰ درصد توسط مرغ داران بومی و سایر ماکیانی که در روستاها پرورش می‌یابند، بوده است.

ایران از لحاظ حجم تولید تخم مرغ دارای رتبه پنجمین کشور در آسیا و دهمین کشور در دنیا  به حساب می آید.

بیش از دو دهه است که کشورهای پیشرو در تولید تخم‌مرغ در دنیا دور هم جمع شده اند و به‌ واسطه ارزش غذایی تخم‌مرغ یک روز را به‌منظور ترویج مصرف این ماده غذایی در دنیا به نام روز جهانی تخم‌مرغ معرفی کرده اند و دومین جمعه ماه اکتبر را به این روز اختصاص داده‌اند. در ایران نیز با توجه به اینکه در اولین سال برگزاری مراسم روز جهانی تخم‌مرغ مصادف با نهم اکتبر بوده، هرسال همان روز را که ۱۷ مهر است به روز ملی تخم‌مرغ اختصاص داده‌ اند.

نقش صادرات تولیدات ملی در ارزآوری و بهبود وضعیت اقتصادی کشور

صادرات بخش اساسی تجارت است. رشد ناشی از صادرات، موضوعی بسیار بحث برانگیز است. اقتصاددانان به شدت اعتقاد دارند که اندازه گیری رشد اقتصاد واقعاً پیچیده است و به عوامل مختلفی از جمله تجارت، انباشت سرمایه (چه از نظر جسمی و چه از نظر انسانی)، نوسان قیمت، توزیع درآمد و وضعیت سیاسی و همچنین بسیاری از خصوصیات نامشخص دیگر بستگی دارد.

از سه دهه گذشته رشد ناشی از صادرات، موضوع تحقیقات اساسی و بررسی های تجربی بوده و باعث بحث و تبادل نظر در ادبیات تجارت و توسعه و پیشرفت شده است. بیشتر کشورها می خواهند صادرات خود را افزایش دهند. شرکت ها می خواهند بیشتر بفروشند. هنگامی که ظرفیت فروش داخلی تکمیل می شود، تولیدکننده می خواهد به خارج از کشور نیز صادرات داشته باشد.

چگونه صادرات بر اقتصاد تأثیر می گذارد

 • صادرات باعث افزایش شغل، افزایش دستمزدها و سطح زندگی مردم کشور و منجر به تولید داخلی می شود. تولید داخلی نیاز به نیروی کار داخلی دارد. از این رو صادرات منجر به افزایش اشتغال در کشور می شود. جدا از اشتغال مستقیم که از طریق صادرات تأمین می شود.
 • به همین ترتیب، مردم شادتر خواهند شد؛
 • صادرات باعث ماندن و نگهداری ذخایر ارزی در بانک مرکزی کشور می شود؛
 • کشورها همچنین برای مدیریت نقدینگی از ذخایر ارزی استفاده می کنند. این بدان معناست که آن ها می توانند تورم را کنترل کنند؛ ارزش پول ملی بیشتر می شود.
 •  
 • بازیابی از رکود اقتصادی: صادرات ابزاری بسیار مهم برای تحریک رشد اقتصادی در یک کشور است. این بدان معنی است که صادرات نیز می تواند برای بهبودی از رکود اقتصادی استفاده شود. منطق پشت این ساده است. در دوران رکود اقتصادی، احساسات منفی در کل اقتصاد وجود دارد. کارخانه ها و دفاتر از افزایش دستمزدها خودداری و در نتیجه مصرف کنندگان شروع به تعویق انداختن خریدهای خود می کنند.

نتیجه این است که یک چرخه شرور به وجود می آید و تولید متوقف می شود. در همین زمان، سایر کشورهای جهان از رکود رنج نمی برند. از این رو مصرف کنندگان در این کشورها حاضر به خرج کردن هستند. در این جاست که صادرات وارد عمل می شود. صادرکنندگان کشورهای مستعد رکود، می توانند کالاهای خود را به کشورهایی با وضعیت اقتصادی مطلوب ارسال کنند. این باعث افزایش ناخالص داخلی محلی و کاهش بیکاری می شود و اقتصاد را به وجود می آورد. افزایش صادرات یکی از موثرترین راه ها برای کاهش رکود است.

 • صادرات تنها راه کسب درآمد است. به همین دلیل برای پرداخت بدهی یک ملت ضروری تلقی می شود. اقتصاد پر رونق به طور ناگهانی می تواند در صورت عدم وجود ارز درگیر شود. این امر به این دلیل است که آن ها قادر به وارد کردن کالاهای اساسی نیستند. از این رو، صادرات به عنوان راه نجات در نظر گرفته می شود. به همین دلیل است که دولت ها در سراسر جهان برای ایجاد صادرات برنامه های ویژه ای را ایجاد می کنند.
 •  

ویژگی های صادرکنندگان موفق  از نگاه مجموعه ما

مطابق مطالبی که ذکر شد، توصیه هایی برای انتخاب یک صادر کننده نمونه برای شما داریم:

 قبل از شروع یک تجارت پرسود، مهمترین کاری که باید انجام دهید انتخاب صادرکنندگان نمونه برای عقد قراردادی مطمئن و پرسود است.

توجه کنید که آیا:

 1. خدمات آن ها در داخل کشور موفقیت آمیز بوده است؟
 2. آن ها دارای یک برنامه تجاری خوب داخلی با اثربخشی اثبات شده هستند؟
 3. مزیت های خاصی نسبت به رقبا دارند محصولات یا خدمات آن ها به یک یا چند روش منحصر به فرد عرضه می شود؟
 4. قیمت هایشان منصفانه و با توجه به قیمت های بازار و قابل انعطاف با نیاز مشتریان است؟
 5. ورود به بازارهای جدید دو یا سه سال تلاش کرده و تجربه اندوخته اند.؟
 6. آن ها از تفاوت های فرهنگی در هنگام کار با کشورهای دیگر آگاه و حساس هستند و مطابق خواسته و سلایق جوامع طرف معامله، گام بر می دارند؟

اگر شرکتی طرح و نقشه مشخصی برای تجارت خود نداشته باشد، در کار روزمره تجاری اش مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد. تولید و فروش روتین و همیشگی محصولات و یا تخصص تولید کننده را همیشه مد نظر قراردهید. از خود بپرسید این تولید کننده آیا در زمینه تخصص کاری خود در حال تولید است یا در کارش تازه کار است.

در نهایت آیا مشکلات مالیاتی و محدودیت مجوز های مختلف تولیدی و صادراتی دارد؟ یا خیر؟

مجموعه تولیدی صنعتی بازرگانی جهان تجارت عارف خندان

مجتمع تولیدی بازرگانی خندان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان تخم مرغ زرده طلایی و زعفرانی فوق لوکس در سطح کشور است.  این مجتمع دارای سالن پرورش، سالن جمع آوری تخم مرغ، مرکز بسته بندی وابسته به مرغداری، مرکز صادرات تخم مرغ به کشورهای آسیایی و اروپایی با بسته بندی های مختلف بنا به درخواست متقاضی ست.

بسته به تقاضای مشتریان در ایران یا کشورهای دیگر، تخم مرغ مارک دار، بدون مارک، شانه رنگی و شانه ساده، کارتن پنج لایه تک قلو در رنگ سفید و قهوه ای، کارتن دوقلو صادراتی و بسته بندی وکیوم و غیره آماده می شود. فرایند کامل تولید تخم مرغ به طور کامل با دستگاه های تمام اتوماتیک است و بدون دخالت دست.

تمام مسوولیت مراحل کار تحت مدیریت و نظارت آقای عارف خندان (منتخب تولید کننده نمونه کشور) انجام می شود و تمام محصولات از جمله تخم مرغ بسته بندی، تخم مرغ صادراتی و تخم مرغ فله را با تضمین کیفیت کالا در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

توزیع تخم مرغ خندان در انواع مختلف:

 1. بسته بندی تخم مرغ مارکدار با تعداد 6، 9، 12، 15، 20 و 30 عددی بسته بندی شده و در اختیار فروشگاه ها قرار داده می شود.
 2. تخم مرغ صادراتی در انواع بسته بندی شانه رنگی، کارتن تک قلو، کارتن دو قلو، تخم مرغ بدون مارک و مارکدار است.
 3.  

این مجموعه به عنوان واحد نمونه در سطح کشور معرفی شده است و از تمام اصول بهداشتی و مقررات بروز تبعیت می کند. همچنین یکی از واحدهای تولیدی تخم مرغ مرغوب زرده طلایی و زعفرانی ست که تهیه، بسته بندی و صادرات را بصورت کامل انجام می دهد.

واحد نمونه خندان، ظرفیت پرورش بالا و عمده مرغ تخم گذار و تولید تخم مرغ با کیفیت مطلوب را با دارا بودن کادرفنی متخصص، فنی و مهندسی و دامپزشکی بهداشت طیور دارد. همچنین مفتخر به اخذ و ثبت کارت بازرگانی، عضویت اتاق بازرگانی و اتحادیه صادرکنندگان است و به عنوان یک صادر کننده نمونه مشغول فعالیت در بخش صادرات و بازرگانی به کشورهای همسایه، آسیایی و اروپایی گردیده است. یکی از رسالت های مهم اقتصادی در مورد این مجموعه ارزآوری برای کشور است که ارزش بالایی دارد.

تولید تخم مرغ نمونه خندان

مجتمع تولیدی تخم مرغ مرغوب خندان، از دستوالعمل بسیار دقیقی برای اطمینان از سالم بودن مرغ و محافظت از کیفیت تخم مرغ پیروی می کند. بررسی سلامت مرغ و کیفیت تخم مرغ، تغذیه مرغ ها، آب تمیز، روشنایی مناسب و هوای تازه، بصورت مستمر و هر روز انجام می شود. محل نگهداری، رژیم غذایی و سلامتی برای تهیه تخم مرغ های مرغوب بسیار مهم است. استفاده از علم و فناوری به روز جهان به ما کمک می کند تا ایمنی و کیفیت را در طول گردآوری، بازرسی، بسته بندی و حمل و نقل حفظ کنیم.

فرآیند تولید

مراحل تولید تخم مرغ در مجتمع تولیدی بازرگانی خندان

 • تخمگذاری: مرغ های تخم گذار در یک محیط کنترل شده تخم می گذارند و از یک غذای با کیفیت و متعادل تغذیه ای که بیشتر از ذرت، کنجاله سویا، ویتامین ها و مواد معدنی تشکیل شده است و با دستگاه های مکانیزه برای تغذیه مرغ ها آماده می شود و به محل تغذیه آن ها می رسد.
 • جمع آوری تخم مرغ ها: در مجتمع تولیدی خندان به صورت خودکار و مکانیزه با رعایت اصول بهداشتی انجام می شود.
 • تخم مرغ ها سورت می شوند و ضایعات جدا می شود.
 • درجه بندی: تولید کننده تخم های خود را با توجه به کیفیت داخلی و خارجی در زمان بسته بندی طبقه بندی می کنند. نمرات شامل گرید 14 (فوق لوکس) و یا (لوکس) است. بین ارزش غذایی درجه های مختلف تفاوت وجود دارد.
 • مرتب سازی و بسته بندی: تخم مرغ ها با توجه به اندازه، داخل شانه طبقه بندی می شوند (حداقل وزن در هر دوجین) و باید در کارتن های بزرگ قرار بگیرند.
 • حمل و نقل: تخم مرغ های مجموعه پرورش مرغ تخم گذار خندان، در کامیون های یخچال دار حمل می شود. بیشتر تخم مرغ ها در واحد تولیدی ما فقط یک روز پس از جمع آوری به فروشگاه مواد غذایی می رسند و تقریباً همه آنها طی 72 ساعت یا 3 روز به دست مصرف کننده می رسند..
 • لذت بردن: تخم مرغ های مجتمع تولیدی خندان، محصولی با کیفیت هستند و تازه هستند و حداکثر تا 72 ساعت به دست مصرف کنندگان می رسند و پروتئین کاملاً طبیعی و باکیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. مزایای محصول ما، تخم مرغی بدون آنتی بیوتیک، مارک دار و بسته بندی به صورت روزانه، استفاده از مواد خوراکی ارگانیک با زرده طلایی و زعفرانی گرید پلاس، بدون آنتی بیوتیک، غنی شده با سلنیوم و ویتامین C و امگا 3 است.

توجه ما همیشه به کیفیت محصولات بوده است. مدیریت این مجموعه جناب آقای عارف خندان به عنوان تولید کننده نمونه مرغ تخم گذار و تخم مرغ از طرف استانداری، فرمانداری، جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی و اداره بهداشت مفتخر شده اند و دارنده  ISO 10004 به عنوان رضاتمندی مشتری و ISO 17021 هستند. صادرات در این مجموعه دانش بنیان با روندی حرفه ای انجام می پذیرد و دارای ظرفیت بالا و صادرات کلان است.

آقای عارف خندان معتقدند که صادرات راه برون رفت از بحران اقتصادی ایران است و ما باید در تولید به نقطه قوت برسیم که کشورهای همسایه ما را با یک برند نمونه بشناسند و از صادرات به صورت بسیار حرفه ای و یکی از در آمدهای ارزی جدا از درآمدهای نفتی نام برده شود. با توجه به تحریم ارز، وجود صادرات می تواند این بحران را کاهش دهد.

 

جهت همکاری، اخذ نمایندگی یا خرید از مجموعه ما با تلفن های:

09121195700    بازرگانی داخلی

09155598061    بازرگانی خارجی

تماس بگیرید.

صادرات تخم مرغ به کشورهای آسیایی و اروپایی

این مجموعه بمنظور ارزآوری و توسعه صادرات و به دنبال آن ایجاد اشتغال پایدار و استفاده از توان کارشناسی و مشاوره ای کارشناسان دامپزشکی، اقدام به صادرات تخم مرغ به کشورهایی همچون : افغانستان، عراق، مالزی، گرجستان، قطر، عمان و … کرده است.

هم اکنون فعالیت این مجموعه تحت برند خندان (شرکت بازرگانی تجلی بسیط خندان) همه روزه در حال انجام می باشد.

سرانه مصرف تخم مرغ در ایران بسیار پائین است و هر نفر در سال ۱۴۴ عدد مصرف می نماید در حالیکه توصیه سازمان بهداشت جهانی برای سلامتی سرانۀ مصرف ۱۸۰ عدد می باشد .

این در حالیست که سرانه مصرف تخم مرغ در کشورهای اروپایی ۳۸۰ عدد و در کشور آمریکا ۴۶۰ عدد است.

 

و اکنون این مجموعه پس از بیش از ۲۰ سال فعالیت و تجربه تعداد کادر پرسنلی خود را به بیش از ۱۰۰نفر رسانیده است .

تولید و پرورش مرغ تخمگذار 95%
تولید و پرورش مرغ گوشتی 100%
کارخانه بسته بندی تخم مرغ 90%
توزیع و پخش گرم استانی 86%
صادرات خارجی 46%

تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک :

پرنیت و بسته بندی به صورت تازه و روزانه
استفاده از مواد خوراکی ارگانیک
زرده زعفرانی و اسید  امگا ۳  از مزایای این محصول می باشند .
 
مجتمع تولیدی ، صنعتی خندان دارنده مجوز از
 •  سازمان نظام دامپزشکی
 • مجوز از سازمان نظام مهندسی
 • مجوز از سازمان جهاد کشاورزی
 • مجوز از اداره غذا و دارو
 • مجوز از اداره بهداشت
 • مجوز از اداره محیط زیست
 • مجوز از اداره ثبت برندها
 • مجوز از اداره ثبت شرکت ها
 • عضویت در اتاق بازرگانی
 • عضویت در اداره صنعت و معدن
 • عضویت در اتحادیه مرغداران تخمگذار
 • عضویت در تعاونی مرغداران
 • دارنده iso 10004  به عنوان رضایت مشتری
 • دارنده ISO 17021
 • تاییدیه کمپانی  IRQAO
 • تاییدیه کمپانی    ITCC

آدرس دفاتر : 

آدرس مجتمع : مشهد ، ۱۰کیلومتری بلوار طبرسی شمالی ، اراضی برزش آباد
آدرس شرکت: مشهد، بلوار اندیشه – اندیشه 9
تلفن دفتر : ۰۵۱۳۶۰۲۱۳۰۱ الی ۴    |    جهت سفارشات داخلی: با داخلی تولید.
جهت صادرات خارجی: با داخلی بازرگانی تماس حاصل فرمایید.
تلفن همراه فروشندگان و توزیع کنندگان :  ۰۹۱۵۵۵۹۸۰۶۱    –    ۰۹۱۵۵۵۹۸۰۶۲   –    ۰۹۱۵۵۵۹۸۰۶۳
 

این مجموعه در تخصصات ذیل نیرو می پذیرد :

 1. نیرو پرورش
 2. سرپرست واحد پرورش
 3. انباردار
 4. نیرو خانم در بسته بندی تخم مرغ
 5. حسابدار
 6. راننده به همراه وانت پخش گرم
 7. مسئول فنی با مدرک لیسانس دامپزشکی
 8. مسئول بهداشتی با مدرک دکترای دامپزشکی
 9. ویزیتور حضوری
 10. بازاریاب و کارشناس فروش خانم به صورت تلفنی
 11. سرکارگر مجرب مرغداری

دیدگاه برخی از مشتریان :

سلام جناب خندان خدا برکتتون بده با این بارتون واقعا لوکس و عالی بود.
آقای دهقان
نماینده
سپاس جناب خندان، تخم مرغاتون عالی بود.
به امید همکاری های بیشتر با محموعه خوب شما
آقای نیکویی
نماینده
درود آقای خندان، این بسته بندی های جدید خیلی عالین و از همکاری با شما و مجموعه حرفه ای تون لذت بردم.
نماینده بندر عباس
نماینده
5/5

کد پستی : ۹۱۸۸۸۷۹۳۰۲

جهت اخذ نمایندگی فرم زیر را تکمیل نمایید:

درصورت تمایل جهت اخذ نمایندگی و استفاده از مزایای آن لطفا با این شماره تماس حاصل فرمایید   ۰۵۱۳۶۰۲۱۳۰۱ ( داخلی مدیریت )

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن