دسته‌بندی نشدهموفقيت در كار

شغل ایده آل خود را با استفاده از قانون جذب،جذب کنید

محل کار شما، مکانی است که اکثر زمان خود را در طول روز در آن سپری می کنید و همچنین داشتن شغل ایده آل و موردعلاقه، از جمله اهداف اصلی هر شخص می باشد اما اکثر مردم از شغلی که در آن مشغول به کارند لذت نمی برند یا برای اهداف سازمان خود ارزشی قائل نیستند. از این رو تغییر وضعیت و پیدا کردن شغل ایده آل در یک حوزه جدید به وسیله قانون جذب یکی از خواسته های هر انسانی است.

زمانی که نحوه استفاده و کارکرد قانون جذب را متوجه می شوید، رسیدن به موفقیت امری قابل قبول و امکان پذیر است. در این مطلب چندین راهکار برای به کارگیری این قانون و دست یابی به شغل ایده آلتان را به شما معرفی می کنیم.

برای شغل ایده آل قدرت قدردانی و شکرگذاری را درک کنید

شغل ایده آل

تفاوتی ندارد برای به دست آوردن چه چیزی تلاش می کنید، زمانی که بابت نداشته ها و کمبودهایتان ناراحت هستید، انرژی منفی شما باعث می شود از داشته هایتان نیز لذت نبرید در حالی که اگر بابت داشته هایتان شکرگذار باشید و برای خواسته هایتان تلاش کنید، نتیجه بهتری نصیبتان می شود.

هر چند که شغل فعلیتان چندان بابت میلتان نیست اما اگر سعی کنید هر روز حداقل دو نکته مثبت درباره آنرا به یاد آورده و بابت آن شکرگذار باشید، این قدردانی و انرژی مثبت باعث افزایش فراوانی و احساس خوشبختی در زندگیتان می شود.

اگر در حال حاضر شغل دائمی ندارید و زمانتان را با بیکاری می گذرانید، به جای منفی نگری، در نظر داشته باشید که گذراندن یک دوره زمانی برای به دست آوردن شغل ایده آل به شما در پیدا کردن بهترین راه کمک می کند.

این مقاله را هم بخوانید:  زندگی شاد در محل کار

برای پیدا کردن شغل ایده آل تان تلاش کنید

شغل ایده آل

مولفه هایی که باعث می شوند به یک شغل علاقه داشته باشید و آنرا شغل ایده آل خود بدانید، بررسی کنید. اکثر اوقات دلیل اینکه به شغلی علاقه داریم این است که دیگران (خانواده) آنرا از ما می خواهند اما در این مرحله باید علاقه شخصی خود را در نظر بگیرید.

یک لیست از مولفه های شغل ایده آلتان تهیه کنید، علاوه بر این، مولفه هایی که که دوست ندارید را نیز بنویسید. به عنوان مثال اگر دوست ندارید 70 یا 80 ساعت در طول یک هفته را به انجام کارتان اختصاص دهید، سپس باید به دنبال شغلی باشید که زمان آن متغیر و انعطاف پذیر باشد. بر اساس این لیست می توانید به جستجو و تحقیق درباره شغل های اطرافتان بگردید.باورهایی که محدودتان می کنند را کنار بگذارید

شغل ایده آل

یکی از دلایلی که شما را از رسیدن به شغل ایده آلتان باز می دارد، باورهای محدودکننده است. برای مقابله با این موضوع، باید افکار مثبت را جایگزین آنها کرده و قانون جذب را در این زمینه به کار گیرید.

ابتدا این باورها و ترس هایتان را روی برگه ای بنویسید، سپس سعی کنید منبع آنها را شناسایی کنید. به عنوان مثال اگر فکر می کنید رفتارتان با باقی افراد مناسبنیست و همین موضوع شما را از رسیدن به خواسته هایتان باز می دارد، احتما این بارو از دوران کودکی یا رفتارهای زننده دیگران شکل گرفته است بنابراین باید یک باور مثبت را جایگزین آن کنید.

محل کار شما، مکانی است که اکثر زمان خود را در طول روز در آن سپری می کنید و همچنین داشتن شغل ایده آل و موردعلاقه، از جمله اهداف اصلی هر شخص می باشد اما اکثر مردم از شغلی که در آن مشغول به کارند لذت نمی برند یا برای اهداف سازمان خود ارزشی قائل نیستند. 

این مقاله را هم بخوانید:  نوشتن گزارش روزانه برموفقیت کاری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن